In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: keuken & huishoudelijke apparatuur (nieuw en gebruikt); schilderijen; wandklokken; decoratie o.a. kristallen beeldjes; heteluchtkanonnen – diesel en petroleum; meubilair divers; dvd’s; kinderfietsen 14 en 16 inch; aktekoffers en diverse leuke partijtjes.
22 nov 2014 van 11:00 - 16:00
06 dec 2014 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Extra informatie apparatuur:
Kavelnummer van 464808 tot 465636
Let op: verpakking van apparatuur kan licht beschadigd of kapot zijn; sommige artikelen zijn zonder verpakking.