Faillissementsveiling voorraad lingerie & schoenen van Mode webshop (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

n opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten lingerie & schoenen van Mode Webshop (opgeslagen te Beneden-Leeuwen), afkomstig uit faillissement. Het betreft hier een veiling met vnl. lingerie en ondermode, dames/heren & kinderschoenen. Bekende merken Lingeriesets o.a. Lazami, Every, Tunover, Lo J-wanti; strings; boxershorts; bh’s; Italiaanse design schoenen; kinderschoenen van de collectie 2014 – diverse modellen, maten en kleuren en een heren paspop. Alles artikelen zijn nieuw en van goede kwaliteit (veel met de labels er nog aan). Deze veiling bevat 1 verzamelkavel waarop u op de complete veiling kunt bieden.

6658 em Beneden-Leeuwen

Hek in rijden tussen huisnummer 18 en formido na 80 meter zitten wij aan de linker kant witte schuifdeur met groen nr 20.

Aantal kavels:
1075

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 23 september 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Badmode

23 sep 2014 20:00 Gesloten

Bh's

23 sep 2014 20:05 Gesloten

Boxertshort Tiener/Heren

23 sep 2014 20:10 Gesloten

Damesschoenen

23 sep 2014 20:15 Gesloten

Damesschoenen Deel 1

23 sep 2014 20:20 Gesloten

Damesschoenen Deel 2

23 sep 2014 20:25 Gesloten

Damesschoenen Deel 3

23 sep 2014 20:30 Gesloten

23 sep 2014 20:35 Gesloten

Heren Ondergoed

23 sep 2014 20:40 Gesloten

Kinderkleding Deel 1

23 sep 2014 20:45 Gesloten

Kinderkleding Deel 2

23 sep 2014 20:50 Gesloten

Kinderriemen

23 sep 2014 20:55 Gesloten

Kinderschoenen Deel 1

23 sep 2014 21:00 Gesloten

Kinderschoenen Deel 2

23 sep 2014 21:05 Gesloten

Kinderschoenen Deel 3

23 sep 2014 21:10 Gesloten

Kinderschoenen Deel 4

23 sep 2014 21:15 Gesloten

Kinderschoenen Deel 5

23 sep 2014 21:20 Gesloten

Lingerie Set Deel 1

23 sep 2014 21:25 Gesloten

Lingerie Set Deel 2

23 sep 2014 21:30 Gesloten

Lingerie Set Deel 3

23 sep 2014 21:35 Gesloten

Lingerie Set Deel 4

23 sep 2014 21:40 Gesloten

Onderbroek/String

23 sep 2014 21:45 Gesloten

Topje/Tuniek/Blouse

23 sep 2014 21:50 Gesloten

Verzamel Kavel

23 sep 2014 21:55 Gesloten