Veiling van diverse (partij) goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. werkschoenen; gereedschap; audio & apparatuur etc.
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: partij werkschoenen; overhemden; damesschoen/laarzen; (strip) boeken; dvd’s; diverse verzamelkavels; rolstoelen; laptops; tablets 9 inch, ideaal voor thuis en of vakantie; huishoudelijke apparatuur; audioapparatuur; homecinemaset; navigatie; gereedschapsets; gereedschapswagen; badmode; reiskoffers etc.
Attentie: als het bod op een verzamelkavel hoger ligt komen alle individuele kavels te vervallen.
Aantal kavels:
462
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 08 juli 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen