Overstock veiling van diverse partijgoederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe binnen & buitenverlichting o.a. van Jan de Bouvrie; hoogwaardige kwaliteit pannensets, bestek en messensets; diverse zakloze stofzuigers 4000W; waterketels en kokers; elektrische fietsen, rijklaar gemaakt; divers elektrisch gereedschap; DAF 45 vrachtwagen; skelter met motor; minibike; choppers; Ford escort; partij handzeep; gereedschapkoffers; hengels en accessoires; mediacenters en TV revieuwers; grote partij toiletaccessoires van Kimberly Clark; nieuwe hoek & loungebanken af fabriek; diverse verzamelkavels/partijgoederen etc.

Attentie: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.

Veiling locatie:

Nijverheidsstraat 20 (hek inrijden na huisnummer 18 en de Formido, het erf op rijden vervolgens ziet u na ca. 80 meter aan de linkerkant een wit met groene schuifdeur)

*Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd; verpakking kan hier en daar licht beschadigd zijn.

Aantal kavels:
795

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zondag 04 januari 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Badkamerverlichting

4 jan 2015 20:00 Gesloten

Bankstel Eco Leder

4 jan 2015 20:05 Gesloten

Bankstel Gebruikt

4 jan 2015 20:10 Gesloten

Bankstel Klassiek

4 jan 2015 20:15 Gesloten

Bankstel Stof

4 jan 2015 20:20 Gesloten

Bestek En Messen Nieuw

4 jan 2015 20:25 Gesloten

Besteksets

4 jan 2015 20:30 Gesloten

Binnenverlichting

4 jan 2015 20:35 Gesloten

Brievenbus

4 jan 2015 20:40 Gesloten

Buitenverlichting

4 jan 2015 20:45 Gesloten

4 jan 2015 20:50 Gesloten

Elektrisch Gereedschap Nieuw

4 jan 2015 20:55 Gesloten

Elektrische Fiets

4 jan 2015 21:00 Gesloten

Fluitende Vogeltjes

4 jan 2015 21:05 Gesloten

Gereedschap

4 jan 2015 21:10 Gesloten

Gereedschap Koffer

4 jan 2015 21:15 Gesloten

Hanglampen

4 jan 2015 21:24 Gesloten

Hengels/Vis Spullen

4 jan 2015 21:25 Gesloten

Hoekbank Eco Leder

4 jan 2015 21:30 Gesloten

Hoekbank Stof

4 jan 2015 21:35 Gesloten

Kamer Waterfontein

4 jan 2015 21:40 Gesloten

Keukenmachine

4 jan 2015 21:45 Gesloten

Loopstoel

4 jan 2015 21:50 Gesloten

Loungebank

4 jan 2015 21:55 Gesloten

Media Center

4 jan 2015 22:00 Gesloten

Messen Sets

4 jan 2015 22:05 Gesloten

Pannen Sets

4 jan 2015 22:10 Gesloten

Partij

4 jan 2015 22:15 Gesloten

Plafondlampen

4 jan 2015 22:20 Gesloten

Stofzuigers

4 jan 2015 22:25 Gesloten

Tafellamp

4 jan 2015 22:30 Gesloten

Vloerlamp

4 jan 2015 22:35 Gesloten

Voertuigen

4 jan 2015 22:40 Gesloten

Waterketels/Kokers

4 jan 2015 22:45 Gesloten