In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse verkoopwagens en voertuigen o.a. hotdog verkoopwagen, uitschuifbare aanhanger tot marktkraam etc. Canta brommobiel; motor met zijspan; Dingo buggy; opblaasbare baby met blower; diverse (hoek) & loungebanken – nieuw, af fabriek; kwaliteit pannen/bestek/messensets; afzuigkappen & diverse keukenapparatuur; eetkamerstoelen; polinorm bloembakken; hockers; gereedschapskoffers etc. Attentie: einddatum van deze veiling is gewijzigd.
26 sep 2015 van 11:00 - 16:00
17 okt 2015 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
*Veilinglocatie: op het hek staat 20c daar naar binnen rijden, na 85 meter aan de linkerkant staat nummer 20 op de deur daar is het .