Faillissementsveiling van diverse goederen o.a. nieuwe en gebruikte keuken en huishoudelijke apparatuur etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen, afkomstig uit faillissement te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe fonteinen; betonnen beelden; houten tuinsets; diverse leuke partijtjes en grote partijen voor de handelaar; verkoopwagens; nieuwe hoekbanken en bankstellen, af fabriek alleen A keuze; nieuwe schilderijen; wandklokken; gereedschap trolleys etc.
Nieuwe en gebruikte apparatuur hier en daar licht beschadigde verpakking of kapotte verpakking of zonder verpakking .
Alle apparatuur nieuw en gebruikt zijn ongecontroleerd en niet getest en werking onbekend.
6658 EM Beneden Leeuwen
Hek in rijden tussen huisnummer 18 en Formido na 80 meter zitten wij aan de linker kant witte schuifdeur met groen
Aantal kavels:
778
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 09 september 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen