Faillissementsveiling van diverse goederen met vnl. keuken & huishoudelijke apparaten (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: keukenapparatuur & huishoudelijke apparaten – diverse soorten en merken; nieuw en gebruikt. Diversen: fonteinen; betonnen beelden; houten tuinsets; diverse leuke partijen voor de markthandelaar o.a. boeken; schilderijen; wandklokken; gereedschapstrolleys; nieuwe A-kwaliteit (hoek) banken af fabriek

Let op: alle elektrische apparaten in deze veiling, zowel nieuw als gebruikt zijn Niet gecontroleerd/getest; werking onbekend. Sommige apparaten hebben geen verpakking en het kan voorkomen dat er hier en daar een licht beschadigde verpakking tussen zit.

Aantal kavels:
694

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 21 oktober 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Audio & Apparatuur

21 okt 2014 20:00 Gesloten

Bankstellen Eco

21 okt 2014 20:05 Gesloten

Bankstellen Klassiek

21 okt 2014 20:10 Gesloten

Bankstellen Stof

21 okt 2014 20:15 Gesloten

Decoratie Etc.

21 okt 2014 20:20 Gesloten

21 okt 2014 20:25 Gesloten

Diverse Gebruikt

21 okt 2014 20:30 Gesloten

Diverse Gebruikt Apparatuur

21 okt 2014 20:35 Gesloten

Diversen

21 okt 2014 20:40 Gesloten

Diversen - Nieuw

21 okt 2014 20:45 Gesloten

Gebruikt

21 okt 2014 20:50 Gesloten

Gebruikte Apparatuur

21 okt 2014 20:55 Gesloten

Gereedschap Gebruikt

21 okt 2014 21:00 Gesloten

Hoekbanken Eco

21 okt 2014 21:05 Gesloten

Hoekbanken Stof

21 okt 2014 21:10 Gesloten

Ketting

21 okt 2014 21:15 Gesloten

Keuken Apparatuur Gebruikt

21 okt 2014 21:20 Gesloten

Keukenapparatuur - Nieuw

21 okt 2014 21:25 Gesloten

Lounge (Hoek) Banken

21 okt 2014 21:35 Gesloten

Meubilair Etc.

21 okt 2014 21:40 Gesloten

Overige Apparatuur Gebruikt

21 okt 2014 21:45 Gesloten

Overige Apparatuur Nieuw

21 okt 2014 21:50 Gesloten

Palmbomen

21 okt 2014 21:55 Gesloten

Partij

21 okt 2014 22:00 Gesloten

Partijen

21 okt 2014 22:05 Gesloten

Schilderijen

21 okt 2014 22:10 Gesloten

Tuinbeelden & Benodigdheden

21 okt 2014 22:15 Gesloten

U Hoekbank

21 okt 2014 22:20 Gesloten

Verlichting

21 okt 2014 22:25 Gesloten

Wii Accesoires Nieuw

21 okt 2014 22:30 Gesloten

Witgoed & Apparatuur Etc.

21 okt 2014 22:35 Gesloten