Faillissement verkoop van diverse goederen o.a. huishoudelijke apparatuur; gereedschap; kleding etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: div. pannensets o.a. 10/12 en 14-delig; messensets; waterkokers/ketels; aggregraten nieuw type 7500W; diverse soorten en merken gereedschapstrolleys; huishoudelijke apparatuur – nieuw – af fabriek; kleding hoogsegment uit kledingzaak. Diverse topmerken dames/heren/kinderkleding o.a. Fashiongirl – Dickies - Kis Stars - Fashion Kids - CSK- Tommy Hilfiger - Russel Connection - No No - Colors & BlueEspirit- Lacoste - alprausch – Brother - Masita - Animal Tribal – Gracia etc. Alles is nieuw en gelabeld met zeer lage startprijzen.

Aantal kavels:
672

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 05 november 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Bestek En Messensets - Nieuw

5 nov 2014 20:00 Gesloten

Blouses/Overhemden

5 nov 2014 20:05 Gesloten

Broeken

5 nov 2014 20:10 Gesloten

Dames Kleding

5 nov 2014 20:15 Gesloten

5 nov 2014 20:20 Gesloten

Feestkleding

5 nov 2014 20:25 Gesloten

Generator

5 nov 2014 20:30 Gesloten

Gereedschap

5 nov 2014 20:35 Gesloten

Gereedschap Koffer

5 nov 2014 20:40 Gesloten

Keukenbenodigdheden

5 nov 2014 20:45 Gesloten

Kinderkleding

5 nov 2014 20:50 Gesloten

Kostuum

5 nov 2014 20:55 Gesloten

Loopstoel

5 nov 2014 21:00 Gesloten

Partijtjes

5 nov 2014 21:05 Gesloten

Spijkerbroeken

5 nov 2014 21:10 Gesloten

Truien

5 nov 2014 21:15 Gesloten

T-Shirt/Polo Shirt

5 nov 2014 21:20 Gesloten

Verzamelkavel

5 nov 2014 21:25 Gesloten

Witgoed En Apparatuur

5 nov 2014 21:30 Gesloten

Zwemkleding

5 nov 2014 21:35 Gesloten