Faillissementsveiling voorraad Schilderijen & Tekeningen (Opgeslagen te Drachten)

Alle kavels
Schilderijen/Afbeeldingen

In deze veiling worden o.a. de volgende schilderijen & tekeningen aangeboden: Schilderij Henk Krist; de Specialisten (1995); Aquarel ´De Engel´ van G. Rouseau; Kleurenets Letitia de Haas; Provence; Reproductie ´Jan Cremer´ nummer 212/300; Schilderij Jan van Dijk: Boten op de strand etc.

Datums

vrijdag 03 juli 2015
vanaf 13:00

Sluiting:
dinsdag 21 juli 2015
vanaf 20:00

maandag 20 juli 2015
van 09:00 tot 10:00

vrijdag 24 juli 2015
van 09:00 tot 10:00

Aantal kavels:
28

Executie veiling

Tussendiepen 2
9206AD, Drachten

Schilderijen/Afbeeldingen

21 jul 2015 20:20 Gesloten