Faillissementsveiling van diverse partijen o.a. binnen & buitenverlichting (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: buggy met aanhanger; kinderpolitiemotor met accu, verlichting en geluid; benzine, hogedrukreinigers; leuke partijen voor de handelaar; nieuwe kleding w.o. rokjes, bodywarmers en T-shirts; 3-delige koffersets; Gazelle oldtimer fiets etc.
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd. Verpakkingen kunnen hier en daar licht beschadigd zijn.
Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.
Aantal kavels:
663
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 15 juli 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen