Faillissementsveiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. binnen & buitenverlichting; elektrische fietsen etc.
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse binnen en buitenverlichting o.a. Led, halogeen & Jan de Bouvrie; hoog kwaliteit polinorm bloembakkensets voor binnen en buiten (vorstbestendig); partij handzeep & kimberly Clark toiletaccessoires; zakloze stofzuigers 4000W; waterketels/kokers; pannensets; bestek en messensets; complete elektrische fietsen z.g.a.n. met li-ion accu’s; DAF 45 vrachtwagen; skelter met motor; mini bike choppers; Ford Escort; gereedschapskoffers; hoek & loungebanken af fabriek (nieuw); diverse verzamelkavels etc.
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd. Verpakkingen kunnen hier en daar licht beschadigd zijn.
Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.
Aantal kavels:
775
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 03 februari 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen