Overstock veiling van diverse goederen o.a. rolstoelen; aggregaat 8500W & divers elektrisch gereedschap (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: rolstoelen; professional aggregaten 8500 watt; diverse elektrisch gereedschap; gereedschapskarren 226-delig; strijkijzers; faillissement partij bio-ethanol sfeerhaarden – diverse kleuren; partijhandel en diverse verzamelkavels; koffersets; reistassen; boodschappenwagens; 3D-schilderijen; karaokeset; homecinemaset; tablets; badkleding; laptops compleet met Wi-Fi, accu en opladers etc.

Aantal kavels:
537

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 06 mei 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

3D Schilderij

6 mei 2015 20:00 Gesloten

4 In 1 Bosmaaiers

6 mei 2015 20:05 Gesloten

Aggregaat

6 mei 2015 20:10 Gesloten

Audio & Apparatuur

6 mei 2015 20:15 Gesloten

Badkleding

6 mei 2015 20:20 Gesloten

Benzine Bosmaaiers

6 mei 2015 20:25 Gesloten

Bevestigings Materiaal

6 mei 2015 20:30 Gesloten

Bio Ethanol Haarden

6 mei 2015 20:35 Gesloten

Boodschappenwagens

6 mei 2015 20:40 Gesloten

6 mei 2015 20:45 Gesloten

Droogrekken/Douchekoppen Etc.

6 mei 2015 20:50 Gesloten

Elektrische BBQ / Grill/Camping Gaskookplaat

6 mei 2015 20:55 Gesloten

Elektrische Gereedschap

6 mei 2015 21:00 Gesloten

Gereedschapkar

6 mei 2015 21:05 Gesloten

Handgereedschap

6 mei 2015 21:10 Gesloten

Helikopter Bestuurbaar

6 mei 2015 21:15 Gesloten

Kleding/Rekken Etc.

6 mei 2015 21:20 Gesloten

Laarzen

6 mei 2015 21:25 Gesloten

Laptop & Tablets

6 mei 2015 21:34 Gesloten

Motor Slot

6 mei 2015 21:35 Gesloten

Omvormer

6 mei 2015 21:40 Gesloten

Partij

6 mei 2015 21:45 Gesloten

Rolstoel

6 mei 2015 21:50 Gesloten

Sporttassen/Koffersets

6 mei 2015 21:55 Gesloten

Telekids Tablet Blauw & Rose

6 mei 2015 22:00 Gesloten

Tuinbenodigdheden/Gereedschap

6 mei 2015 22:05 Gesloten

Velgen

6 mei 2015 22:10 Gesloten

Verzamel Kavel

6 mei 2015 22:15 Gesloten

Voeten Bankje

6 mei 2015 22:20 Gesloten

Werkschoenen

6 mei 2015 22:25 Gesloten

Witgoed & Apparatuur

6 mei 2015 22:30 Gesloten