In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse binnen en buitenverlichting o.a. Led, halogeen & Jan de Bouvrie; hoog kwaliteit polinorm bloembakkensets voor binnen en buiten (vorstbestendig); partij handzeep & kimberly Clark toiletaccessoires; zakloze stofzuigers 4000W; waterketels/kokers; pannensets; bestek en messensets; complete elektrische fietsen z.g.a.n. met li-ion accu’s; DAF 45 vrachtwagen; skelter met motor; mini bike choppers; Ford Escort; gereedschapskoffers; hoek & loungebanken af fabriek (nieuw); diverse verzamelkavels etc.
24 jan 2015 van 11:00 - 16:00
07 feb 2015 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd. Verpakkingen kunnen hier en daar licht beschadigd zijn.
Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.