Faillissementsveiling van diverse goederen o.a. nieuwe en gebruikte keuken en huishoudelijke apparatuur etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen, afkomstig uit faillissement te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe fonteinen; betonnen beelden; houten tuinsets; diverse leuke partijtjes en grote partijen voor de handelaar; verkoopwagens; nieuwe hoekbanken en bankstellen, af fabriek alleen A keuze; nieuwe schilderijen; wandklokken; gereedschap trolleys etc.

Nieuwe en gebruikte apparatuur hier en daar licht beschadigde verpakking of kapotte verpakking of  zonder verpakking  .

Alle apparatuur  nieuw en gebruikt zijn ongecontroleerd en niet getest en werking onbekend.

6658 EM Beneden Leeuwen

Hek in rijden tussen huisnummer 18 en Formido na 80 meter zitten wij aan de linker kant witte schuifdeur met groen

Aantal kavels:
778

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 09 september 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Bankstel

9 sep 2014 20:00 Gesloten

Bankstel Eco

9 sep 2014 20:05 Gesloten

Bankstel Klassiek

9 sep 2014 20:10 Gesloten

Bankstel Stof

9 sep 2014 20:15 Gesloten

Buiten Nieuw

9 sep 2014 20:20 Gesloten

Diverse Gebruikt

9 sep 2014 20:25 Gesloten

Diverse Gebruikt Apparatuur

9 sep 2014 20:30 Gesloten

Diverse Nieuw

9 sep 2014 20:35 Gesloten

Dvd

9 sep 2014 20:40 Gesloten

Gebruikte Apparatuur

9 sep 2014 20:45 Gesloten

Gereedschap Gebruikt

9 sep 2014 20:50 Gesloten

Gereedschap Koffer

9 sep 2014 20:55 Gesloten

Hocker

9 sep 2014 21:00 Gesloten

Hoekbank

9 sep 2014 21:05 Gesloten

Hoekbank Stof

9 sep 2014 21:10 Gesloten

Hoekbank Eco

9 sep 2014 21:15 Gesloten

Hoekbank Stof

9 sep 2014 21:20 Gesloten

Hoekbank Stof/Eco

9 sep 2014 21:25 Gesloten

Kerst Verlichting

9 sep 2014 21:30 Gesloten

Ketting

9 sep 2014 21:35 Gesloten

Keuken Apparatuur Gebruikt

9 sep 2014 21:40 Gesloten

Keuken Apparatuur Nieuw

9 sep 2014 21:45 Gesloten

Klokken

9 sep 2014 21:50 Gesloten

Kunstplant/Bloemen

9 sep 2014 21:55 Gesloten

Lampen

9 sep 2014 22:00 Gesloten

Lounge Hoekbank

9 sep 2014 22:05 Gesloten

Loungebank

9 sep 2014 22:10 Gesloten

Media Center

9 sep 2014 22:15 Gesloten

Meubels

9 sep 2014 22:20 Gesloten

Nieuw

9 sep 2014 22:25 Gesloten

Nieuwe Apparatuur

9 sep 2014 22:30 Gesloten

Overige Apparatuur Gebruikt

9 sep 2014 22:35 Gesloten

Overige Apparatuur Nieuw

9 sep 2014 22:40 Gesloten

Palmboom

9 sep 2014 22:45 Gesloten

Partij

9 sep 2014 22:50 Gesloten

Schilderijen

9 sep 2014 22:55 Gesloten

Stoelen

9 sep 2014 23:00 Gesloten

Tuin Beelden

9 sep 2014 23:05 Gesloten

Tuinmeubel Set

9 sep 2014 23:10 Gesloten

U Hoekbank

9 sep 2014 23:15 Gesloten

Verkoopwagens

9 sep 2014 23:20 Gesloten

Verlichting

9 sep 2014 23:25 Gesloten

Wii Accesoires Nieuw

9 sep 2014 23:30 Gesloten