In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: partij werkschoenen; overhemden; damesschoen/laarzen; (strip) boeken; dvd’s; diverse verzamelkavels; rolstoelen; laptops; tablets 9 inch, ideaal voor thuis en of vakantie; huishoudelijke apparatuur; audioapparatuur; homecinemaset; navigatie; gereedschapsets; gereedschapswagen; badmode; reiskoffers etc.
27 jun 2015 van 10:00 - 13:00
11 jul 2015 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Attentie: als het bod op een verzamelkavel hoger ligt komen alle individuele kavels te vervallen.