Veiling van diverse goederen te Leeuwarden

Proveiling veilt diverse goederen afkomstig van diverse faillissementen en overtollige voorraad. In deze veiling zullen o.a. de volgende goederen aangeboden worden: AUTO’S (luxe; oldtimers; cabrio; en sport) PAARDENKOETS; PAARDENTRAILER; SCOOTERS; QUAD’S; MOTOREN; HELMEN; KART; BUREAUS; PARTIJEN; GEREEDSCHAP; BOSMAAIERS; BOUWBENODIGDHEDEN EN -MATERIALEN; IJZERWAREN; STOOMCLEANERS; LADDERS; KANTOORTAFELS; MAMOETSKELTERS; FIETSEN; DIVERSE TUINARTIKELEN; HUISRAAD; PIPOWAGEN; SRV WAGEN; SNACKWAGEN etc.

Aantal kavels:
728

Valeriusstraat 2
8915 AC, Leeuwarden

Audio Apparatuur

8 mei 2012 20:00 Gesloten

Baby Artikelen

8 mei 2012 20:10 Gesloten

Bedden En Beddengoed

8 mei 2012 20:15 Gesloten

Auto's Aanhangwagens En Acc

8 mei 2012 20:23 Gesloten

Cosmetica

8 mei 2012 20:25 Gesloten

Bouwmaterialen

8 mei 2012 20:25 Gesloten

Fietsen En Skelter

8 mei 2012 20:34 Gesloten

Huis En Inrichting

8 mei 2012 20:43 Gesloten

Kamperen

8 mei 2012 20:46 Gesloten

Keuken Apparatuur

8 mei 2012 20:55 Gesloten

Gereedschap

8 mei 2012 20:55 Gesloten

Kantoorartikelen

8 mei 2012 20:56 Gesloten

Sanitair

8 mei 2012 21:00 Gesloten

Sportartikelen

8 mei 2012 21:10 Gesloten

Telefoon/Navigatie

8 mei 2012 21:15 Gesloten

Scooters/Brommers/Motoren

8 mei 2012 21:15 Gesloten

Verf

8 mei 2012 21:25 Gesloten

Tuin Artikelen

8 mei 2012 21:31 Gesloten

Winkelinventaris

8 mei 2012 21:35 Gesloten

Werkplaats

8 mei 2012 21:48 Gesloten