Faillissementsveiling van diverse goederen met o.a. nieuwe horloges; elektrisch gereedschap etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe (strass) dames en herenhorloges – diverse soorten o.a. met metalen en/of lederen band, kinder, ring en kettinghorloges– digitaal en analoog – diverse merken o.a. C & S Paris. Diverse kristallen beeldjes; oldtimer modelauto’s; elektrisch gereedschap o.a. decoupeerzagen, accu-boormachines en klopboormachines; diverse nieuwe koffers; messensets en diverse leuke partijhandel etc.
Aantal kavels:
790
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 29 oktober 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen