Faillissementsveiling van diverse restant/overstock & (partij) goederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse restant/overstock & (partij) goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: hoge kwaliteit pannensets; uitgebreide bestekset in koffer; mini chopper bike; super dunne Android tablets af fabriek; diverse skelters met en zonder motor; mobiele airco’s; diverse hengels, molens en visgerei van bekende merken. Diverse kleine en grote partij voor de handelaren. Adidas leggings en trainingspakken; diverse kunstbloemen en planten; spijkerbroeken; religie; diverse boeken en Mega partijen stripboeken; bestuurbare helikopters; nieuwe hoekbanken en bankstellen af fabriek enz….
*Mobiele airco’s zijn werkend uit faillissement pand opgehaald; werking nu is onbekend.
Adres
6658 EM Beneden-Leeuwen
Hek in rijden tussen huisnummer 18 en Formido, na 80 meter zitten wij aan de linker kant (witte schuifdeur met groen) nr. 20
Aantal kavels:
621
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zondag 05 oktober 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen