Faillissementsveiling van diverse goederen o.a. meubilair; keuken & huishoudelijke artikelen etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: keuken & huishoudelijke apparatuur (nieuw en gebruikt); schilderijen; wandklokken; decoratie o.a. kristallen beeldjes; heteluchtkanonnen – diesel en petroleum; meubilair divers; dvd’s; kinderfietsen 14 en 16 inch; aktekoffers en diverse leuke partijtjes.

 apparatuur:

Kavelnummer van 464808 tot 465636

Let op: verpakking van apparatuur kan licht beschadigd of kapot zijn; sommige artikelen zijn zonder verpakking.

Aantal kavels:
631

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Maandag 01 december 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Aktekoffer

1 dec 2014 20:00 Gesloten

Decoratie

1 dec 2014 20:05 Gesloten

1 dec 2014 20:14 Gesloten

Diverse Nieuw

1 dec 2014 20:15 Gesloten

Dvd

1 dec 2014 20:20 Gesloten

Heteluchtkanon

1 dec 2014 20:29 Gesloten

Keuken Apparatuur Nieuw

1 dec 2014 20:35 Gesloten

Keuken Apparatuur Gebruikt

1 dec 2014 20:35 Gesloten

Keuken Spullen

1 dec 2014 20:40 Gesloten

Keuken Spullen Gebruikt

1 dec 2014 20:45 Gesloten

Kinder Fiets

1 dec 2014 20:50 Gesloten

Klokken

1 dec 2014 20:55 Gesloten

Kussens

1 dec 2014 21:00 Gesloten

Meubels

1 dec 2014 21:05 Gesloten

Model Auto's

1 dec 2014 21:10 Gesloten

Nieuwe Apparatuur

1 dec 2014 21:15 Gesloten

Palmboom

1 dec 2014 21:20 Gesloten

Partij

1 dec 2014 21:25 Gesloten

Schilderijen

1 dec 2014 21:30 Gesloten

Stoelen

1 dec 2014 21:35 Gesloten

Verlichting

1 dec 2014 21:40 Gesloten

Wam Denim Trui

1 dec 2014 21:45 Gesloten

Wii Accessoires Nieuw

1 dec 2014 21:50 Gesloten