Spoedveiling van o.a. ultra dunne tablets (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

Alle kavels
Laptop/Computer
Tablet

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a. ultra dunne tablets te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe ultra dunne tablets; easy note laptop en mini laptop/tablet.

6658 em Beneden Leeuwen

Hek in rijden tussen huisnummer 18 en Formido na 80 meter zitten wij aan de linker kant witte schuifdeur met groen nr 20

Datums

woensdag 27 augustus 2014
vanaf 14:00

Sluiting:
woensdag 03 september 2014
vanaf 20:00

zaterdag 30 augustus 2014
van 11:00 tot 16:00

zaterdag 06 september 2014
van 11:00 tot 16:00

Aantal kavels:
42

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 03 september 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

Nijverheidstraat 20
6658 EM, Beneden-Leeuwen

Laptop/Computer

3 sep 2014 20:00 Gesloten

Tablet

3 sep 2014 20:05 Gesloten