Faillissementsveiling van diverse goederen o.a. binnen & buitenverlichting (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen afkomstig uit diverse faillissementen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: binnen en buitenverlichting o.a. Led, halogeen & Jan des Bouvrie; hoog kwaliteit polynorm bloembakken sets voor binnen en buiten (vorstbestendig); pannensets, bestek en messensets van hoogwaardige kwaliteit; zakloze stofzuigers 4000W; waterketels/kokers; diverse partijgoederen o.a. hand zeep en werkschoenen; verzamelkavels (verlichting); gereedschapskoffers; hoek & loungebanken (nieuw) af fabriek etc.

Nieuwe lampen in verpakking  zijn Niet getest en ongecontroleerd. Verpakkingen kunnen hier en daar licht beschadigd zijn.

Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.

Aantal kavels:
695

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Maandag 09 maart 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Badkamerverlichting

9 mrt 2015 20:00 Gesloten

Bankstel Eco Leder

9 mrt 2015 20:05 Gesloten

Bankstel Gebruikt

9 mrt 2015 20:10 Gesloten

Bankstel Stof

9 mrt 2015 20:15 Gesloten

Bestek Sets

9 mrt 2015 20:20 Gesloten

Binnenverlichting Deel I

9 mrt 2015 20:25 Gesloten

Binnenverlichting Deel II

9 mrt 2015 20:30 Gesloten

Bloembakken Sets Voor Binnen En Buiten

9 mrt 2015 20:35 Gesloten

Brievenbus

9 mrt 2015 20:40 Gesloten

Buitenverlichting

9 mrt 2015 20:45 Gesloten

Computers

9 mrt 2015 20:50 Gesloten

9 mrt 2015 20:55 Gesloten

Elektrische Gereedschap Nieuw

9 mrt 2015 21:00 Gesloten

Fluitende Vogeltjes

9 mrt 2015 21:05 Gesloten

Gereedschap

9 mrt 2015 21:10 Gesloten

Gereedschap Koffer

9 mrt 2015 21:15 Gesloten

Hanglampen

9 mrt 2015 21:20 Gesloten

Hoekbank (Eco) Leder

9 mrt 2015 21:30 Gesloten

Hoekbank Stof

9 mrt 2015 21:35 Gesloten

Horloge Sets

9 mrt 2015 21:40 Gesloten

Kamer Waterfontein

9 mrt 2015 21:45 Gesloten

Loopstoel

9 mrt 2015 21:50 Gesloten

Loungebank

9 mrt 2015 21:55 Gesloten

Media Center

9 mrt 2015 22:00 Gesloten

Messensets

9 mrt 2015 22:05 Gesloten

Pannensets

9 mrt 2015 22:10 Gesloten

Partij

9 mrt 2015 22:15 Gesloten

U Hoekbank

9 mrt 2015 22:20 Gesloten

Voertuigen

9 mrt 2015 22:25 Gesloten

Witgoed & Apparatuur

9 mrt 2015 22:30 Gesloten