In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse huishoudelijke artikelen i.v.m. overstock te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier o.a. divers gereedschap, campingbenodigdheden, elektrische BBQ, scheerapparaten, wasrekken, pannen en messensets, kinderzwembadjes en speelgoed.
17 sep 2016 van 11:00 - 16:00
01 okt 2016 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Attentie: op het hek staat 20c daar naar binnen rijden na 80 meter aan de linker kant zitten we.