Faillissementsveiling van nieuwe binnen & buitenverlichting (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse nieuwe binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: duurzame design lampen van Jan des Bouvrie o.a schemerlampen en grote staande lampen; straatlantaarns; solarlampen; halogeenverlichting; inbouwspots en restant voorraad lounge hoekbanken. Met lage start prijzen alle biedingen zullen gegund worden.
Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking.
Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.
6658 em Beneden Leeuwen
Hek in rijden tussen huisnummer 18 en Formido na 80 meter zitten wij aan de linker kant witte schuifdeur met groen nr 20
Aantal kavels:
1394
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 10 september 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
Nijverheidstraat 20
6658 EM, Beneden-Leeuwen