Veiling van diverse binnen/buitenverlichting & huishoudlijk apparatuur afkomstig uit faillissement (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse binnen & buitenverlichting; huishoudelijk apparatuur en een complete verzamelkavel van ca. 10 á 12 pallets vol met handel etc. Lampen bestaan uit o.a. halogeenverlichting, ledverlichting, hanglampen, buitenlampen met en zonder sensor, straatlantaarns, Jan des Bouvrie verlichting. Huishoudelijk apparatuur o.a. Senseo-apparaten, blenders, koffiemachines, alarminstallaties, scheerapparaten, ladyshaves en divers partijtjes etc. Attentie: einddatum van deze veiling is gewijzigd.
Attentie: alle goederen in deze veiling zijn ongecontroleerd en niet getest, het kan voorkomen dat er hier en daar een beschadigde verpakking tussen zit of dat de doos ontbreekt.
Deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er ondanks goede inpaktechnieken tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.
Aantal kavels:
455
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 15 april 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen