Faillissementsveiling van diverse goederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) met o.a. kunstbloemen en planten; huishoudelijke artikelen etc.
Faillissementsveiling van diverse goederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) . In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse partijen kunstbloemen en planten; diverse boeken; huishoudelijke en verzorgingsartikelen; kwaliteit gereedschapstrolleys; hoekbanken en bankstellen af fabriek van goede kwaliteit Eco leder en stof, ideaal met kinderen en huisdieren.
Locatie: Nijverheidsstraat 20(hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur ).
Extra info:
Nieuwe elektrische artikelen nieuw in verpakking.
Hier en daar licht beschadigde verpakking.
Dit zijn ongecontroleerde artikelen en niet getest .
6658EM, Beneden-Leeuwen