Home > Actieve veilingen > Antiek, curiosa, e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 29,95. OOZZOO Lunteren. > Alle kavels
Alle kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) Laatste Kans: Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, E.D. Vintage Z. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) Laatste Kans: Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, E.D. Vintage Z. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Yashica camera in origineel etui
Yashica camera in origineel etui. H15cm/B17cm/1070Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1817Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 40,00
2 antieke Franse compositie metalen figuren. Amor en engel met duiven. Circa 1900
Kavelnr: 15753-1885Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 26,00
Art Deco Amsterdamse School pendule kast of schoorsteenklok. Begin 20e eeuw
Kavelnr: 15753-1898Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €10,00
Antiek?. Oosters laqué palissander sieradenkistje met muziekdoosje
Kavelnr: 15753-1724Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 30,00
3 antieke ijzeren?. speerkoppen
3 antieke ijzeren?. speerkoppen. L57cm/722Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1809Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 31,00
Zenith Jhagee-Anastigmat balgcamera
Zenith Jhagee-Anastigmat balgcamera. In originele lederen etui. 660Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1573Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €8,00
In coromandel gesneden fluit
In coromandel gesneden fluit. L34cm/256Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1509Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 17,00
Oude been of soortgelijk?. blaaspijp?.
Kavelnr: 15753-1526Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €10,00
Antieke Victoriaanse koperen ketel
Antieke Victoriaanse koperen ketel. Aan onderzijde gemerkt. H33cm/B33cm/1930Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1892Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 20,00
Antieke bakboordlamp
Kavelnr: 15753-1547Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 13,00
Zie je niet vaak, 4 identieke kandelaren
Zie je niet vaak, 4 identieke kandelaren. H30cm/1930Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1749Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €10,00
Atrophaneura Horishanus in vitrine lijst
Kavelnr: 15753-1510Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 16,00
Vintage koperen telefoon
Kavelnr: 15753-1561Conditie: Gebruikt
Brons/messing trekbel
Brons/messing trekbel. H20cm/572Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1562Conditie: Gebruikt
Vintage naaikist met inhoud
Kavelnr: 15753-1589Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 12,00
Satsuma vaas
Kavelnr: 15753-1645Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 9,00
Bronzen beeld Corry Ammerlaan?.
Kavelnr: 15753-1738Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €13,00
Huidig bod: € 19,00
Mahden verzilverde Noord-Afrikaanse theepot
Mahden verzilverde Noord-Afrikaanse theepot. Aan onderzijde gemerkt. H25cm/B26cm/886Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1532Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Mineraal/edelsteen/kristal
Kavelnr: 15753-1533Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 7,00
Kavelnr: 15753-1647Conditie: Gebruikt
Glazen dekselschaal
Kavelnr: 15753-1734Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 6,00
12 antieke Nachtman handgesneden gekleurde wijn/likeur glazen
Kavelnr: 15753-1767Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €8,00
Plastic mand met schelpen
Kavelnr: 15753-1786Conditie: Gebruikt
Olieverfschilderij
Kavelnr: 15753-1812Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €14,00
Huidig bod: € 18,00
Promenade collection Alice-A pop
Kavelnr: 15753-1873Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 8,00
Pentax fotocamera SF7 met lens
Kavelnr: 15753-1874Conditie: Gebruikt
2 kussens (schoon)
2 kussens (schoon). H40cm/B40cm/800Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1503Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €0,01
Huidig bod: € 2,01
Sola massief classic 71
Sola massief classic 71. In originele cassette. Gemerkt. H7cm/L50cm/B33cm/2630Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1504Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 10,00
Flora Gouda Holland dekselschaal
Kavelnr: 15753-1507Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 5,00
Van hoefijzer gemaakte ijzeren kandelaar
Kavelnr: 15753-1508Conditie: Gebruikt
Antieke koperen ketel
Antieke koperen ketel. H30cm/B30cm/966Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1517Conditie: Gebruikt
Antieke houten crucifix met vruchtenhouten corpus
Kavelnr: 15753-1523Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €7,00
De Porceleyne Fles W.O.1 herdenkingssbord.
Kavelnr: 15753-1524Conditie: Gebruikt
Societé Ceramique Maestricht voorraadbus
Kavelnr: 15753-1539Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 15753-1543Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €12,00
Huidig bod: € 14,00
Sierlijk gevormde antieke koperen koffiepot
Sierlijk gevormde antieke koperen koffiepot. H23cm/B25cm/448Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1544Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Alle kavels - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) - Laatste Kans: Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Schilderijen, Etsen, Prenten, E.D. - Vintage - Z. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren