Faillissementsveiling van diverse restanten/overstock en partijgoederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling ten gevolge van faillissement diverse restanten /overstock & partijgoederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: mini chopper bike; Android tablets af fabriek; diverse skelters met en zonder motor; mobiele airco’s; diverse hengels; molens en visgerei; kleine en grote partijen voor de handelaren; Mercedes-Benz Viano; Mitsubishi Pajero; Adidas leggings & neon huispakken; diverse kunstbloemen & planten; kleding (nieuw); religie; boeken en een partij stripboeken; bestuurbare helikopters etc. etc.
Mobiele airco's zijn werkend uit faillissement pand opgehaald, werking nu is onbekend.
6658 em beneden leeuwen
Hek in rijden tussen huisnummer 18 en formido na 80 meter zitten wij aan de linker kant witte schuifdeur met groen nr 20
Aantal kavels:
746
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 26 augustus 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen