Faillissementsveiling van divers elektrische huishoudelijk apparatuur (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling divers elektrische huishoudelijk apparatuur te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: inductie inbouw kookplaten – nieuw; stofzuigers; klein huishoudelijk apparatuur – nieuw en gebruikt; aktekoffers etc. Alle biedingen zullen worden gegund.

Locatie: Nijverheidsstraat 20(hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur ).

Nieuwe apparatuur hier en daar licht beschadigde verpakking of kapotte verpakking .

Alle apparatuur  nieuw en gebruikt zijn ongecontroleerd en niet getest werking onbekend.

Daarom lage start prijzen.

Aantal kavels:
183

6658 EM, Beneden-Leeuwen

Diversen

27 apr 2014 20:00 Gesloten

Huishoudelijk (Elektrisch) Apparatuur - Gebruikt

27 apr 2014 20:08 Gesloten

Partijen

27 apr 2014 20:15 Gesloten

Huishoudelijk (Elektrisch) Apparatuur - Nieuw

27 apr 2014 20:27 Gesloten