Veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. huishoudelijk apparatuur; gereedschap; laptops etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse laptops en 9 inch tablets ideaal voor vakantie en/of thuis; divers huishoudelijk & audioapparatuur o.a. homecinema set en navigatie; diverse hand/elektrisch gereedschap; gereedschapswagens; badkleding; reiskoffers; partijgoederen; overhemden; damesschoenen & laarzen; grote partij (strip) boeken; dvd’s en diverse verzamelkavels etc.

indien er een bod is op de verzamel kavel die meer opbrengt dan de losse biedingen zal de losse biedingen vervallen .

Aantal kavels:
413

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 05 augustus 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Audio & Apparatuur

5 aug 2015 20:00 Gesloten

Auto/Motor-Accessoires

5 aug 2015 20:05 Gesloten

Badkleding

5 aug 2015 20:10 Gesloten

Bevestigingsmateriaal

5 aug 2015 20:15 Gesloten

Bio-Ethanol Haarden

5 aug 2015 20:20 Gesloten

Boodschappenwagens

5 aug 2015 20:25 Gesloten

Bosmaaiers & Kettingzagen

5 aug 2015 20:30 Gesloten

Dameskleding & Laarzen

5 aug 2015 20:35 Gesloten

Elektrisch Gereedschap

5 aug 2015 20:40 Gesloten

Elektrische BBQ / Grill

5 aug 2015 20:45 Gesloten

Gereedschapkar

5 aug 2015 20:50 Gesloten

Handgereedschap

5 aug 2015 20:55 Gesloten

Huishoudelijke Artikelen

5 aug 2015 21:00 Gesloten

Huispak/Legging (Adidas)

5 aug 2015 21:05 Gesloten

Kleding/Droogrekken

5 aug 2015 21:10 Gesloten

Koffers & Tassen

5 aug 2015 21:15 Gesloten

Laptop

5 aug 2015 21:20 Gesloten

Partij

5 aug 2015 21:25 Gesloten

Tuinset

5 aug 2015 21:30 Gesloten

Verzamelkavels

5 aug 2015 21:35 Gesloten

Werkschoenen

5 aug 2015 21:40 Gesloten

Witgoed & Apparatuur

5 aug 2015 21:45 Gesloten