Faillissementsveiling van diverse goederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) met o.a. kunstbloemen en planten; huishoudelijke artikelen etc.

Faillissementsveiling van diverse goederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) . In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse partijen kunstbloemen en planten; diverse boeken; huishoudelijke en verzorgingsartikelen; kwaliteit gereedschapstrolleys; hoekbanken en bankstellen af fabriek van goede kwaliteit Eco leder en stof, ideaal met kinderen en huisdieren.

Locatie: Nijverheidsstraat 20(hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur ).

Extra info:

Nieuwe elektrische artikelen nieuw in verpakking.

Hier en daar licht beschadigde verpakking.

Dit zijn ongecontroleerde artikelen en niet getest .

Aantal kavels:
650

6658EM, Beneden-Leeuwen

Audio En Apparatuur

13 mei 2014 20:00 Gesloten

Bankstellen Eco

13 mei 2014 20:05 Gesloten

Bankstellen Klassiek

13 mei 2014 20:10 Gesloten

Bankstellen Stof

13 mei 2014 20:15 Gesloten

Computerbenodigdheden

13 mei 2014 20:20 Gesloten

Diversen

13 mei 2014 20:25 Gesloten

Hoekbanken Eco

13 mei 2014 20:30 Gesloten

Hoekbanken Stof

13 mei 2014 20:35 Gesloten

Kristal

13 mei 2014 20:40 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 1

13 mei 2014 20:45 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 10

13 mei 2014 20:50 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 2

13 mei 2014 20:55 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 3

13 mei 2014 21:00 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 4

13 mei 2014 21:05 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 5

13 mei 2014 21:10 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 6

13 mei 2014 21:15 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 7

13 mei 2014 21:20 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 8

13 mei 2014 21:25 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 9

13 mei 2014 21:30 Gesloten

Lounge Hoekbanken Eco

13 mei 2014 21:35 Gesloten

Loungebanken

13 mei 2014 21:40 Gesloten

Partijen

13 mei 2014 21:45 Gesloten

Speelgoed

13 mei 2014 21:50 Gesloten

U-Hoekbanken

13 mei 2014 21:55 Gesloten

Verlichting

13 mei 2014 22:00 Gesloten

Witgoed En Apparatuur

13 mei 2014 22:05 Gesloten