Overstock veiling van diverse binnen & buitenverlichting (Opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse soorten binnen en buitenlampen o.a. Led, halogeen, grondspotjes, badkamer lampen, inbouwspotjes, design hanglampen, straatlantaarns, zaklampen etc.
Attentie: nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd; hier en daar lichte beschadigde verpakking.
Deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.
Extra info: als er een bod wordt gedaan op de verzamelkavel komen alle individuele biedingen te vervallen.
Aantal kavels:
432
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Donderdag 17 december 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen