In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: rolstoelen; professional aggregaten 8500 watt; diverse elektrisch gereedschap; gereedschapskarren 226-delig; strijkijzers; faillissement partij bio-ethanol sfeerhaarden – diverse kleuren; partijhandel en diverse verzamelkavels; koffersets; reistassen; boodschappenwagens; 3D-schilderijen; karaokeset; homecinemaset; tablets; badkleding; laptops compleet met Wi-Fi, accu en opladers etc.
25 apr 2015 van 11:00 - 16:00
09 mei 2015 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen