Veiling van diverse Audioapparatuur, Led & laserverlichting te Limburg Noord

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse Audioapparatuur, Led & laserverlichting te Limburg Noord. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: microfoons; Led lichteffecten; boxen; lasers; Pro 800W mobiele geluidsset op accu; versterkers/mengpanelen; movingheads; diverse lasers; stroboscopen; discolampen; sneeuw & rookmachines etc.

 Let op: betaling op locatie uitsluitend contant, er is geen pinapparaat aanwezig.

Gratis verzending in Nederland en België

Datums

vrijdag 15 mei 2015
vanaf 13:00

Sluiting:
dinsdag 26 mei 2015
vanaf 20:00

Geen

Gratis verzending

Aantal kavels:
101

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 26 mei 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

, Noord Limburg

Boxen Sets

26 mei 2015 20:00 Gesloten

Disco Lampen

26 mei 2015 20:05 Gesloten

Disco Verlichting Sets

26 mei 2015 20:10 Gesloten

Geluid En DJ Sets

26 mei 2015 20:15 Gesloten

Hifi Boxen Sets

26 mei 2015 20:20 Gesloten

Lasers

26 mei 2015 20:25 Gesloten

Led Flames En Flame Masters

26 mei 2015 20:30 Gesloten

Led Lichteffecten

26 mei 2015 20:35 Gesloten

Lichteffect Sets

26 mei 2015 20:40 Gesloten

Microfoons

26 mei 2015 20:45 Gesloten

Mobiele Geluid Sets

26 mei 2015 20:50 Gesloten

Movingheads

26 mei 2015 20:55 Gesloten

Par Spots En Wash Belichters

26 mei 2015 21:00 Gesloten

Sneeuw En Rook En Bellenblaas Machine's

26 mei 2015 21:05 Gesloten

Stroboscopen

26 mei 2015 21:10 Gesloten

Versterkers/Mengpanelen

26 mei 2015 21:15 Gesloten

Volg Spot

26 mei 2015 21:20 Gesloten