Faillissementsveiling van diverse goederen o.a. meubilair; keuken & huishoudelijke artikelen etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: keuken & huishoudelijke apparatuur (nieuw en gebruikt); schilderijen; wandklokken; decoratie o.a. kristallen beeldjes; heteluchtkanonnen – diesel en petroleum; meubilair divers; dvd’s; kinderfietsen 14 en 16 inch; aktekoffers en diverse leuke partijtjes.
Extra informatie apparatuur:
Kavelnummer van 464808 tot 465636
Let op: verpakking van apparatuur kan licht beschadigd of kapot zijn; sommige artikelen zijn zonder verpakking.
Aantal kavels:
631
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Maandag 01 december 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen