Home
Alle kavels Audio Apparatuur Baby Artikelen Bedden En Beddengoed Auto's Aanhangwagens En Acc Cosmetica Bouwmaterialen Fietsen En Skelter Huis En Inrichting Kamperen Keuken Apparatuur Gereedschap Kantoorartikelen Sanitair Sportartikelen Telefoon/Navigatie Scooters/Brommers/Motoren Verf Tuin Artikelen Winkelinventaris Werkplaats
Proveiling veilt diverse goederen afkomstig van diverse faillissementen en overtollige voorraad. In deze veiling zullen o.a. de volgende goederen aangeboden worden: AUTO’S (luxe; oldtimers; cabrio; en sport) PAARDENKOETS; PAARDENTRAILER; SCOOTERS; QUAD’S; MOTOREN; HELMEN; KART; BUREAUS; PARTIJEN; GEREEDSCHAP; BOSMAAIERS; BOUWBENODIGDHEDEN EN -MATERIALEN; IJZERWAREN; STOOMCLEANERS; LADDERS; KANTOORTAFELS; MAMOETSKELTERS; FIETSEN; DIVERSE TUINARTIKELEN; HUISRAAD; PIPOWAGEN; SRV WAGEN; SNACKWAGEN etc.
Start: donderdag 26 april 2012vanaf 12:00
Sluiting: dinsdag 08 mei 2012vanaf 20:00
Kijkdag(en): vrijdag 04 mei 2012van 10:00 tot 17:00zaterdag 05 mei 2012van 10:00 tot 17:00
Ophaaldag(en): vrijdag 11 mei 2012van 10:00 tot 17:00zaterdag 12 mei 2012van 10:30 tot 17:00
Aantal kavels: 728
Catalogus: Download hier de catalogus
Verkoopmeester: ProVeiling. Neem contact op.
Betaalwijze: iDeal (bij voorkeur), Bank, Pin en Contant
Valeriusstraat 2 8915 AC, Leeuwarden