Veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. huishoudelijk apparatuur; gereedschap; Sulky en verkoopwagen etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: een omgebouwde sulky; verkoopwagen; diverse partijen overhemden; damesschoenen/laarzen; stripboeken en dvd’s; diverse verzamelkavels; rolstoelen; laptops en tablets (ideaal voor vakantie); huishoudelijk apparatuur en diverse audioapparatuur; home cinemasets; navigatie; gereedschapsets; gereedschapswagen; badmode; reiskoffers etc.

Indien er een bod is gedaan op de verzamelkavels die hoger is, vervallen alle individuele biedingen.

Aantal kavels:
495

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 02 juni 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

3D Schilderij

2 jun 2015 20:03 Gesloten

Adidas Legging/Huispak

2 jun 2015 20:05 Gesloten

Aggregaat

2 jun 2015 20:10 Gesloten

Audio/Computer/Tablet Etc.

2 jun 2015 20:15 Gesloten

Badkleding

2 jun 2015 20:20 Gesloten

Bevestigingsmaterialen

2 jun 2015 20:25 Gesloten

Bio Ethanol Haarden

2 jun 2015 20:30 Gesloten

Boodschappenwagens

2 jun 2015 20:35 Gesloten

Bosmaaiers & Kettingzagen

2 jun 2015 20:40 Gesloten

Camping Gaskookplaat

2 jun 2015 20:45 Gesloten

Dameskleding & Laarzen

2 jun 2015 20:50 Gesloten

2 jun 2015 20:55 Gesloten

Elektrische Gereedschap

2 jun 2015 21:00 Gesloten

Gereedschapskar

2 jun 2015 21:05 Gesloten

Handgereedschap

2 jun 2015 21:10 Gesloten

Hogedrukreiniger

2 jun 2015 21:15 Gesloten

Huishoudelijk

2 jun 2015 21:20 Gesloten

Kledingrekken

2 jun 2015 21:25 Gesloten

Koffersets & Sporttassen

2 jun 2015 21:30 Gesloten

Partij

2 jun 2015 21:35 Gesloten

Rolstoel

2 jun 2015 21:40 Gesloten

Tuinset

2 jun 2015 21:45 Gesloten

Verzamelkavel

2 jun 2015 21:50 Gesloten

Voertuigen & Accessoires

2 jun 2015 21:59 Gesloten

Voeten Bankje

2 jun 2015 22:00 Gesloten

Werkschoenen

2 jun 2015 22:05 Gesloten

Witgoed & Apparatuur

2 jun 2015 22:10 Gesloten