Faillissementsveiling van diverse goederen opgeslagen te Beneden-Leeuwen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse restanten, overschot luxe Italiaanse dames design schoenen met lage startprijzen; hetelucht kanonnen; schilderijen; lounge en hoekbanken – nieuw – af fabriek; tuinbeelden met fonteinen en tuinsets; modelauto’s en diverse andere goederen.
Locatie: Nijverheidsstraat 20(hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur )
6658 em, Beneden-Leeuwen