Faillissementsveiling van diverse soorten huishoudelijke & keukenapparatuur etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse huishoudelijke & keukenapparatuur te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: keuken & huishoudelijke apparatuur ( nieuw en gebruikt); schilderijen; wandklokken; diverse decoratie o.a. kristallen beeldjes; heteluchtkanon (diesel/petroleum); diverse meubels; dvd’s nieuw; Wii-accessoires; kinderspeelgoed en spelletjes; kinderfietsen 14 en 16 inch; aktekoffers; grote houten trap; diverse leuke partijtjes etc.
*Veilinglocatie bevindt zich aan de Van heemstraweg tussen huisnummer 34 en 34a. Door het hek rijden na ca. 100mtr staat er een bord van Proveiling aan de weg. Vervolgens ziet u aan de rechterzijde een grote deur waar ook ProVeiling op staat.
Extra info: kavelnummer 464808 t/m 465636
*Alle nieuw en gebruikte apparatuur zijn Niet getest en ongecontroleerd. Het kan voorkomen dat enkele kavels onverpakt zijn en/of de verpakking kan hier en daar licht beschadigd zijn.
Aantal kavels:
620
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Maandag 29 december 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
Van Heemstraweg 34
6658 KH , Beneden-Leeuwen