Faillissementsveiling voorraad Schilderijen & Tekeningen (Opgeslagen te Drachten)
In deze veiling worden o.a. de volgende schilderijen & tekeningen aangeboden: Schilderij Henk Krist; de Specialisten (1995); Aquarel ´De Engel´ van G. Rouseau; Kleurenets Letitia de Haas; Provence; Reproductie ´Jan Cremer´ nummer 212/300; Schilderij Jan van Dijk: Boten op de strand etc.
Tussendiepen 2
9206AD, Drachten