Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. hoek & loungebanken; huishoudelijke artikelen etc.
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: hoek & loungebanken (nieuw) af fabriek; pannensets; bestek en messensets; afzuigkappen; divers keukenapparatuur; eetkamerstoelen; polynorm bloembakkensets; hockers; divers gereedschap; koffersets; stofzuigers; wandklokken; voertuigen o.a. Filipijnse motor riksja, Opel Astra, buggy met trailer etc. Diverse soorten speelgoed; desktop computers en diverse partijtjes en verzamelkavels.
Aantal kavels:
622
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 29 juli 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen