Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. diverse bankstellen; verkoopwagen; marktkraam; motor met zijspan etc.
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse verkoopwagens en voertuigen o.a. hotdog verkoopwagen, uitschuifbare aanhanger tot marktkraam etc. Canta brommobiel; motor met zijspan; Dingo buggy; opblaasbare baby met blower; diverse (hoek) & loungebanken – nieuw, af fabriek; kwaliteit pannen/bestek/messensets; afzuigkappen & diverse keukenapparatuur; eetkamerstoelen; polinorm bloembakken; hockers; gereedschapskoffers etc. Attentie: einddatum van deze veiling is gewijzigd.
*Veilinglocatie: op het hek staat 20c daar naar binnen rijden, na 85 meter aan de linkerkant staat nummer 20 op de deur daar is het .
Aantal kavels:
581
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 13 oktober 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen