Veiling van diverse goederen o.a. huishoudelijk apparatuur; gereedschap; dameskleding etc. (Opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse gebruikte laptops; huishoudelijk apparatuur; gereedschapsets; badmode; reiskoffers; audio & apparatuur; partijgoederen; overhemden; damesschoenen en laarzen; grote partij (strip) boeken, dvd’s en diverse leuke verzamelkavels.
indien er een bod is op de verzamel kavel die meer opbrengt dan de losse biedingen zal de losse biedingen vervallen .
Aantal kavels:
586
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 02 december 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen