In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: keukenapparatuur & huishoudelijke apparaten – diverse soorten en merken; nieuw en gebruikt. Diversen: fonteinen; betonnen beelden; houten tuinsets; diverse leuke partijen voor de markthandelaar o.a. boeken; schilderijen; wandklokken; gereedschapstrolleys; nieuwe A-kwaliteit (hoek) banken af fabriek
04 okt 2014 van 11:00 - 16:00
25 okt 2014 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Let op: alle elektrische apparaten in deze veiling, zowel nieuw als gebruikt zijn Niet gecontroleerd/getest; werking onbekend. Sommige apparaten hebben geen verpakking en het kan voorkomen dat er hier en daar een licht beschadigde verpakking tussen zit.