Veiling van diverse binnen/buitenverlichting & huishoudlijk apparatuur afkomstig uit faillissement (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse binnen & buitenverlichting; huishoudelijk apparatuur en een complete verzamelkavel van ca. 10 á 12 pallets vol met handel etc. Lampen bestaan uit o.a. halogeenverlichting, ledverlichting, hanglampen, buitenlampen met en zonder sensor, straatlantaarns, Jan des Bouvrie verlichting. Huishoudelijk apparatuur o.a. Senseo-apparaten, blenders, koffiemachines, alarminstallaties, scheerapparaten, ladyshaves en divers partijtjes etc. Attentie: einddatum van deze veiling is gewijzigd.

Attentie: alle goederen in deze veiling zijn ongecontroleerd en niet getest, het kan voorkomen dat er hier en daar een beschadigde verpakking tussen zit of dat de doos ontbreekt.

Deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er ondanks goede inpaktechnieken tijdens transport schade ontstaan. Dit  risico ligt geheel aan de kant van de koper.

Aantal kavels:
455

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 15 april 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Apparatuur Gebruikt

15 apr 2015 20:00 Gesloten

Badkamerverlichting

15 apr 2015 20:05 Gesloten

Binnenverlichting

15 apr 2015 20:10 Gesloten

Brievenbus

15 apr 2015 20:15 Gesloten

Buitenverlichting

15 apr 2015 20:20 Gesloten

Diversen - Nieuw En Gebruikt

15 apr 2015 20:25 Gesloten

Hanglampen

15 apr 2015 20:30 Gesloten

Keukenapparatuur Gebruikt

15 apr 2015 20:35 Gesloten

Keukenapparatuur Nieuw

15 apr 2015 20:40 Gesloten

Keukenspullen - Nieuw En Gebruikt

15 apr 2015 20:45 Gesloten

Partij

15 apr 2015 20:50 Gesloten

Plafondlamp

15 apr 2015 20:55 Gesloten

Tafellamp

15 apr 2015 21:00 Gesloten

Uiterlijke Verzorging

15 apr 2015 21:05 Gesloten

Verlichting

15 apr 2015 21:14 Gesloten

Verzamel Kavel

15 apr 2015 21:15 Gesloten

Vloerlamp

15 apr 2015 21:20 Gesloten