Veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. huishoudelijk apparatuur; gereedschap; Sulky en verkoopwagen etc.
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: een omgebouwde sulky; verkoopwagen; diverse partijen overhemden; damesschoenen/laarzen; stripboeken en dvd’s; diverse verzamelkavels; rolstoelen; laptops en tablets (ideaal voor vakantie); huishoudelijk apparatuur en diverse audioapparatuur; home cinemasets; navigatie; gereedschapsets; gereedschapswagen; badmode; reiskoffers etc.
Indien er een bod is gedaan op de verzamelkavels die hoger is, vervallen alle individuele biedingen.
Aantal kavels:
495
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 02 juni 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen