Veiling van (nieuwe) binnen en buitenverlichting en diverse goederen te Beneden-Leeuwen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling (nieuwe) binnen en buitenverlichting en diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: binnen en buitenverlichting (nieuw) – diverse soorten; duurzame design lampen van Jan des Bouvrie o.a. schemer en grote staande lampen; straatlantaarns; led verlichting; halogeen verlichting; inbouwspots en diverse andere goederen.
Nijverheidsstraat 20(hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur )
Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking .
Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.
6658EM, Beneden-Leeuwen