Faillissementsveiling van diverse binnen & buitenverlichting (Opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: snackwagen; diverse soorten lampen o.a. inbouwspotjes; straatlantaarns; keukenverlichting; wand/led/buitenverlichting; hanglampen; badkamerverlichting enz. enz. Diverse leuke partijen voor de handelaar en een verzamelkavel van alle losse verlichting in deze veiling.
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd; hier en daar lichte beschadigde verpakking. Attentie: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.
Aantal kavels:
461
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 09 september 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen