BEGIN:VCALENDAR
PRODID:-//ProVeiling.nl//Veilingkalender MIMEDIR//EN
VERSION:2.0
METHOD:PUBLISH
BEGIN:VTIMEZONE
TZID:GMT
BEGIN:STANDARD
TZNAME:GMT
TZOFFSETFROM:+0100
TZOFFSETTO:+0100
END:STANDARD
END:VTIMEZONE
BEGIN:VEVENT
DTSTART:20210424T080000Z
DTEND:20210424T120000Z
LOCATION:13 Aprilstraat 40, 8431 GE Oosterwolde
CATEGORIES:Ophaaldag
TRANSP:OPAQUE
SEQUENCE:0
UID:RFCALITEM638473190791808009
DTSTAMP:20210424T080000Z
DESCRIPTION;ENCODING=QUOTED-PRINTABLE:In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Makita accuboormachine | Hogedrukreinigers | Meubilair | Lasapparaten | Bladblazers | Decoupeerzaag | Ski Do sneeuwscooter Rotax 300 | Quad | Snorscooter | Yamaha crossmotor | ATB fiets | Scootmobielen | Printers | Beeldschermen | Receivers | Koffiezetapparaten | Stofzuigers | Wasmachine | CD-spelers | Speelgoed | Schilderijen | KNVB artikelen | Akoestische gitaren | Tl-armaturen | Speelautomaten/gokkasten | Servies | Bestek | Glaswerk | Decoratie | Horloges e.d.
Verzending mogelijk op aanvraag.
SUMMARY:ProVeiling.nl Ophaaldag - Veiling van diverse goederen te Oosterwolde met o.a. voertuigen, meubilair, audio & apparatuur
PRIORITY:5
CLASS:PUBLIC
BEGIN:VALARM
TRIGGER:-PT120M
ACTION:DISPLAY
DESCRIPTION:Reminder
PRIORITY:5
END:VALARM
END:VEVENT
END:VCALENDAR