Veiling van diverse goederen te Beneden Leeuwen met o.a. horloges, elektrisch gereedschap, speelgoed etc.
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe heren-, dames- en kinderhorloges, digitaal en analoog; ring- en kettinghorloges; nieuw jongens en meisjes speelgoed; diverse kristallen beeldjes; elektrisch gereedschap: decoupeerzagen, accu boormachines, klopboormachines; nieuwe koffers; messen sets; leuke partijtjes voor de handel etc.
6658 EM Beneden Leeuwen
Hek in rijden tussen huisnummer 18 en Formido. Na 80 meter zitten wij aan de linker kant. Witte schuifdeur met groen nr 20
Aantal kavels:
727
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 17 september 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658 EM, Beneden Leeuwen