Faillissementsveiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. binnen & buitenverlichting; elektrische fietsen etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse binnen en buitenverlichting o.a. Led, halogeen & Jan de Bouvrie; hoog kwaliteit polinorm bloembakkensets voor binnen en buiten (vorstbestendig); partij handzeep & kimberly Clark toiletaccessoires; zakloze stofzuigers 4000W; waterketels/kokers; pannensets; bestek en messensets; complete elektrische fietsen z.g.a.n. met li-ion accu’s; DAF 45 vrachtwagen; skelter met motor; mini bike choppers; Ford Escort; gereedschapskoffers; hoek & loungebanken af fabriek (nieuw); diverse verzamelkavels etc.

Nieuwe lampen in verpakking  zijn Niet getest en ongecontroleerd. Verpakkingen kunnen hier en daar licht beschadigd zijn.

Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.

Aantal kavels:
775

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 03 februari 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Badkamer Verlichting

3 feb 2015 20:00 Gesloten

Bankstel Gebruikt

3 feb 2015 20:05 Gesloten

Bankstellen Eco Leder

3 feb 2015 20:10 Gesloten

Bankstellen Stof

3 feb 2015 20:15 Gesloten

Bestek & Messensets - Nieuw

3 feb 2015 20:20 Gesloten

Binnenverlichting

3 feb 2015 20:25 Gesloten

Bloempotten Sets Voor Binnen En Buiten

3 feb 2015 20:30 Gesloten

Brievenbus

3 feb 2015 20:35 Gesloten

Buitenverlichting

3 feb 2015 20:40 Gesloten

Diversen

3 feb 2015 20:45 Gesloten

Elektrische Fiets

3 feb 2015 20:50 Gesloten

Fluitende Vogeltjes

3 feb 2015 21:00 Gesloten

Gereedschap

3 feb 2015 21:05 Gesloten

Gereedschap Koffer

3 feb 2015 21:10 Gesloten

Hanglampen

3 feb 2015 21:15 Gesloten

Hengels/Vis Spullen

3 feb 2015 21:20 Gesloten

Hoekbanken Eco Leder

3 feb 2015 21:30 Gesloten

Hoekbanken Stof

3 feb 2015 21:35 Gesloten

Kamer Waterfontein

3 feb 2015 21:40 Gesloten

Keukenmachine

3 feb 2015 21:45 Gesloten

Loopstoel

3 feb 2015 21:50 Gesloten

Loungebank

3 feb 2015 21:55 Gesloten

Media Center

3 feb 2015 22:00 Gesloten

Pannen Sets

3 feb 2015 22:05 Gesloten

Partij

3 feb 2015 22:10 Gesloten

Plafonlamp

3 feb 2015 22:15 Gesloten

Stofzuiger

3 feb 2015 22:20 Gesloten

Tafellamp

3 feb 2015 22:25 Gesloten

Vloerlamp

3 feb 2015 22:35 Gesloten

Voertuigen

3 feb 2015 22:44 Gesloten

Waterkoker & Ketels

3 feb 2015 22:45 Gesloten