In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse huishoudelijke & keukenapparatuur te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: keuken & huishoudelijke apparatuur ( nieuw en gebruikt); schilderijen; wandklokken; diverse decoratie o.a. kristallen beeldjes; heteluchtkanon (diesel/petroleum); diverse meubels; dvd’s nieuw; Wii-accessoires; kinderspeelgoed en spelletjes; kinderfietsen 14 en 16 inch; aktekoffers; grote houten trap; diverse leuke partijtjes etc.
13 dec 2014 van 11:00 - 16:00
03 jan 2015 van 11:00 - 16:00
Van Heemstraweg 34
6658 KH , Beneden-Leeuwen
*Veilinglocatie bevindt zich aan de Van heemstraweg tussen huisnummer 34 en 34a. Door het hek rijden na ca. 100mtr staat er een bord van Proveiling aan de weg. Vervolgens ziet u aan de rechterzijde een grote deur waar ook ProVeiling op staat.
Extra info: kavelnummer 464808 t/m 465636
*Alle nieuw en gebruikte apparatuur zijn Niet getest en ongecontroleerd. Het kan voorkomen dat enkele kavels onverpakt zijn en/of de verpakking kan hier en daar licht beschadigd zijn.