Faillissementsveiling van diverse goederen met vnl. keuken & huishoudelijke apparaten (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: keukenapparatuur & huishoudelijke apparaten – diverse soorten en merken; nieuw en gebruikt. Diversen: fonteinen; betonnen beelden; houten tuinsets; diverse leuke partijen voor de markthandelaar o.a. boeken; schilderijen; wandklokken; gereedschapstrolleys; nieuwe A-kwaliteit (hoek) banken af fabriek
Let op: alle elektrische apparaten in deze veiling, zowel nieuw als gebruikt zijn Niet gecontroleerd/getest; werking onbekend. Sommige apparaten hebben geen verpakking en het kan voorkomen dat er hier en daar een licht beschadigde verpakking tussen zit.
Aantal kavels:
694
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 21 oktober 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen