Veiling van (nieuwe) binnen en buitenverlichting en diverse goederen te Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling (nieuwe) binnen en buitenverlichting en diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: binnen en buitenverlichting (nieuw) – diverse soorten; duurzame design lampen van Jan des Bouvrie o.a. schemer en grote staande lampen; straatlantaarns; led verlichting; halogeen verlichting; inbouwspots en diverse andere goederen.

Nijverheidsstraat 20(hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur )

Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking .

Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.

Aantal kavels:
758

6658EM, Beneden-Leeuwen

Binnenverlichting - Deel II

4 mei 2014 20:02 Gesloten

Binnenverlichting - Deel III

4 mei 2014 20:05 Gesloten

Binnenverlichting- Deel I

4 mei 2014 20:10 Gesloten

Binnenverlichting -Deel III

4 mei 2014 20:15 Gesloten

Buitenverlichting - Deel I

4 mei 2014 20:24 Gesloten

Buitenverlichting - Deel II

4 mei 2014 20:25 Gesloten

Buitenverlichting - Deel III

4 mei 2014 20:34 Gesloten

Diversen

4 mei 2014 20:39 Gesloten

Hoekbanken Eco

4 mei 2014 20:40 Gesloten

Hoekbanken Stof

4 mei 2014 20:45 Gesloten

Kled Ing

4 mei 2014 20:50 Gesloten

Lounge Hoekbanken Eco

4 mei 2014 20:55 Gesloten

Meubilair & Decoratie Etc.

4 mei 2014 21:00 Gesloten

Partijen

4 mei 2014 21:05 Gesloten

Schilderijen

4 mei 2014 21:10 Gesloten