Faillissementsveiling van diverse restanten/overstock en partijgoederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling ten gevolge van faillissement diverse restanten /overstock & partijgoederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: mini chopper bike; Android tablets af fabriek; diverse skelters met en zonder motor; mobiele airco’s; diverse hengels; molens en visgerei; kleine en grote partijen voor de handelaren; Mercedes-Benz Viano; Mitsubishi Pajero; Adidas leggings & neon huispakken; diverse kunstbloemen & planten; kleding (nieuw); religie; boeken en een partij stripboeken; bestuurbare helikopters etc. etc.

Mobiele airco's zijn werkend uit faillissement pand opgehaald, werking nu is onbekend.

6658 em beneden leeuwen

Hek in rijden tussen huisnummer 18 en formido na 80 meter zitten wij aan de linker kant witte schuifdeur met groen nr 20

Aantal kavels:
746

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 26 augustus 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Adidas Neon Huispakken & Leggings

26 aug 2014 20:00 Gesloten

Airco's

26 aug 2014 20:05 Gesloten

Bankstellen

26 aug 2014 20:10 Gesloten

Bankstellen Eco

26 aug 2014 20:15 Gesloten

Bankstellen Klassiek

26 aug 2014 20:20 Gesloten

Bankstellen Stof

26 aug 2014 20:25 Gesloten

Bestek En Messen Nieuw

26 aug 2014 20:30 Gesloten

Bevestigings Materiaal

26 aug 2014 20:35 Gesloten

Boeken

26 aug 2014 20:40 Gesloten

Helikopter Bestuurbaar

26 aug 2014 20:45 Gesloten

Hengels/Vis Spullen

26 aug 2014 20:50 Gesloten

Heren Jas Maat L

26 aug 2014 20:55 Gesloten

Heren Jas Maat M

26 aug 2014 21:00 Gesloten

Heren Jas Maat Xl

26 aug 2014 21:05 Gesloten

Heren Jas Maat XXL

26 aug 2014 21:10 Gesloten

Hoekbanken Eco

26 aug 2014 21:15 Gesloten

Hoekbanken Stof

26 aug 2014 21:20 Gesloten

Jurken

26 aug 2014 21:25 Gesloten

Kunstbloemen Boeket

26 aug 2014 21:30 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 1

26 aug 2014 21:35 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 2

26 aug 2014 21:40 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 3

26 aug 2014 21:45 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 4

26 aug 2014 21:50 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 5

26 aug 2014 21:55 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 6

26 aug 2014 22:00 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 7

26 aug 2014 22:05 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 8

26 aug 2014 22:10 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 9

26 aug 2014 22:15 Gesloten

Lounge (Hoek) Banken

26 aug 2014 22:20 Gesloten

Lounge Hoekbanken Eco

26 aug 2014 22:25 Gesloten

Media Center

26 aug 2014 22:30 Gesloten

Partijen

26 aug 2014 22:35 Gesloten

Religie

26 aug 2014 22:40 Gesloten

Spijker Broeken

26 aug 2014 22:45 Gesloten

Tablet

26 aug 2014 22:50 Gesloten

Tuinset

26 aug 2014 22:55 Gesloten

U Hoekbanken

26 aug 2014 23:00 Gesloten

Voertuigen

26 aug 2014 23:05 Gesloten