Faillissement verkoop van diverse goederen o.a. huishoudelijke apparatuur; gereedschap; kleding etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: div. pannensets o.a. 10/12 en 14-delig; messensets; waterkokers/ketels; aggregraten nieuw type 7500W; diverse soorten en merken gereedschapstrolleys; huishoudelijke apparatuur – nieuw – af fabriek; kleding hoogsegment uit kledingzaak. Diverse topmerken dames/heren/kinderkleding o.a. Fashiongirl – Dickies - Kis Stars - Fashion Kids - CSK- Tommy Hilfiger - Russel Connection - No No - Colors & BlueEspirit- Lacoste - alprausch – Brother - Masita - Animal Tribal – Gracia etc. Alles is nieuw en gelabeld met zeer lage startprijzen.
Aantal kavels:
672
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 05 november 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen