Een echte youngtimer Mercedes-Benz type S280 sedan, 6 cil. – bouwjaar 1993 – APK gekeurd tot augustus 2015 – kmstand ca. 34000 – incl. NAP. Auto is rookvrij en wordt nog dagelijks gereden, motor en carrosserie is 100% op een paar lichte gebruikerssporen na (zie afbeeldingen). Bekleding bestuurderskant is beschadigd, instap rugleuning bumper heeft een paar plekjes. Voorzien van 18inch velgen en banden, nieuwe accu, radio cd-speler merk JVC; Bose boxen; airco; cruise control; automaat; kleur zwart/antraciet metallic met chroom. Onderhoudsboekje is aanwezig.
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 07 juli 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.