Overstock veiling van diverse partijgoederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe binnen & buitenverlichting o.a. van Jan de Bouvrie; hoogwaardige kwaliteit pannensets, bestek en messensets; diverse zakloze stofzuigers 4000W; waterketels en kokers; elektrische fietsen, rijklaar gemaakt; divers elektrisch gereedschap; DAF 45 vrachtwagen; skelter met motor; minibike; choppers; Ford escort; partij handzeep; gereedschapkoffers; hengels en accessoires; mediacenters en TV revieuwers; grote partij toiletaccessoires van Kimberly Clark; nieuwe hoek & loungebanken af fabriek; diverse verzamelkavels/partijgoederen etc.
Attentie: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.
Veiling locatie:
Nijverheidsstraat 20 (hek inrijden na huisnummer 18 en de Formido, het erf op rijden vervolgens ziet u na ca. 80 meter aan de linkerkant een wit met groene schuifdeur)
*Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd; verpakking kan hier en daar licht beschadigd zijn.
Aantal kavels:
795
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zondag 04 januari 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen