Welkom bij ProVeiling!

Inloggen

Registreren bij ProVeiling

ProVeiling.nl veilt dagelijks roerende zaken uit faillissementen en bedrijfsbeëindigingen.

Registreer u snel en vrijblijvend, zodat u kunt bieden.

Meld u aan op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Huidige veilingen

Einde:
Vandaag vanaf 20:00
14 nov 2014 13:00 - 16:00
28 nov 2014 09:00 - 16:00

Veiling te Budel met diverse goederen o.a. tuinhuisjes; carport/overkappingen; gereedschap etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Budel. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse tuinhuisjes/blokhutten; kweekkassen; overkappingen/carport; generatoren; bouwmaterialen; wandtegels; handgereedschap; Led RGB lichteffect; laser; keukenbenodigdheden; divers elektrisch gereedschap o.a. accu-boorschroefmachines, kettingzagen etc. Tuinhout; fietsen; Sony speakers en subwoofers; kerstbomen; schoonloopmatten etc.

Kavels:

560

Einde:

Vandaag vanaf 20:00

Kijkdag:

14 nov 2014 13:00 - 16:00

Ophalen:

28 nov 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
23 nov 2014 20:00
Geen
28 nov 2014 10:00 - 15:00

Faillissementsveiling voorraad babyartikelen "Family Lifestyle Store" te Nijkerk Ten gevolge van het faillissement van “Family Lifestyle Stores” te Nijkerk, veilt ProVeiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling worden diverse kinder-en consumentenartikelen aangeboden met zeer grote kortingen. Leuke cadeaus voor de feestdagen, past in elk budget! Baby-benodigdheden: diverse babyartikelen; autostoelen; babyfoons; borstkolfautomaten; babydragers; diverse soorten textiel etc.

Kavels:

507

Einde:

23 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

28 nov 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
23 nov 2014 20:00
Geen
26 nov 2014 11:00 - 12:00

Veiling van diverse goederen te Leeuwarden met o.a. een partij autobanden; hydraulische bandenbrug & een BMW M3 etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Leeuwarden. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: partij winter & zomer autobanden incl. velgen; bandenbrug, hydraulisch; kantinetafel met stoelen; posterlijsten; bureau, verstelbaar; bandenstelling van zware kwaliteit; BMW M3 uit 2007 etc.

Kavels:

11

Einde:

23 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

26 nov 2014 11:00 - 12:00

Betreft:

Veiling van diverse goederen met o.a. diverse werkplaatsbenodigdheden; gereedschap; design barkrukken; 2 in 1 steiger & ladders etc. (Gratis verzending) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: design barkrukken; stellingen; steiger en ladder 2 in 1; oprijplaten; honden & konijnenhokken; rolnagel tackers; boormachines; waterpompen met benzinemotor; aquarium filters; fietsenrekken; garagekrikken; compressors; laskappen; lasapparaten; schuurmachines; ratelsleutelset; elektrische lieren; werkbanken; plaatscharen; reciprozaag; jumpstarters etc. Let op: alle artikelen zijn nieuw in doos en worden gratis verzonden.

Kavels:

380

Einde:

23 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Einde:
23 nov 2014 20:00
Geen
Gratis thuisbezorging

1 Euro-veiling met gratis thuisbezorging!! 1 Euroveiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuis bezorgd (max 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: Ventilatiebuis, verassingdozen met 25, 50 of 100 stuks gereedschap, beveiligingsartikelen, cirkelzaagbladen, diverse consumenten elektronica, (tuin)(elektrisch)gereedschap, DHZ artikelen, pannensets, ondervloeren, ijzerwaren, deurbeslag en diverse andere producten.

Kavels:

597

Einde:

23 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis thuisbezorging

Betreft:

Einde:
24 nov 2014 19:55
21 nov 2014 16:00 - 18:00
28 nov 2014 13:00 - 17:00

Grote Antiek, Curiosa en Boedelveiling dag 1 OOZZOO (Lunteren) Veiling van veel zeer diverse, o.a. antieke en collectable goederen afkomstig van particulieren, uit verzamelingen, uit oude inboedels, uit nalatenschappen, van vendue/antiekveilingen, uit handelsvoorraden, etcetera, etcetera. In deze veiling zijn uitsluitend kavels opgenomen die onder het M A R G E R E G E L I N G systeem vallen. Deze regeling betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar!

Kavels:

1000

Einde:

24 nov 2014 19:55

Kijkdag:

21 nov 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

28 nov 2014 13:00 - 17:00

Betreft:

Einde:
24 nov 2014 20:00
Geen
29 nov 2014 13:00 - 16:00

Veiling van diverse luxe design houtkachels/allesbranders te Purmerend In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse luxe houtkachels/allesbranders te Purmerend. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse (design) kachels – modellen o.a. Alpha; Mainau & Genaro. Alle artikelen zijn nieuw in doos. Let op: i.v.m. omstandigheden is de kijkdag afgelast!

Kavels:

31

Einde:

24 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

29 nov 2014 13:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
24 nov 2014 20:00
Geen
28 nov 2014 10:00 - 15:00

Faillissementsveiling voorraad diverse kinderartikelen "Family Lifestyle Store" te Nijkerk Ten gevolge van het faillissement van “Family Lifestyle Stores” te Nijkerk, veilt ProVeiling de voorraad kinderartikelen van dit bedrijf. In deze veiling worden diverse kinder-en consumentenartikelen aangeboden met zeer grote kortingen. Leuke cadeaus voor de feestdagen in elk budget! Kinderartikelen o.a. poppenwagens, loopwagens, driewielers, skelters, steppen, loopauto´s, fietskarren merk Chariot, kinderkeukens, speelhuisjes merk JungleGym. Exit Toys en Bear County, trampolines merk BERG, Exit Toys, sleeën etc.

Kavels:

398

Einde:

24 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

28 nov 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
24 nov 2014 20:00
Geen
29 nov 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse woon & computeraccessoires te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse woon & computeraccessoires te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: afvalbakken; glaswerk; theepotten; keukenaccessoires diverse merken o.a. Dreamfarm en Fiesta; Gerber Multi Tools; wijnaccessoires; tuingereedschap; combikavels/partijgoederen; meubilair; outdoormessen; gebruikte printers; audio en videokabels; Sony Ericsson Akono Headset; Konig Universal safety lock CMP-safe3 etc.

Kavels:

711

Einde:

24 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

29 nov 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
24 nov 2014 20:00
24 nov 2014 13:00 - 15:00
28 nov 2014 10:00 - 14:00

Veiling van diverse personenauto's te Amersfoort In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse personenauto’s te Amersfoort. In deze veiling worden diverse auto’s aangeboden o.a. Renault Clio; Volkswagen Polo 1.4 TDI; Volkswagen Transporter 2.5tdi 128kW bj 2006 DC Navi Xenon; Peugeot 206 CC 1.6-16V bj 2003 Climate - Nette Cabrio  met windvanger; Dodge Nitro 2.8 CRD 4x4 Aut.; Citroën Xsara; Daewoo Matiz; BMW 7-serie; Chevrolet Blazer 4.3L V6; Ford Cougar (Mercury) 2.5 V6 -24V  - exclusief model; Jaguar S-type; Jeep Cherokee; Ford USA Thunderbird; Opel Astra etc.

Kavels:

69

Einde:

24 nov 2014 20:00

Kijkdag:

24 nov 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

28 nov 2014 10:00 - 14:00

Betreft:

Einde:
24 nov 2014 20:00
14 nov 2014 16:00 - 19:00
28 nov 2014 15:00 - 20:00

Overstock veiling van diverse goederen (opgeslagen te Driel) met o.a. laptops; navigatiesystemen; horloges etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Driel. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden; complete navigatiesystemen (EU & Turkije); diverse ultra dunne & telekids tablets in 2 kleuren; roze en blauw. Alle tablets zijn voorzien van WiFi; alles in originele verpakking af fabriek. Laptops – diverse – compleet met accu en opladers en voorzien van Wifi; nieuwe dames en herenhorloges, digitaal en analoog – div. merken o.a. C&S Paris en strasshorloges met metalen of lederen band (incl. extra batterij). Winkelprijs per stuk van € 159,- nu tegen lage startprijzen; alle biedingen zullen worden gegund. Dit is een aantrekkelijke veiling voor particulieren met leuke cadeaus voor de aankomende feestdagen.

Kavels:

496

Einde:

24 nov 2014 20:00

Kijkdag:

14 nov 2014 16:00 - 19:00

Ophalen:

28 nov 2014 15:00 - 20:00

Betreft:

Einde:
24 nov 2014 20:00
24 nov 2014 11:00 - 13:00
27 nov 2014 11:00 - 16:00

Faillissementsveiling complete werkuitrusting van “Autobedrijf Geene  B.V.” te Heijen

Ten gevolge van het faillissement van Autobedrijf Geene B.V. te Heijen, veilt ProVeiling de complete werkuitrusting van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: hefbruggen; kolombruggen; airco reinigingsapparaten; airco (vul) apparaten; balanceerapparaat; rem-test-apparaat; gereedschapwagens; compressor; luchtgereedschap; Karcher hogedrukreiniger; specifieke Opel gereedschap; automaterialen; autobanden; Opel navigatiesoftware; bureautafels; stellingen; stoelen, etc.

Kavels:

532

Einde:

24 nov 2014 20:00

Kijkdag:

24 nov 2014 11:00 - 13:00

Ophalen:

27 nov 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
24 nov 2014 20:00
Geen
27 nov 2014 14:00 - 17:00

Veiling van diverse (inbouw) schouwen/haarden & kachels te Barneveld In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (inbouw) schouwen/haarden & kachels te Barneveld. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: oliekachels; gas & elektrische kachels/haarden; houtkachels diverse merken en modellen o.a. Nestor, Wiking, Merlin, Hwam, Altech Torus, Dovre & Faber etc.

Kavels:

72

Einde:

24 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

27 nov 2014 14:00 - 17:00

Betreft:

Einde:
25 nov 2014 19:25
21 nov 2014 16:00 - 18:00
28 nov 2014 13:00 - 17:00

Sieraden Veiling OOZZOO (Lunteren) Veiling bij opbod van v.n.l. nieuwe gouden, zilveren en diverse sieraden. Voor al de kavels in deze veiling is de M A R G E R EG E L I N G van toepassing. Dit betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald.

Kavels:

400

Einde:

25 nov 2014 19:25

Kijkdag:

21 nov 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

28 nov 2014 13:00 - 17:00

Betreft:

Einde:
25 nov 2014 19:55
21 nov 2014 16:00 - 18:00
28 nov 2014 13:00 - 17:00

Grote Antiek, Curiosa en Boedelveiling dag 2 OOZZOO (Lunteren) Veiling van veel zeer diverse, o.a. antieke en collectable goederen afkomstig van particulieren, uit verzamelingen, uit oude inboedels, uit nalatenschappen, van vendue/antiekveilingen, uit handelsvoorraden, etcetera, etcetera. In deze veiling zijn uitsluitend kavels opgenomen die onder het M A R G E R E G E L I N G systeem vallen. Deze regeling betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar!

Kavels:

960

Einde:

25 nov 2014 19:55

Kijkdag:

21 nov 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

28 nov 2014 13:00 - 17:00

Betreft:

Einde:
25 nov 2014 20:00
08 nov 2014 11:00 - 16:00
11 nov 2014 11:00 - 16:00
22 nov 2014 11:00 - 16:00
29 nov 2014 11:00 - 16:00

Overstock veiling van diverse goederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe A-kwaliteit hoekbanken en bankstellen af fabriek; skeelers nieuw en gebruikt; hengels en visattributen; media centers – TV viewers. Diverse leuke partijen voor de handelaar en braderieën; verkoopwagen; mini-bike choppers; formule 1 kart. Diverse soorten kunstbloemen; spijkerbroeken enz. enz…

Kavels:

632

Einde:

25 nov 2014 20:00

Kijkdag:

08 nov 2014 11:00 - 16:00
11 nov 2014 11:00 - 16:00
22 nov 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

29 nov 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
25 nov 2014 20:00
Geen
28 nov 2014 10:00 - 15:00

Faillissementsveiling voorraad huishoudelijke artikelen “Family Lifestyle Stores” te Nijkerk

Ten gevolge van het faillissement van “Family Lifestyle Stores” te Nijkerk, veilt ProVeiling diverse huishoudelijke artikelen van dit bedrijf. In deze veiling worden diverse consumentenartikelen aangeboden met zeer grote kortingen. Leuke cadeaus voor de feestdagen; past in elk budget! Huishoudelijke artikelen o.a. diverse soorten pannen van bekende merken zoals le Creuset, Fissler, WMF, Silit en BK; prullenbakken diverse merken o.a. WESCO, Simplehuman, Brabantia, Rubbermaid, EKO en Hailo, dakkoffers, dakdragers - merken Thule en Hapro, fietsendragers, sneeuwkettingen, etc.

Kavels:

467

Einde:

25 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

28 nov 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
25 nov 2014 20:00
24 nov 2014 14:30 - 16:00
28 nov 2014 10:00 - 15:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Proline Industrial B.V. te Vianen Ten gevolge van het faillissement van Proline Industrial B.V. te Vianen, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: computers/printers; meubilair; kantoorartikelen; schuur/slijpschijven; handgereedschap; boren/bits; bouwmaterialen/kit; stellingen; verf; tape, draden en buizen; diverse bevestigingsmaterialen o.a. plaatschroeven, sluitringen, leidingklemmen etc. Transport/inpakmiddelen: magazijnwagen; Micra foliewikkelaar; Overtoom nr. 1 magazijnbakken; bundelband; transportwielen; BT Lifter pompwagen etc. Let op: er zijn extra kavels toegevoegd!

Kavels:

678

Einde:

25 nov 2014 20:00

Kijkdag:

24 nov 2014 14:30 - 16:00

Ophalen:

28 nov 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Einde:
25 nov 2014 20:00
Geen
28 nov 2014 09:00 - 12:00

1 Euroveiling van diverse kantoor & kinderdagverblijfinventaris te Bunnik In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse kantoor & kinderdagverblijfinventaris te Bunnik. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bureaus; kantoorkasten; vergader/bureautafels; bureaustoelen; decoratie; speelgoed; keuken; transportmiddelen; koelkast; werkjassen; Fox davo centrale; Samsung beeldscherm; speeltafels; kinderbox; commode; Maxi Cosi; zitzakken; bankstellen; kindertafels & stoelen etc.

Kavels:

199

Einde:

25 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

28 nov 2014 09:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
25 nov 2014 20:00
Geen
Gratis verzending

Veiling van diverse soorten kunstkerstbomen te Borne (gratis verzending) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse kunstkerstbomen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: kunstkerstbomen 180cm hoog in de kleur wit. LET OP: Alles wordt gratis verzonden binnen Nederland.

Kavels:

42

Einde:

25 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Einde:
26 nov 2014 20:00
Geen
28 nov 2014 10:00 - 15:00

Faillissementsveiling voorraad autobenodigdheden "Family Lifestyle Store" te Nijkerk Ten gevolge van het faillissement van “Family Lifestyle Stores” te Nijkerk, veilt ProVeiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling worden diverse autobenodigdheden aangeboden met zeer grote kortingen. Leuke cadeaus voor de feestdagen, past in elk budget! Autobenodigdheden: diverse dakdragers en koffers – diverse merken o.a. Thule & Hapro; kamersteiger; autobanden diverse soorten en merken; uitbreidingsset merk Hapro; Spinder fietsenrek etc.

Kavels:

87

Einde:

26 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

28 nov 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Veiling van diverse goederen te Vriezenveen met o.a. Vijveroverkappingen, diverse vloeren, veranda daken. kunststof glas etc. Veiling van diverse goederen te Vriezenveen o.a. een partij vloeren en veranda daken, ca. 5000m2 vloeren o.a. Frans grenen, werkingsvrije eiken vloeren (lamel parket of duoplank) en diverse soorten laminaat, tevens 8 stuks veranda daken in opaal en helder; ondervloeren; plinten; kunststof glas etc. Bezichtiging is mogelijk na het maken van een telefonische afspraak. Betaling uitsluitend contant of per bank, op locatie is geen pinapparaat aanwezig.

Kavels:

302

Einde:

26 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

05 dec 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
26 nov 2014 20:35
31 okt 2014 13:00 - 17:00
21 nov 2014 16:00 - 18:00
28 nov 2014 14:35 - 16:35

Veiling van een unieke zeer grote hardhouten Boeddha OOZZOO (Lunteren) Veiling bij opbod van een BOEDDHA hoofd gesneden uit stam met wortels van hardhouten tropische boom en verguld. Voor deze kavel is de M A R G E R EG E L I N G van toepassing. Dit betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald. LET OP: Afhalen in week 49 op afspraak.

Kavels:

1

Einde:

26 nov 2014 20:35

Kijkdag:

31 okt 2014 13:00 - 17:00
21 nov 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

28 nov 2014 14:35 - 16:35

Betreft:

Einde:
27 nov 2014 20:00
27 nov 2014 14:00 - 16:00
03 dec 2014 10:00 - 14:00

Veiling van diverse goederen te Lelystad met o.a. diverse personenauto’s & motoren; boten; hoogwerker; sierhekwerk etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Lelystad. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: aanhangwagens/paardentrailer; boten; douchecabines; sauna; toiletpotten; allesbrander/houtkachels; sierhekwerk; brandwerende deuren etc. Personenauto’s: Corvette C6; Volvo C70 2.3 T-5 Exclusive Coupé; Mercedes-Benz C350 CDI; Seat Cordoba Vario 1.6; Chevrolet Kalos; Chrysler PT Cruiser 2.4i Classic; Nissan Micra; Fiat Punto 1.2S; Citroën Jumpy 1.9 TD; Opel Vectra 1.6, 16v pearl etc. Motoren diverse soorten en merken o.a. Yamaha model FZR400, XJR1200, FZ600; Triumph model Sprint 900; Kawasaki model LTD450; BMW model R1150r etc.

Kavels:

157

Einde:

27 nov 2014 20:00

Kijkdag:

27 nov 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

03 dec 2014 10:00 - 14:00

Betreft:

Einde:
27 nov 2014 20:00
25 nov 2014 11:00 - 14:00
29 nov 2014 11:00 - 14:00

Veiling van diverse (partij) goederen te Oldemarkt met o.a. diverse vloer & wandtegels; automaterialen etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (partij) goederen te Oldemarkt. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse vloer & wandtegels o.a. Agrob Buchtal, Hueso Liso Mate, Liso Prillo enz.; automaterialen; fietsen; houten balken; plinten; kerstartikelen; tuinbenodigdheden; gereedschappen; steigerplanken etc.

Kavels:

325

Einde:

27 nov 2014 20:00

Kijkdag:

25 nov 2014 11:00 - 14:00

Ophalen:

29 nov 2014 11:00 - 14:00

Betreft:

Einde:
28 nov 2014 20:00
28 nov 2014 10:00 - 12:00
03 dec 2014 09:00 - 12:00

Faillissementsveiling (winkel) inventaris Vivante Friesland B.V. te Leeuwarden Ten gevolge van het faillissement van Vivante Friesland B.V. te Leeuwarden, veilt ProVeiling de (winkel) inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: gordijnen; decoratie; tuinbenodigdheden; witgoed; vloeren; dranken; meubilair o.a. eiken tafel; eetkamerstoelen; 3-zits bank; poef; vakkenkast etc. Werkplaatsbenodigdheden: Ferm werkbankslijpmachine; bankschroef; voorraadkast; pompwagen etc. Winkelinventaris: MEXX winkeldisplay; folder displays; prijs en labeltang etc.

Kavels:

354

Einde:

28 nov 2014 20:00

Kijkdag:

28 nov 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

03 dec 2014 09:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
28 nov 2014 20:00
01 dec 2014 15:00 - 16:00
02 dec 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse soorten (zilveren) sieraden en horloges te Drachten Veiling van diverse soorten (zilveren) sieraden en horloges afkomstig uit een faillissement. In deze veiling word o.a. het volgende aangeboden: diverse armbanden, kettingen, ringen, horloges en verschillende setjes met sieraden. LET OP: het betreft hier vnl. echt zilver.

Kavels:

113

Einde:

28 nov 2014 20:00

Kijkdag:

01 dec 2014 15:00 - 16:00

Ophalen:

02 dec 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
30 nov 2014 20:00
Geen
Gratis verzending

Veiling van diverse Dirtbikes, Quads & (elektrische/lucht/hand) gereedschappen etc. (Gratis verzending) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (elektrische/lucht) gereedschappen, dirtbikes & quads etc. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse gereedschapswagens 942 of 1125 delig; borenset 170 delig; stroomgenerator; compressors; acculader/jumpstarter 200 AMP; complete luchtgereedschapset 71-delig; Slagmoersleutel 1 / 2" Profi Groot; Jumpstarter 12V 12AH + lamp; Ring steek ratel 13 delig; Tap-/snij set 45 delig etc. Dirtbikes diverse soorten en modellen o.a. Fox mini dirtbike 125cc, Storm dirtbike 110cc; Thunder dirtbike 125cc met kickstarter, Hurrican dirtbike 250cc etc. Quads diverse soorten o.a. Cobra quad 49cc, Panthera quad 125cc ATV, Cobra 2 Mini quad met elektrische start etc.

Kavels:

225

Einde:

30 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Einde:
30 nov 2014 20:00
22 nov 2014 10:00 - 12:00
29 nov 2014 10:00 - 12:00
06 dec 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse goederen te Biddinghuizen met o.a. feestartikelen; gereedschap & diverse markthandel In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Biddinghuizen. In deze veiling worden diverse artikelen aangeboden tegen lage startprijzen o.a. Aanstekers; batterijen; decoratie; gereedschap etc. Verlichting: Massive plafonnieres; halogeenspots; staande lampen; inbouwspots; outdoorlantaarn; Philips lampen; persoonlijke verzorgingsartikelen; fiets-accessoires; huishoudelijk apparatuur; feestartikelen; speelgoed; schilderijen; markt/partijhandel; kunstbloemen; verzorgingsartikelen etc.

Kavels:

1002

Einde:

30 nov 2014 20:00

Kijkdag:

22 nov 2014 10:00 - 12:00
29 nov 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

06 dec 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
01 dec 2014 20:00
01 dec 2014 14:00 - 16:00
04 dec 2014 14:00 - 16:00

Veiling van diverse personenauto’s te Haarlem In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse personenauto’s te Haarlem. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Volkswagen PassatVariant 2.3 V5 Highline; Renault twizy; Opel Corsa1.2-16V Enjoy; Mazda 52.0 Citd Touring ECC/7-pers; Ford FocusWagon 1.8 TDdi Cool Edition; Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo; Daihatsu Sirion2 1.3-16V Comfort; Ford Ka 1.2 Limited; Mercedes-Benz A-Klasse160 Classic; Nissan Almera Tino 1.8 etc.

Kavels:

39

Einde:

01 dec 2014 20:00

Kijkdag:

01 dec 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

04 dec 2014 14:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
01 dec 2014 20:00
22 nov 2014 11:00 - 16:00
29 nov 2014 11:00 - 16:00
06 dec 2014 11:00 - 16:00

Faillissementsveiling van diverse goederen o.a. meubilair; keuken & huishoudelijke artikelen etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: keuken & huishoudelijke apparatuur (nieuw en gebruikt); schilderijen; wandklokken; decoratie o.a. kristallen beeldjes; heteluchtkanonnen – diesel en petroleum; meubilair divers; dvd’s; kinderfietsen 14 en 16 inch; aktekoffers en diverse leuke partijtjes.

Kavels:

633

Einde:

01 dec 2014 20:00

Kijkdag:

22 nov 2014 11:00 - 16:00
29 nov 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

06 dec 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
01 dec 2014 20:00
Geen
Gratis verzending

Veiling van diverse soorten Audioapparatuur met gratis verzending In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten Audioapparatuur. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: iPod video/MP3 player model Elite 180 & Hyunday multimedia DVD receivers etc. Alle artikelen zijn nieuw in doos en worden gratis verzonden.

Kavels:

30

Einde:

01 dec 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Einde:
01 dec 2014 20:00
Geen
05 dec 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse Yachting overhemden & truien te Drachten In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse kleding te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Yachting overhemden & truien – diverse maten en kleuren. Alles is nieuw in verpakking.

Kavels:

62

Einde:

01 dec 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

05 dec 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
02 dec 2014 20:00
01 dec 2014 11:00 - 13:00
05 dec 2014 10:30 - 15:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Aannemersbedrijf C.J. Oostdijk B.V. te Wateringen Ten gevolge van het faillissement van Aannemersbedrijf C.J. Oostdijk B.V. te Wateringen, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: sanitair; installatiematerialen; kantoorartikelen; meubilair; ladders; trappen; steigers; bouwmaterialen; transportmiddelen o.a. Volvo vrachtwagen, Solide huifaanhangwagen, Atlet stappelaar etc. Elektrisch gereedschap o.a. Bosch decoupeerzaag; klopboormachines; DeWalt haakse slijper; Hilti automatische schroefmachine etc. Houtbewerkingmachines o.a. Altendorf zaagmachine, langgat boormachine; uit hoekapparaat etc. LET OP: IVM OMSTANDIGHEDEN IS DEZE VEILING 1 WEEK UITGESTELD DUS KIJK- EN OPHAALDAG IS GEWIJZIGD!

Kavels:

307

Einde:

02 dec 2014 20:00

Kijkdag:

01 dec 2014 11:00 - 13:00

Ophalen:

05 dec 2014 10:30 - 15:00

Betreft:

Einde:
02 dec 2014 20:00
22 nov 2014 10:00 - 14:00
06 dec 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Marrum (FR) met o.a. diverse gereedschappen; auto’s; scooters etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marrum (FR). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: motoren; helmen; auto’s; gereedschappen; machines; fietsen; scooters; autobanden; aanhangwagens; kantoormeubilair etc.

Kavels:

623

Einde:

02 dec 2014 20:00

Kijkdag:

22 nov 2014 10:00 - 14:00

Ophalen:

06 dec 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
08 dec 2014 20:00
29 nov 2014 10:00 - 12:00
06 dec 2014 10:00 - 12:00
13 dec 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse goederen te Biddinghuizen met o.a. diverse Home cinema sets; gereedschap & een Rocla reachtruck etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: meubilair; diverse home cinema sets; speakers; subwoofers; handgereedschap; werkschoenen & laarzen; schuurpapier; zaagbladen; batterijen & accu’s; Rocla reachtruck;nagels; nieten; boren en bitsets etc. Let op: goederen die onder de categorie “Logistiek" vallen hebben een afwijkende kijk en ophaaldag!

Kavels:

536

Einde:

08 dec 2014 20:00

Kijkdag:

29 nov 2014 10:00 - 12:00
06 dec 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

13 dec 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
23 dec 2014 20:00
23 dec 2014 14:00 - 16:00
29 dec 2014 10:00 - 14:00

Mega vuurwerkveiling te Lelystad 2014

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse vuurwerkartikelen te Lelystad. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: vuurwerkpakket combi o.a. Titaan 2/3; vuurpijlen o.a. Beautiful Night 1935 – Dynasty, Heavy Metal 1936, Power Nova 1944, Tornado 1945 – Dynasty; diverse cakes o.a. Tomahawk Full Loaded, Resistance 1536, Bandit 1688 Dynasty, Sniper 1614A etc. Diverse pakketten o.a. Deep Impact 1392 Classic, Show Box no. 1, The Impossible, Ammo Crate 1551 Special, Black Dragon box etc. etc.

Kavels:

498

Einde:

23 dec 2014 20:00

Kijkdag:

23 dec 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

29 dec 2014 10:00 - 14:00

Betreft:

Einde:
24 dec 2014 20:00
Geen
29 dec 2014 09:00 - 17:00
30 dec 2014 09:00 - 17:00

Veiling van diverse soorten siervuurwerk pakketten te Beerze In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten pakketten siervuurwerk te Beerze. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: 44 schots cake; vuurpijlen; diverse assortimentspakketten van ca. 1mtr; 18 schots waaiercake; Big Family Pack; Burst Attack, King’s Collection; Fame, King's Collection, Mega fluitconcert met 25 schitterende rode, groene, paarse en crackling sterren; Fame, King's Collection, Mega fluitconcert met 25 schitterende rode, groene, paarse en crackling sterren; Rock Palace, King's Collection, een klein potje waar maar liefst 16 schoten uitkomen met rood/witte crackling boeketten etc.

Kavels:

341

Einde:

24 dec 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

29 dec 2014 09:00 - 17:00
30 dec 2014 09:00 - 17:00

Betreft:

Binnenkort te starten veilingen

Einde:
28 nov 2014 20:00
Geen
05 dec 2014 10:00 - 15:00

Veiling van diverse goederen te Drachten met o.a. diverse gereedschappen; werkplaatsbenodigdheden etc. – Deel I In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: takels en lieren; divers handgereedschap; sjorbanden; aanhangwagenonderdelen o.a. neuswielen; diverse spuitbussen; schroevendraaiers; steek/ringsleutels; tuinartikelen; werkplaatsuitrusting o.a. motorlift, compacte ontvetterbak, hydraulische pijpenbuigers etc. Let op: speciale sinterklaascadeau actie! Iedere klant die tijdens de ophaaldag zijn order komt afhalen ontvangt een gratis speculaas letter!

Kavels:

407

21 nov 2014 17:30

Einde:

28 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

05 dec 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Einde:
30 nov 2014 19:00
Geen
05 dec 2014 10:00 - 15:00

Veiling van diverse goederen te Drachten met o.a. diverse gereedschappen; werkplaatsbenodigdheden etc. – Deel II In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: takels en lieren; divers handgereedschap; sjorbanden; aanhangwagenonderdelen o.a. neuswielen; diverse spuitbussen; schroevendraaiers; steek/ringsleutels; tuinartikelen; werkplaatsuitrusting o.a. motorlift, compacte ontvetterbak, hydraulische pijpenbuigers etc. Let op: speciale sinterklaascadeau actie! Iedere klant die tijdens de ophaaldag zijn order komt afhalen ontvangt een gratis speculaas letter!

Kavels:

417

21 nov 2014 18:00

Einde:

30 nov 2014 19:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

05 dec 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Einde:
04 dec 2014 20:00
04 dec 2014 14:00 - 16:00
10 dec 2014 09:00 - 12:00

Veiling van diverse dames/herenfietsen & onderdelen te Drachten In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse dames/herenfietsen & onderdelen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: dames/herenfietsen – diverse merken en modellen o.a. Sparta E-motion, Gazelle Orange, Trek T300, Batavus Spirit, BEONE Karma mountainbike etc. Diverse fietsaccessoires o.a. binnen & buitenbanden, remblokken, BEONE RAW Pro carbon racefiets frame, Crankbrothers mountainbike wielset, Axa fietssloten, zadels, Bobike maxi plus urban achterzitje, partij versnellingskabels etc.

Kavels:

269

22 nov 2014 09:00

Einde:

04 dec 2014 20:00

Kijkdag:

04 dec 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

10 dec 2014 09:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
08 dec 2014 20:00
Geen
12 dec 2014 09:00 - 12:00

Veiling van diverse kerstpakketten te Drachten

Veiling van diverse kerstpakketten te Drachten.  In deze veiling worden diverse kerstpakketten aangeboden voor de ondernemer o.a. ontbijtmand, ronde mand luxe, wereldbieren, pakket Holland, Hoegaarden, kerstdoos klein, middel of groot; verwendmand; picknickmand etc.

Kavels:

1

22 nov 2014 19:00

Einde:

08 dec 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

12 dec 2014 09:00 - 12:00

Betreft:

Advertenties door Google

Laatste Veilingen

Einde:
19 nov 2014 20:00
Geen
27 nov 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse soorten PVC, Polyester & Isolatiematerialen te Lutten In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten PVC en Polyester golfplaten, zowel vlak als gegolft en ook op rol, platen zijn nieuw en van 1e keus materiaal. Op locatie is geen pinapparaat aanwezig.

Kavels:

264

10 nov 2014 15:00

Einde:

19 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

27 nov 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
19 nov 2014 20:00
18 nov 2014 11:00 - 17:00
25 nov 2014 11:00 - 18:00

Veiling van diverse (partij) goederen te Rijssen met o.a. Autoaccessoires; ijzerwaren; gereedschap etc. In deze veiling worden goederen geveild die interessant zijn voor particulieren en klein handelaren. Waaronder vele diverse soorten verf/spuitbussen, elektrisch gereedschap van de merken Graphite/Neo zoals afkortzagen, boormachines, reciprozagen, aantrekkelijke meepakkers, partijen frisdrank zoals sixpacks limonade, vruchtendrank enz. Autoaccessoires, houten plinten/leuningen, Auer/Shafer opslagbakken, ijzerwaren zoals houtdraadbouten, keilbouten, RvS schroeven, gereedschap/accessoires zoals kwaliteit boortjes/bitjes, handgereedschap enz. Vooral voor de particulier en klein handelaar is deze veiling zeer interessant.

Kavels:

1017

10 nov 2014 13:00

Einde:

19 nov 2014 20:00

Kijkdag:

18 nov 2014 11:00 - 17:00

Ophalen:

25 nov 2014 11:00 - 18:00

Betreft:

Einde:
19 nov 2014 20:00
Geen
Gratis verzending

Veiling van diverse nieuwe (pneumatische/elektrische/hand) gereedschappen (Gratis verzending) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse nieuwe gereedschappen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Benzine boor/hak/sloop hamermachines 30 & 52mm; pneumatische slagmoersleutel set (3/4"); Coil Nageltacker 2,5 inch; pneumatische gewapende slang; drukregelaars; uitschuifbare ratelsets; dopsleutelset 25-delig met schroefgat; gereedschapskarren, kunststof; zelfdimmende lashelmen; garagekrikken met voetpedaal 3 Ton; ring-steeksleutelset 26-delig - diverse maten 6 tot 32mm; Accu schroefmachines 24 Volt; pneumatische boorhakhamer 32mm etc. Let op: alle artikelen zijn nieuw in doos en worden gratis verzonden.

Kavels:

160

09 nov 2014 23:00

Einde:

19 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Einde:
18 nov 2014 20:35
14 nov 2014 16:00 - 18:00
21 nov 2014 15:00 - 18:00

Veiling van boedelrestanten en uit boedelruiming afkomstige wijnvoorraad OOZZOO (Lunteren) Veiling bij opbod van boedelrestanten, curiosa, antiek en een uit een boedelruiming afkomstige wijn/drankvoorraad.. Voor al de kavels in deze veiling is de M A R G E R EG E L I N G van toepassing. Dit betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald.

Kavels:

160

07 nov 2014 14:00

Einde:

18 nov 2014 20:35

Kijkdag:

14 nov 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

21 nov 2014 15:00 - 18:00

Betreft:

Einde:
18 nov 2014 20:35
14 nov 2014 16:00 - 18:00
21 nov 2014 16:00 - 18:00

Veiling van nieuwe en uit nalatenschappen afkomstige horloges (Lunteren) Veiling bij opbod van nieuwe 1st Class Watches en uit nalatenschappen afkomstige horloges. Ook worden in deze veiling geveild een18k gouden Maurice Lacroix en een 18k gouden Ebel Sportwave. Voor al de kavels in deze veiling is de M A R G E R EG E L I N G van toepassing. Dit betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald.

Kavels:

105

30 okt 2014 14:00

Einde:

18 nov 2014 20:35

Kijkdag:

14 nov 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

21 nov 2014 16:00 - 18:00

Betreft:

Einde:
18 nov 2014 20:19
18 nov 2014 10:00 - 12:00
21 nov 2014 09:00 - 12:00

Faillissementsveiling van diverse (kantoor) meubilair & benodigdheden te Drachten Veiling van diverse (kantoor) meubilair & benodigdheden te Drachten afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: cartridges; laptops – diverse merken o.a. Acer & Dell; stellingkasten; computers; Samsung videocassette player; Martin Yale P720022 vouwmachine; kantinestoelen; jalouziedeurkasten; ladekasten; bureaustoelen; winkelinventaris o.a. kassasysteem & displays; Symbol barcode scanner; bureautafels; Juwel kluis; HP LCD monitoren; decoratie etc.

Kavels:

494

29 okt 2014 20:30

Einde:

18 nov 2014 20:19

Kijkdag:

18 nov 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

21 nov 2014 09:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
18 nov 2014 20:01
14 nov 2014 09:00 - 16:00
15 nov 2014 09:00 - 16:00
22 nov 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Leeuwarden met o.a. complete (gebruikte) keukens; inbouwapparatuur; meubilair etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Leeuwarden. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse soorten en modellen hoek & wandkeukens - diverse merken o.a. Geba & Keller. Witgoed & apparatuur: Etna gasoven; Bauknecht combioven; qooker; ATAG inbouw grilloven; Bosch softline koelvrieskast; RVS afzuigers; Mult Tech magnetron etc. Meubilair: diverse bankstellen; complete eetkamer etc.

Kavels:

40

07 nov 2014 15:00

Einde:

18 nov 2014 20:01

Kijkdag:

14 nov 2014 09:00 - 16:00
15 nov 2014 09:00 - 16:00

Ophalen:

22 nov 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
18 nov 2014 20:00
14 nov 2014 09:00 - 16:00
15 nov 2014 09:00 - 16:00
21 nov 2014 09:00 - 16:00
22 nov 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Surhuisterveen met o.a. divers gereedschap; auto’s en aanhangwagens etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Surhuisterveen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: huisraad; badkamermeubels; antiek; scooters; auto’s; fietsen; boten; gereedschap; verf; kleding; partij- en marktgoederen etc.

Kavels:

411

07 nov 2014 16:00

Einde:

18 nov 2014 20:00

Kijkdag:

14 nov 2014 09:00 - 16:00
15 nov 2014 09:00 - 16:00

Ophalen:

21 nov 2014 09:00 - 16:00
22 nov 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
17 nov 2014 20:04
Geen
21 nov 2014 13:00 - 16:00

Veiling van diverse nieuwe producten o.a. Installatiematerialen en verlichting te Grootegast

Magazijnopruiming, in opdracht van belanghebbende veilt Proveiling diverse installatiematerialen en verlichtingsarmaturen en bronnen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Diversen soorten verlichtingsarmaturen, lichtbronnen, rookmelders, deurbellen, installatiematerialen etc.

Kavels:

281

07 nov 2014 18:00

Einde:

17 nov 2014 20:04

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

21 nov 2014 13:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
17 nov 2014 20:00
Geen
21 nov 2014 13:00 - 16:00

Veiling van diverse soorten (LED) kerstverlichting te Grootegast In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten (Led) kerstverlichting te Grootegast. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse soorten en modellen LED kerstverlichting o.a. sneeuwman; raamdecoratie; kerstster; mini-verlichting; dolfijn; gordijn; acryl kerstster; ijspegels etc.

Kavels:

200

05 nov 2014 12:00

Einde:

17 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

21 nov 2014 13:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
17 nov 2014 20:00
08 nov 2014 10:00 - 12:00
15 nov 2014 10:00 - 12:00
22 nov 2014 10:00 - 12:00

Veiling  van diverse (partij) goederen te Biddinghuizen met o.a. diverse decoratiematerialen; fietsen; meubilair etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (partij) goederen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Lattemento melkopschuimers; diverse decoratiematerialen o.a. bloemen, fruit en herfst & kerst decoratie; eetkamerstoelen; 4 delige luxe loungeset antraciet; diverse partijgoederen; dames en herenfietsen o.a. van het merk Sparta etc.

Kavels:

414

03 nov 2014 09:00

Einde:

17 nov 2014 20:00

Kijkdag:

08 nov 2014 10:00 - 12:00
15 nov 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

22 nov 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
17 nov 2014 20:00
01 nov 2014 11:00 - 16:00
08 nov 2014 11:00 - 16:00
15 nov 2014 11:00 - 16:00
22 nov 2014 11:00 - 16:00

Faillissementsveiling van diverse goederen met o.a. speelgoed, binnen & buitenverlichting etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuw speelgoed voor baby’s, jongens & meisjes o.a. puzzels af fabriek. Huiskamer waterfonteinen met en zonder verlichting – diverse soorten en maten; duurzame design lampen van Jan de Bouvrie o.a. schemerlampen en vloerlampen; straatlantaarns; solar lampen; led verlichting; inbouwspots etc. Dit is een zeer geschikte veiling voor particulieren met leuke cadeaus voor de aankomende feestdagen. Alle biedingen zullen worden gegund.

Kavels:

1813

31 okt 2014 09:00

Einde:

17 nov 2014 20:00

Kijkdag:

01 nov 2014 11:00 - 16:00
08 nov 2014 11:00 - 16:00
15 nov 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

22 nov 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
17 nov 2014 20:00
17 nov 2014 11:00 - 13:00
20 nov 2014 10:00 - 13:00

Faillissementsveiling van diverse soorten dranken o.a. Champagne, wijnen, energiedrinks en bronwater (opgeslagen te Amsterdam) Faillissementsveiling van diverse soorten dranken o.a. Champagne & wijnen (opgeslagen te Amsterdam). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Abatilles Saint Anne mineraalwater; H. Blin Champagne Extra Brut; Theresianer Premium Lager bier; Mayador cider; Champagne H.Blin&Co Brut Jeroboam - 3 liter; Theresianer winterbier; Cantina Noveli Montefalco Sagratino DOCG; Bianco Cue Umbria merk Cantina Novelli; H. Blin Rosé Champagne etc. Let op: aan deze veiling zijn enorme aantallen producten toegevoegd. In verband daarmee zijn zowel de kijk- als ophaaldag (en) als ook de einddatum van de veiling gewijzigd.

Kavels:

183

29 okt 2014 12:00

Einde:

17 nov 2014 20:00

Kijkdag:

17 nov 2014 11:00 - 13:00

Ophalen:

20 nov 2014 10:00 - 13:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
16 nov 2014 20:07
Geen
Gratis thuisbezorging

1 Euro-veiling met gratis thuisbezorging! 1 Euroveiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuis bezorgd (max. 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: ventilatiebuis, verrassingsdozen met 50 of 100 stuks gereedschap, beveiligingsartikelen, regentonnen, cirkelzaagbladen, diverse consumenten elektronica, (tuin) gereedschap, DHZ artikelen, pannensets, ondervloeren, ijzerwaren, deurbeslag en diverse andere producten.

Kavels:

592

12 nov 2014 14:00

Einde:

16 nov 2014 20:07

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis thuisbezorging

Betreft:

Einde:
16 nov 2014 20:00
Geen
21 nov 2014 15:30 - 18:30

Overstock veling van diverse nieuwe (hoek) & loungebanken (opgeslagen te Oudenbosch) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse nieuwe hoek & loungebanken te Oudenbosch. Alle goederen zijn nieuw in verpakking af fabriek en van A-kwaliteit. Let op: U kunt op locatie tijdens de ophaaldag Niet pinnen, betaling uitsluitend contant of per bank via ProVeiling.

Kavels:

47

27 okt 2014 18:30

Einde:

16 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

21 nov 2014 15:30 - 18:30

Betreft: