Overstock veiling van diverse goederen opgeslagen te Beneden-Leeuwen met o.a. hoek & loungebanken; binnen & buitenverlichting etc.
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: div. hoogwaardig kwaliteit pannenset, bestek en messensets; diverse zakloze stofzuigers 4000W; waterketels & kokers; elektrische fietsen z.g.a.n. (rijklaar gemaakt); nieuwe aggregraat 7500W; diverse gereedschapkoffers; binnen en buitenverlichting; hoek & loungbanken (nieuw) af fabriek; leuke zingende en bewegende vogeltjes etc.
*Veilinglocatie bevindt zich aan de Van heemstraweg tussen huisnummer 34 en 34a. Door het hek rijden na ca. 100mtr staat er een bord van Proveiling aan de weg. Vervolgens ziet u aan de rechterzijde een grote deur waar ook ProVeiling op staat.
Extra informatie: Nieuwe lampen in verpakking, Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking.
Aantal kavels:
721
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 09 december 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
Van Heemstraweg 34
6658 KH, Beneden-Leeuwen