Faillissementsveiling van diverse goederen opgeslagen te Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse restanten, overschot luxe Italiaanse dames design schoenen met lage startprijzen; hetelucht kanonnen; schilderijen; lounge en hoekbanken – nieuw – af fabriek; tuinbeelden met fonteinen en tuinsets; modelauto’s en diverse andere goederen.

Locatie: Nijverheidsstraat 20(hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur )

Aantal kavels:
509

6658 em, Beneden-Leeuwen

Bankstellen Stof/Eco/Klassiek

23 apr 2014 20:00 Gesloten

Diversen

23 apr 2014 20:05 Gesloten

Gereedschapskoffers

23 apr 2014 20:10 Gesloten

Hoekbanken Stof En Eco

23 apr 2014 20:15 Gesloten

Keukenmachines

23 apr 2014 20:20 Gesloten

Kunstplanten/Bloemen

23 apr 2014 20:25 Gesloten

Lampen

23 apr 2014 20:30 Gesloten

Lounge (Hoek) Banken

23 apr 2014 20:35 Gesloten

Meubilair

23 apr 2014 20:40 Gesloten

Modelauto's

23 apr 2014 20:45 Gesloten

Palmbomen

23 apr 2014 20:50 Gesloten

Pannensets

23 apr 2014 20:55 Gesloten

Partijen

23 apr 2014 21:00 Gesloten

Schilderijen

23 apr 2014 21:05 Gesloten

Schoenen

23 apr 2014 21:10 Gesloten

Sieraden

23 apr 2014 21:15 Gesloten

Tuindecoratie/Benodigdheden

23 apr 2014 21:20 Gesloten

U Hoekbanken

23 apr 2014 21:25 Gesloten

Wandklokken

23 apr 2014 21:30 Gesloten