Veiling van een stacaravan op camping De Horrebieter te Hoogersmilde

Alle kavels
Caravan

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een mooie 2 persoons stacaravan op camping De Horrebieter. De mogelijkheid bestaat om een 4 persoons caravan van te maken. Op een heel bijzondere plek aan de rand van Nationaal Park Drents-Friese Wold , met z'n fraaie bossen, vennen en zandverstuivingen, ligt Camping De Horrebieter. Een gastvrije camping vlakbij dit prachtige natuurgebied met z'n vele fiets- en wandelmogelijkheden. Met 150 goed onderhouden en fraai gelegen toeristische- en seizoenplaatsen, zowel op groene grasvelden als halfbeschut onder de bomen. U kunt kiezen voor het trekkersveld of een comfortplaats. De comfortplaatsen zijn 120m2 groot en allen voorzien van elektra (6 ampère), een watertappunt en afvalwateraansluiting. Het sanitair is goed verzorgd met voorzieningen voor invaliden en kinderen. Bezichtiging van de stacaravan is mogelijk op afspraak.

Datums

maandag 31 maart 2014
vanaf 10:00

Sluiting:
maandag 14 april 2014
vanaf 20:00

Geen

donderdag 17 april 2014
van 13:00 tot 14:00

Aantal kavels:
1

Jannes Brugginkweg 2
9423 TC, Hoogersmilde

Caravan

14 apr 2014 20:00 Gesloten