Veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. huishoudelijk apparatuur; gereedschap; laptops etc.
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse laptops en 9 inch tablets ideaal voor vakantie en/of thuis; divers huishoudelijk & audioapparatuur o.a. homecinema set en navigatie; diverse hand/elektrisch gereedschap; gereedschapswagens; badkleding; reiskoffers; partijgoederen; overhemden; damesschoenen & laarzen; grote partij (strip) boeken; dvd’s en diverse verzamelkavels etc.
indien er een bod is op de verzamel kavel die meer opbrengt dan de losse biedingen zal de losse biedingen vervallen .
Aantal kavels:
413
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 05 augustus 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen