Faillissementsveiling voorraad lingerie & schoenen van Mode webshop (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
n opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten lingerie & schoenen van Mode Webshop (opgeslagen te Beneden-Leeuwen), afkomstig uit faillissement. Het betreft hier een veiling met vnl. lingerie en ondermode, dames/heren & kinderschoenen. Bekende merken Lingeriesets o.a. Lazami, Every, Tunover, Lo J-wanti; strings; boxershorts; bh’s; Italiaanse design schoenen; kinderschoenen van de collectie 2014 – diverse modellen, maten en kleuren en een heren paspop. Alles artikelen zijn nieuw en van goede kwaliteit (veel met de labels er nog aan). Deze veiling bevat 1 verzamelkavel waarop u op de complete veiling kunt bieden.
6658 em Beneden-Leeuwen
Hek in rijden tussen huisnummer 18 en formido na 80 meter zitten wij aan de linker kant witte schuifdeur met groen nr 20.
Aantal kavels:
1075
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 23 september 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen