Welkom bij ProVeiling!

Inloggen

Registreren bij ProVeiling

ProVeiling.nl veilt dagelijks roerende zaken uit faillissementen en bedrijfsbeëindigingen.

Registreer u snel en vrijblijvend, zodat u kunt bieden.

Meld u aan op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Huidige veilingen

Einde:
Vandaag vanaf 20:00
Kijkdag(en):
20 sep 2014 11:00 - 16:00
27 sep 2014 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
04 okt 2014 11:00 - 16:00

Faillissement verkoop van diverse dames, heren & kinderkleding uit kledingzaak (opgeslagen te  Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse dames, heren & kinderkleding ten gevolge van faillissement van een kledingzaak. Het betreft hier o.a. diverse dames, heren & kinderkleding van bekende topmerken; alles is nieuw en wordt aangeboden tegen zeer lage startprijzen. Diverse merken o.a. Girlstar - Fashiongirl- Dickies- Hongfa- GF-mode- Juli mode- Kis Stars- Fashion Kids- CSK- Tommy Hilfiger- Wats- Rags- Russel Connection - No No- Colors & BlueEspirit- Zoo York - Lacoste- alprausch- kill- Brother- Masita- Animal- Tribal- YoYo Mirage- Gracia.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse dames, heren & kinderkleding ten gevolge van faillissement van een kledingzaak. Het betref...

Kavels:

526

Einde:

Vandaag vanaf 20:00

Kijkdag:

20 sep 2014 11:00 - 16:00
27 sep 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

04 okt 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
Morgen vanaf 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
11 okt 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse woonaccessoires te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse woonaccessoires te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: theepotten; keukenaccessoires – diverse merken o.a. Dreamfarm & Jamie Oliver; glaswerk; Gerber Multitools; wijnaccessoires o.a. Vacu Vin Wine Cooler Grapes White 38814, Vacu Vin Champagne Saver 018804; Nuance digitale wijn thermometer 180715; Nuance Wine Finer Deluxe hoogwaardig RVS, Siliconen 180718 etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse woonaccessoires te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: theepott...

Kavels:

539

Einde:

Morgen vanaf 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

11 okt 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Veiling van diverse fabriekspartijen o.a. (maatwerk) kunststof glas & kozijnen; polycarbonaat en bouwisolatieplaten en ongediertewering voor zonnepanelen te Lemelerveld (OV) In opdracht van belanghebbende veilt Proveiling een partij kunststof glas- en polycarbonaat platen welke op maat kunnen worden uitgeleverd. Ook wordt een partij bouw isolatieplaten, buisisolatie en kunststof kozijnen met isolatieglas geveild. Alle goederen zijn nieuw.

In opdracht van belanghebbende veilt Proveiling een partij kunststof glas- en polycarbonaat platen welke op maat kunnen worden uitgeleverd. Ook wordt ...

Kavels:

173

Einde:

Morgen vanaf 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

09 okt 2014 09:00 - 14:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
04 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
09 okt 2014 09:00 - 14:00

Veiling van diverse luxe gereedschapwagens te Lutten In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschapwagens te Lutten. In deze veiling worden diverse luxe (gevulde) gereedschapwagens aangeboden van het merk Benson o.a. 1121-942 en 542 delig. Alle artikelen zijn nieuw in verpakking.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschapwagens te Lutten. In deze veiling worden diverse luxe (gevulde) gereedschapwagens a...

Kavels:

16

Einde:

04 okt 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

09 okt 2014 09:00 - 14:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
05 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
20 sep 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
11 okt 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse soorten decoratiematerialen te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten decoratiematerialen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: decoratiematerialen o.a. kerstballen; slingers; hangkandelaars; kunstbloemen; vlinders; dennenappels; diverse bladdecoratie etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten decoratiematerialen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangebod...

Kavels:

234

Einde:

05 okt 2014 20:00

Kijkdag:

20 sep 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

11 okt 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
05 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
20 sep 2014 11:00 - 16:00
27 sep 2014 11:00 - 16:00
04 okt 2014 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
11 okt 2014 11:00 - 16:00

Faillissementsveiling van diverse restant/overstock & (partij) goederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse restant/overstock & (partij) goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: hoge kwaliteit pannensets; uitgebreide bestekset in koffer; mini chopper bike; super dunne Android tablets af fabriek; diverse skelters met en zonder motor; mobiele airco’s; diverse hengels, molens en visgerei van bekende merken. Diverse kleine en grote partij voor de handelaren. Adidas leggings en trainingspakken; diverse kunstbloemen en planten; spijkerbroeken; religie; diverse boeken en Mega partijen stripboeken; bestuurbare helikopters; nieuwe hoekbanken en bankstellen af fabriek enz….

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse restant/overstock & (partij) goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het v...

Kavels:

620

Einde:

05 okt 2014 20:00

Kijkdag:

20 sep 2014 11:00 - 16:00
27 sep 2014 11:00 - 16:00
04 okt 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

11 okt 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
06 okt 2014 18:00
Kijkdag(en):
03 okt 2014 16:00 - 19:00
Ophaaldag(en):
11 okt 2014 16:00 - 19:00

Overstock veiling van diverse Android tablets & laptops (opgeslagen te Driel) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse nieuwe Android tablets & laptops te Driel. In deze veiling worden diverse nieuwe Ultra dunne/Telekids tablets & gebruikte laptops tegen lage startprijzen aangeboden. Alle nieuwe tablets zijn geseald en ongeopend af fabriek. Winkelprijs ca. € 159,- per stuk. Alle biedingen zullen worden gegund. Dit is een aantrekkelijke veiling voor particulieren met leuke cadeaus voor de aankomende feestdagen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse nieuwe Android tablets & laptops te Driel. In deze veiling worden diverse nieuwe Ultra dun...

Kavels:

78

Einde:

06 okt 2014 18:00

Kijkdag:

03 okt 2014 16:00 - 19:00

Ophalen:

11 okt 2014 16:00 - 19:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
06 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
04 okt 2014 10:00 - 14:00
Ophaaldag(en):
11 okt 2014 10:00 - 16:00

Veiling van diverse soorten (drank) koelkasten & vriezers te Nijverdal In deze veiling worden diverse tweedehands functionele drankkoelkasten en vriezers geveild. Op de koel/vries combi’s en vriezers zit geen garantie, ze zijn nagekeken en getest, veel koelkasten zijn zonder schappen. Diverse merken o.a. Miele, Liebherr, Zanussi, Edy, AEG, Whirpool, Nordland, Bosch, Haier enz... Elke kavel wordt aangeboden tegen een zeer lage startprijs van €10. Vooral voor de particulier is deze veiling zeer interessant. Bezorging is mogelijk in overleg!

In deze veiling worden diverse tweedehands functionele drankkoelkasten en vriezers geveild. Op de koel/vries combi’s en vriezers zit geen garant...

Kavels:

55

Einde:

06 okt 2014 20:00

Kijkdag:

04 okt 2014 10:00 - 14:00

Ophalen:

11 okt 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
06 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
10 okt 2014 15:00 - 16:00

Veiling te Drachten met o.a. diverse gereedschapwagens; luxe robot stofzuigers etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse gevulde gereedschapwagens 1121-delig; Britt Royal Collection afvalbakken met sensor & luxe robot stofzuigers (Robo-Vac Pro). Alle artikelen zijn nieuw in doos.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse gevulde gere...

Kavels:

43

Einde:

06 okt 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

10 okt 2014 15:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
06 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
06 okt 2014 14:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
10 okt 2014 13:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Lelystad met o.a. bedrijfs-en personenauto’s; motoren; bankstellen etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Lelystad. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bankstellen – diverse soorten en modellen; De Kok zeeschouw; diverse motoren o.a. Yamaha FZR 600, Ducati, Triumph 900 Trident, Suzuki GSX400E etc. Auto’s: Alfa Romeo 147 1.9 JTD Distinctive; Audi A4 Avant 2.0 TDI q pro L bns; Volkswagen Golf 1.6 TDI GTD; Opel Tigra 1.4i 16V Sport, Coupe; Ford Ka 1.3 Ka des Bouvries; Mercedes Benz M klasse 270 CDI, SUV; Ford Transit bedrijfswagen; Renault Kangoo; Volkswagen Caddy bestelwagen; Mercedes-Benz oplegger etc. Let op: er worden nog extra kavels aan deze veiling toegevoegd.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Lelystad. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bankstellen – ...

Kavels:

154

Einde:

06 okt 2014 20:00

Kijkdag:

06 okt 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

10 okt 2014 13:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
06 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
14 okt 2014 13:00 - 16:00

Veiling van diverse lasbenodigdheden & gereedschappen te Purmerend In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse lasbenodigdheden & gereedschappen te Purmerend. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden tegen zeer lage startprijzen: haakse slijpers; druppellader; jumpstarter; generator; takels en lieren; led-verlichting; lashandschoenen; mig toorts toebehoren; automatische lashelmen en brillen; laselektroden; slijpmiddelen; autoaccessoires; gereedschapswagen etc. Alle artikelen zijn nieuw in verpakking.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse lasbenodigdheden & gereedschappen te Purmerend. In deze veiling wordt o.a. het volgende aa...

Kavels:

366

Einde:

06 okt 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

14 okt 2014 13:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
06 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
02 okt 2014 14:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
09 okt 2014 10:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Drachten met o.a. decoratiematerialen; speelgoed; vloer en wandtegels etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: DHZ-artikelen; wand en vloertegels; tuinbenodigdheden; kleding & accessoires; boeken; cosmetica; huishoudelijke apparaten; haarverf; bloempotten; wijn; decoratiematerialen; speelgoed; vloerkleden; verlichting; huis en inrichting o.a. vouwgordijn, canvasdoeken, mantel klokken; porseleinen poppen etc. Meubilair: fauteuilles; eetkamerstoel; kindertafels enz.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: DHZ-artikelen; wand ...

Kavels:

718

Einde:

06 okt 2014 20:00

Kijkdag:

02 okt 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

09 okt 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
06 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
02 okt 2014 14:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
09 okt 2014 10:00 - 16:00

Veiling voorraad winkelinventaris & meubilair te Drachten In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een voorraad meubilair & winkelinventaris te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: schouwen en ombouwen; elektrische apparaten; verlichting o.a. hanglampen, inbouwspots, tl-bakken etc. Winkelinrichting: brillenrekken; gondela stellingen; kassasystemen; verkooprek; presentatietafels; toonbank met lade; prijstang etc. Meubelen: diverse bankstellen; stoelen; tafels enz. Huis en inrichting: vloerlopers; stalamp; deurmatten; spiegel; laminaat; diverse vloerdelen; poster in lijst etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een voorraad meubilair & winkelinventaris te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aan...

Kavels:

313

Einde:

06 okt 2014 20:00

Kijkdag:

02 okt 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

09 okt 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
07 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
04 okt 2014 10:00 - 15:00
07 okt 2014 13:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
11 okt 2014 10:00 - 15:00

Veiling van diverse goederen te Haskerdijken met o.a. tractoren; auto's; antiek en curiosa etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Haskerdijken. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: tractoren; auto's; boormachines; slijpsteenmachines; konijnenhokken; kruiwagens; Histor verf; diverse LP's; schaatsen; tuinartikelen; meubilair; antiek en curiosa etc. Elke kavel start tegen een zeer lage startprijs van €5,-

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Haskerdijken. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: tractoren; auto'...

Kavels:

345

Einde:

07 okt 2014 20:00

Kijkdag:

04 okt 2014 10:00 - 15:00
07 okt 2014 13:00 - 16:00

Ophalen:

11 okt 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
07 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
01 okt 2014 18:30 - 21:00
02 okt 2014 18:30 - 21:00
Ophaaldag(en):
11 okt 2014 10:00 - 15:00

Veiling van diverse goederen te Nijeveen met o.a. land en tuinbouwmachines; gereedschappen; werkkleding etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Nijeveen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: TL inbouwlampen; Bosch auto accu; winterbanden incl. velgen; dakdragers; Mazda 323 versnellingsbak; Michelin wieldoppen; toerboot; diverse (elektrische) fietsen; bouwmaterialen; elektrisch gereedschap; elektrische palletwagen; kettingzagen; tuingereedschap; veiligheidsmiddelen; werkkleding/schoenen & laarzen; serverkast; Lexmark printer; Trekker John Deere 710 65 PK; schoffelmachine 7 rijen; twee scharige ploeg; Titano Eurogarden tuinbouwtrekker met grondfrees, pootmachine, vorenpakker en aanhangwagen. Partijhandel o.a. regenlaarzen, soepterrines, pannen, tapas schaaltjes etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Nijeveen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: TL inbouwlampen; Bos...

Kavels:

374

Einde:

07 okt 2014 20:00

Kijkdag:

01 okt 2014 18:30 - 21:00
02 okt 2014 18:30 - 21:00

Ophalen:

11 okt 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
07 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
11 okt 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse soorten kantoormeubilair & kinderdagverblijfinventaris te Bunnik In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten kantoormeubilair & kinderdagverblijfinventaris te Bunnik. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bureautafels; jalouziedeurkasten; clipboard; vergaderstoelen; kapstokken; ladeblokken; speelgoed; kindermeubilair; box; ledikant; krukjes; waterkoker; dispensers; Miele afwasmachine; schommelstoel; Sharp magnetron; diepvriezers – diverse merken o.a. Zanussi, Beko & Miele.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten kantoormeubilair & kinderdagverblijfinventaris te Bunnik. In deze veiling wordt o....

Kavels:

286

Einde:

07 okt 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

11 okt 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
08 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
11 okt 2014 14:00 - 16:00

Veiling te Terschuur met o.a. divers gereedschap, werkplaatsbenodigdheden en een HUAKE diesel heftruck etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Terschuur. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: compressors; generatoren; gereedschapstrolleys; bosmaaiers 4 in 1; kettingzagen; sleutelset; E-scooters; crossmotoren; aanhangerlaadkranen; poetsbruggen; palletwagens; autolier; motorfietsen; acculaders; as-steunen; pannen & messensets; honden trimtafels; Led brugverlichting; Huake diesel heftruck 3.5 ton etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Terschuur. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: compressors; genera...

Kavels:

160

Einde:

08 okt 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

11 okt 2014 14:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
08 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
08 okt 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
13 okt 2014 09:00 - 12:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Installatiebedrijf Techniek (opgeslagen te Drachten) Veiling voorraad en inventaris “Installatiebedrijf Techniek” te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: ladders/trappen; steigers; bouwmaterialen; sanitair; kranen; verfmengmachine; keukenblok; petroleumkachel; Bauknecht wandschouw; buitenlampen; handgereedschap; installatiemateriaal o.a. buisklemmen, PVC buizen, Siemens draadloze rookdetector, installatiekabels, montagebeugels, Hilti brandmanchet etc. Elektrisch gereedschap: DeWalt bouwstofzuigers, Hitachi haakse slijpers, Bosch boormachine, JobBob BM300 kabelhapsel, Gerberit PE lasmachine, bouwlampen etc.

Veiling voorraad en inventaris “Installatiebedrijf Techniek” te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a...

Kavels:

245

Einde:

08 okt 2014 20:00

Kijkdag:

08 okt 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

13 okt 2014 09:00 - 12:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
09 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
17 okt 2014 10:00 - 17:00

1-Euro veiling van overproductie, restpartijen en overtollige voorraad te Tilburg In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Tilburg. In deze veiling worden restpartijen, fabrieksoverproductie en faillissementsgoederen aangeboden in grote en kleine kavels o.a. drogisterijartikelen; gereedschap; games; haarmode; haarkleuring; horecabenodigdheden; kappersproducten; kleding; verlichting; verpakkingsmateriaal; erotiek en diverse partijgoederen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Tilburg. In deze veiling worden restpartijen, fabrieksoverproductie en faillisseme...

Kavels:

863

Einde:

09 okt 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

17 okt 2014 10:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
12 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
04 okt 2014 10:00 - 12:00
11 sep 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
18 okt 2014 10:00 - 14:00

Veiling van diverse goederen te Biddinghuizen met o.a. feestartikelen; huishoudelijk apparatuur; verlichting etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse feestartikelen en verlichting te Biddinghuizen. In deze veiling worden diverse artikelen aangeboden tegen lage startprijzen o.a. Aanstekers; batterijen; decoratie; tuingereedschap etc. Verlichting: Massive plafonnieres; halogeenspots; staande lampen; inbouwspots; outdoorlantaarn; Philips lampen; persoonlijke verzorgingsartikelen; fiets-accessoires; huishoudelijk apparatuur; speelgoed etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse feestartikelen en verlichting te Biddinghuizen. In deze veiling worden diverse artikelen aange...

Kavels:

880

Einde:

12 okt 2014 20:00

Kijkdag:

04 okt 2014 10:00 - 12:00
11 sep 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

18 okt 2014 10:00 - 14:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
13 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
04 okt 2014 10:00 - 12:00
11 okt 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
18 okt 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse surroundsets, speakers & subwoofers te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse surroundsets, speakers & subwoofers te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Phillips ( magnavox ) speakers; Phillips surroundset bestaande uit 5 speakers; Subwoofers van het merkPhillips type Baritone; home cinemaset bestaande uit 1 x centerspeaker, 2 x frontspeakers,2 x raer speakers 8 ohm incl. montageset etc. Alle artikelen zijn nieuw.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse surroundsets, speakers & subwoofers te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volge...

Kavels:

172

Einde:

13 okt 2014 20:00

Kijkdag:

04 okt 2014 10:00 - 12:00
11 okt 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

18 okt 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
13 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
17 okt 2014 15:30 - 18:30

Fabrieksmagazijn leegverkoop van diverse hoek & loungebanken (opgeslagen te Oudenbosch) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse nieuwe hoek & loungebanken te Oudenbosch. Alle goederen zijn nieuw in verpakking af fabriek en van A-kwaliteit. Let op: U kunt op locatie tijdens de ophaaldag Niet pinnen, betaling uitsluitend contant of per bank via ProVeiling.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse nieuwe hoek & loungebanken te Oudenbosch. Alle goederen zijn nieuw in verpakking af fabrie...

Kavels:

41

Einde:

13 okt 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

17 okt 2014 15:30 - 18:30

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
13 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
13 okt 2014 14:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
03 okt 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse auto’s en een AC Zodiac RIB 430 Johnson boot te Nieuw-Vennep In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse auto’s en een AC Zodiac RIB 430 Johnson boot te Nieuw-Vennep. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Volvo XC90 2.9 T6 Exclusive, SUV; Volkswagen UP 1.0 Move up; Suzuki Alto 1.1 GLS; Peugeot Partner 1.9 Combispace; Renault Laguna 2.0 dCi Expression; Peugeot Boxer 290C 2.8 HDI, Bestel; Citroën Xsara Picasso 1.8i 16V Plaisir; Chevrolet Captiva 2.4, LPG-G3 SUV; Citroën C1 1.0 12V; Saab 900 2.0 etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse auto’s en een AC Zodiac RIB 430 Johnson boot te Nieuw-Vennep. In deze veiling wordt o.a....

Kavels:

55

Einde:

13 okt 2014 20:00

Kijkdag:

13 okt 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

03 okt 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
14 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
27 sep 2014 11:00 - 16:00
04 okt 2014 11:00 - 16:00
11 okt 2014 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
18 okt 2014 11:00 - 16:00

Faillissementsveiling van diverse nieuwe binnen & buitenverlichting (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse nieuwe binnen & buitenverlichting afkomstig uit faillissement te Beneden-Leeuwen. Alle artikelen worden aangeboden tegen zeer lage startprijzen. Alle biedingen zullen gegund worden. Het volgende wordt o.a. in deze veiling aangeboden: duurzame design lampen van Jan des Bouvrie – diverse soorten en modellen o.a. schemerlampen en grote vloerlampen; straatlantaarns, solar lampen; halogeen en led verlichting; inbouwspotjes enz. enz..

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse nieuwe binnen & buitenverlichting afkomstig uit faillissement te Beneden-Leeuwen. Alle art...

Kavels:

1222

Einde:

14 okt 2014 20:00

Kijkdag:

27 sep 2014 11:00 - 16:00
04 okt 2014 11:00 - 16:00
11 okt 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

18 okt 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
14 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
10 okt 2014 09:00 - 16:00
11 okt 2014 09:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
18 okt 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Surhuisterveen met o.a. boten; auto's; hekwerk & poorten; gereedschap etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Surhuisterveen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bouwmaterialen; antiek; hekwerk & poorten; sanitair; auto’s; boten; verf; elektronica; huishoudelijke artikelen; elektrisch gereedschap o.a. Honda bosmaaiers, Metabo afkortzaag, BST bankhamers, betonscharen, doppenset etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Surhuisterveen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bouwmaterialen...

Kavels:

534

Einde:

14 okt 2014 20:00

Kijkdag:

10 okt 2014 09:00 - 16:00
11 okt 2014 09:00 - 16:00

Ophalen:

18 okt 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
15 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
10 okt 2014 09:00 - 16:00
11 okt 2014 09:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
18 okt 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse (gebruikte) complete keukens te Leeuwarden In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (gebruikte) complete inruilkeukens te Leeuwarden. In deze veiling worden U-vorm & hoekkeukens incl. inbouwapparatuur aangeboden in diverse kleuren en merken o.a. Keller, Alno & Heboss Repro; Italiaanse design & Smidt.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (gebruikte) complete inruilkeukens te Leeuwarden. In deze veiling worden U-vorm & hoekkeuk...

Kavels:

12

Einde:

15 okt 2014 20:00

Kijkdag:

10 okt 2014 09:00 - 16:00
11 okt 2014 09:00 - 16:00

Ophalen:

18 okt 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
15 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
10 okt 2014 12:00 - 16:00
11 okt 2014 12:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
18 okt 2014 12:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Leeuwarden met o.a. boten; auto’s; gereedschap etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Leeuwarden. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: motoren; fietsen; caravans; boten; auto’s o.a. VW Transporter, Ford Cougar, Mercedes-Benz 420SE oldtimer etc. Gereedschappen: Black & Decker accuboormachines; Bosch handcirkelzaag; Hercules generatoren etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Leeuwarden. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: motoren; fietsen; ...

Kavels:

66

Einde:

15 okt 2014 20:00

Kijkdag:

10 okt 2014 12:00 - 16:00
11 okt 2014 12:00 - 16:00

Ophalen:

18 okt 2014 12:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
15 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
15 okt 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
17 okt 2014 13:00 - 15:00

1-Euro veiling van diverse dames & herenfietsen (opgeslagen te Drachten) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse dames & herenfietsen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Montego E-bike; kinderfietsen; fietstassen; race voorvorken Carbon; lampen; diverse heren en damesfietsen o.a. Gazelle, Union, Koga Miyata, Batavus etc. Fietsonderdelen o.a. spatborden, velgen, wielen, tandwielen, snelbinders, bagagedragers etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse dames & herenfietsen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: ...

Kavels:

265

Einde:

15 okt 2014 20:00

Kijkdag:

15 okt 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

17 okt 2014 13:00 - 15:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
17 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
07 okt 2014 12:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
23 okt 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Budel met o.a. bouwmaterialen; gereedschappen; blokhutten etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Budel. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: generatoren; huishoudelijke artikelen; handgereedschap; paviljoen; blokhutten/tuinhuisjes; Multiplex, mdf, betonplex, spaan en gipsplaten; speeltoestellen; kruisboog; buitenverlichting; vloer & wandtegels; diverse auto’s; aanhangwagen; machines etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Budel. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: generatoren; huishoudel...

Kavels:

436

Einde:

17 okt 2014 20:00

Kijkdag:

07 okt 2014 12:00 - 16:00

Ophalen:

23 okt 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
21 okt 2014 19:55
Kijkdag(en):
10 okt 2014 16:00 - 18:00
Ophaaldag(en):
27 okt 2014 13:00 - 17:00

BOEDELRUIMING, meubel, lampen, kleden en schilderijen veiling OOZZOO (Lunteren) Veiling bij opbod van v.n.l. (antieke) meubelen, lampen, kleden, schilderijen, e.d. vnl. afkomstig uit B O E D E L R U I M I N G E N e.d. Voor al de kavels in deze veiling is de M A R G E R EG E L I N G van toepassing. Dit betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald.

Veiling bij opbod van v.n.l. (antieke) meubelen, lampen, kleden, schilderijen, e.d. vnl. afkomstig uit B O E D E L R U I M I N G E N e.d. Voor al de k...

Kavels:

252

Einde:

21 okt 2014 19:55

Kijkdag:

10 okt 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

27 okt 2014 13:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
22 okt 2014 19:55
Kijkdag(en):
10 okt 2014 16:00 - 18:00
Ophaaldag(en):
27 okt 2014 13:00 - 17:00

BOEDELRUIMING, divers antiek/curiosa, beelden, boeken en porseleinen veiling OOZZOO (Lunteren) Veiling bij opbod van v.n.l. antiek, aardewerk, servies, beelden, boeken, curiosa, kristal, glas, speelgoed, zilver, verzilverd, e.d. vnl. afkomstig uit B O E D E L R U I M I N G E N e.d. Voor al de kavels in deze veiling is de M A R G E R EG E L I N G van toepassing. Dit betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald.

Veiling bij opbod van v.n.l. antiek, aardewerk, servies, beelden, boeken, curiosa, kristal, glas, speelgoed, zilver, verzilverd, e.d. vnl. afkomstig u...

Kavels:

376

Einde:

22 okt 2014 19:55

Kijkdag:

10 okt 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

27 okt 2014 13:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Binnenkort te starten veilingen

Er zijn geen veilingen gevonden.

Advertenties door Google

Laatste Veilingen

Einde:
Vandaag vanaf 20:00
Kijkdag(en):
13 sep 2014 10:00 - 12:00
20 sep 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
04 okt 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse nieuwe dames & herenfietsen te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse dames en herenfietsen te Biddinghuizen. In deze veiling worden diverse nieuwe fietsen aangeboden van het merk Sparta – diverse framematen en modellen o.a. Spirit DLX; Pick Up Lucky; Marathon 7.0; Bullet Blackline; Boncer Bullet; FAB 1 etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse dames en herenfietsen te Biddinghuizen. In deze veiling worden diverse nieuwe fietsen aangebod...

Kavels:

38

Start:

05 sep 2014 12:00

Einde:

Vandaag vanaf 20:00

Kijkdag:

13 sep 2014 10:00 - 12:00
20 sep 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

04 okt 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
30 sep 2014 20:02
Kijkdag(en):
27 sep 2014 10:00 - 14:00
Ophaaldag(en):
04 okt 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Marrum (FR) met o.a. fietsen, crossmotoren; gereedschap etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marrum (FR). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse dames en herenfietsen; crossmotoren; gereedschap; machines; autobanden en velgen; auto’s; scooters; boten; verlichting; motoren; werkplaatsinrichting etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marrum (FR). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse dames en ...

Kavels:

476

Start:

20 sep 2014 09:00

Einde:

30 sep 2014 20:02

Kijkdag:

27 sep 2014 10:00 - 14:00

Ophalen:

04 okt 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
30 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
03 okt 2014 16:00 - 17:00

Veiling van diverse goederen te Marum (GR) met o.a. divers (elektrisch) gereedschap; vloercoating; gereedschapwagens etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marum (GR). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Kinzo hak/breek/boormachine; slijptol; steeksleutelset; BST gereedschapswagens; cirkelzaagtafel; uitdeukset 7-delig; luchtdruk accessoireset 5-delig; vlakschuurmachines; Deco latex; vloercoating/verf industrieel – kleuren zwart of grijs; momentversterkers; Deb Instant Foam; multifunctionele stoomreinigers type Aqua Line; Mega mop Premium reinigingssysteem; 5 - delige chefkok messenset; Tchibo kompakt-radio; schaafmachines in koffer; professionele schoenpoetsmachines; gereedschapkoffers; Kraft Metals Professional Tools - 186 pcs in trolley etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marum (GR). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Kinzo hak/breek/bo...

Kavels:

225

Start:

18 sep 2014 19:00

Einde:

30 sep 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

03 okt 2014 16:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
30 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
13 sep 2014 10:00 - 12:00
20 sep 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
04 okt 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse soorten (tuin) meubilair te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten (tuin) meubilair te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: design eetstoelen – diverse modellen o.a. Dubai, Berlijn, Barcelona etc.; luxe 8-delige loungesets; Wicker tafels; luxe diningsets; Woody buitenspiegel etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten (tuin) meubilair te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden:...

Kavels:

32

Start:

05 sep 2014 13:00

Einde:

30 sep 2014 20:00

Kijkdag:

13 sep 2014 10:00 - 12:00
20 sep 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

04 okt 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
29 sep 2014 20:10
Kijkdag(en):
26 sep 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
02 okt 2014 10:00 - 16:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Installatiebedrijf UTW Noord B.V. met o.a. diverse bouwgerelateerde goederen (opgeslagen te Drachten) Ten gevolge van het faillissement van Installatiebedrijf UTW Noord B.V. te Wolvega, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: ELCON verticale platensnijmachine; Diacarb dwarsmes; magazijnwagen; platenkar; werktafel met bankschroef; Noha brandslanghaspel; Carpoint jumpstarter met Campingaz euro transformer; bouwmaterialen; sanitair; tegels; koperen buizen; installatiematerialen; elektrisch gereedschap o.a. Bosch boorhamer, Hitachi cirkelzaag, Sokkia bouwlaser, Makita schroefmachine etc. Let op: er worden z.s.m. extra kavels aan deze veiling toegevoegd!

Ten gevolge van het faillissement van Installatiebedrijf UTW Noord B.V. te Wolvega, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In dez...

Kavels:

611

Start:

19 sep 2014 15:00

Einde:

29 sep 2014 20:10

Kijkdag:

26 sep 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

02 okt 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
29 sep 2014 20:08
Kijkdag(en):
29 sep 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
03 okt 2014 10:00 - 13:00

Faillissementsveiling inventaris Kinderdagverblijf Happy Faces te Lelystad (opgeslagen te Drachten) Ten gevolge van het faillissement van Kinderdagverblijf Happy Faces te Lelystad, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: kantoormeubilair; kinderboeken; poppenkast; opbergcombinatie incl. speelgoed; 3-zits bankstellen; speelgoed keukens; dressoir; karaoke speler; diverse knutselartikelen; Bestron Turbine 1400W stofzuiger; Sony digitale camera etc.

Ten gevolge van het faillissement van Kinderdagverblijf Happy Faces te Lelystad, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt...

Kavels:

146

Start:

11 sep 2014 13:00

Einde:

29 sep 2014 20:08

Kijkdag:

29 sep 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

03 okt 2014 10:00 - 13:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
29 sep 2014 20:04
Kijkdag(en):
26 sep 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
02 okt 2014 10:00 - 16:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Wcw Caravans B.V. te Nieuw-Weerdinge (opgeslagen te Drachten) Ten gevolge van het faillissement van Wcw Caravans B.V. te Nieuw-Weerdinge, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Doréma voortent; Walker easy-lock spandbandenset; fietsendragers; stoelen; archiefkasten; matrassen; brandkast; tuinbank; krukken; Mill house koffiemachine; Samsung breedbeeld TV; Exquisit koelkast; afzuigkap; mengkraan; toiletpotten; aanrechtbladen etc.

Ten gevolge van het faillissement van Wcw Caravans B.V. te Nieuw-Weerdinge, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veilin...

Kavels:

81

Start:

23 sep 2014 11:00

Einde:

29 sep 2014 20:04

Kijkdag:

26 sep 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

02 okt 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
29 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
26 sep 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
02 okt 2014 10:00 - 16:00

Faillissementsveiling van divers rollend materieel (opgeslagen te Drachten) Veiling van diverse rollend materieel te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling worden de volgende goederen aangeboden: heftrucks; stapelaars; aanhangwagens; scooters; bedrijfsauto’s o.a. Volkswagen Transporter Bestel TDI 63KW 0.8, Mercedes-Benz Sprinter 311CDI bakwagen met open laadbak (pick-up), Nissan model PRIMASTAR 1000 L1H1 2.0 DCI 66KW (90pk) Euro 4, Fiat Doblo etc. Personen/terreinauto’s: Passat 1.9 TDI Trendline Bluemotion; Ford model C-MAX 1.6 TDCI; MW model 5ER REIHE (523i Executive) automaat; Alfa Romeo model 166 2.5 V6 24V; Mercedes-Benz model E320cdi uitvoering: Avantgarde; SsangYong Rexton XDI 270 AUT. 121KW (164PK); Volkswagen model Passat CC vv 2.0 TDI (103kw-140 pk) etc. etc.

Veiling van diverse rollend materieel te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling worden de volgende goederen aangeboden: heft...

Kavels:

61

Start:

20 sep 2014 12:00

Einde:

29 sep 2014 20:00

Kijkdag:

26 sep 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

02 okt 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
29 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
26 sep 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
02 okt 2014 10:00 - 14:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris "Buurtcentrum De Veldschuit” te Zaandam Ten gevolge van het faillissement van "Buurtcentrum De Veldschuit” te Zaandam, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. Ter veiling worden o.a. de volgende items aangeboden: fietsenrekken; defibrillator; vergaderstoelen; bureautafels; Dell pc's; archiefkasten; grenen bar; Bravilor koffiezetapparaat; Rhima afwasmachine; Smeg gasfornuis; diverse keukenbenodigdheden; sjoelbakken etc.

Ten gevolge van het faillissement van "Buurtcentrum De Veldschuit” te Zaandam, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. Ter v...

Kavels:

315

Start:

19 sep 2014 10:00

Einde:

29 sep 2014 20:00

Kijkdag:

26 sep 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

02 okt 2014 10:00 - 14:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
29 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
26 sep 2014 16:30 - 17:00
Ophaaldag(en):
03 okt 2014 10:00 - 14:00

Faillissementsveiling inventaris Taxibedrijf Houwert en Van der Meer B.V. te Wateringen Ten gevolge van het faillissement van Taxibedrijf Houwert en Van der Meer B.V. te Wateringen, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: automaterialen; kantoorartikelen; meubilair; HP All-in-one printer; Acer monitor; DrayTek Vigor 2910 Dual-WAN security router; Ferve acculader; accuboormachine; compressor; bandenpomp; handgereedschap; werkplaatsbenodigdheden o.a. PEAK Corporation hefbrug; olie-opvangbakken; Microtec bandenbalanceerapparaat; werkbank etc.

Ten gevolge van het faillissement van Taxibedrijf Houwert en Van der Meer B.V. te Wateringen, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. In deze ...

Kavels:

144

Start:

17 sep 2014 10:00

Einde:

29 sep 2014 20:00

Kijkdag:

26 sep 2014 16:30 - 17:00

Ophalen:

03 okt 2014 10:00 - 14:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
26 sep 2014 20:07
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
Gratis thuisbezorging

1 Euro-veiling met gratis thuisbezorging!! 1 Euro-veiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuis bezorgd (max. 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: diverse merken gereedschap w.o. Ridgid-Bahco-Ruko enz. Diamant zaagbladen o.a. voor bandenzaag; regentonnen; cirkelzaagbladen; diverse consumenten elektronica; (tuin) gereedschap en bewatering; DHZ artikelen; pannensets; dekbedden; ondervloeren; ijzerwaren; deurbeslag en diverse andere producten.

1 Euro-veiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuis bezorgd (max. 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a...

Kavels:

442

Start:

25 sep 2014 08:30

Einde:

26 sep 2014 20:07

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis thuisbezorging

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
26 sep 2014 20:05
Kijkdag(en):
26 sep 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
30 sep 2014 10:00 - 15:00

Faillissementsveiling kantoorinventaris Interactive Mediation B.V. (h.o.n. Student Select) te Amsterdam Ten gevolge van het faillissement van Interactive Mediation B.V. te Amsterdam, veilt ProVeiling de kantoorinventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden; Dauphin projectstoelen; vergadertafel; jalouziedeurkasten; folderrek; bureautafels; whiteboard; HP Compaq PC incl. Dell monitor; HP Laserjet 5N + Brother MFC 9650; bureaustoelen; server-apparatuur etc.

Ten gevolge van het faillissement van Interactive Mediation B.V. te Amsterdam, veilt ProVeiling de kantoorinventaris van dit bedrijf. In deze veiling ...

Kavels:

77

Start:

10 sep 2014 14:00

Einde:

26 sep 2014 20:05

Kijkdag:

26 sep 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

30 sep 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
26 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
19 sep 2014 13:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
03 okt 2014 09:00 - 16:00

Veiling te Budel met o.a. diverse tuinhuisjes/blokhutten; gereedschap; speeltoestellen etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Budel. In deze veiling wordt o. a. het volgende aangeboden: handgereedschap; generatoren;blokhutten/tuinhuisjes; keukenmachines; huishoudelijke artikelen; elektrisch gereedschap o.a. accuschroefboormachine; kettingzagen; decoupeerzaag; klopboor-breekhamer etc. Speeltoestellen o.a. glijbanen, speeltoren enz. Messen/bestek en pannenset. Beeld, licht & geluid: diverse RGB lasers; UFO rainbow lichteffect; Led-muziek-discobal etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Budel. In deze veiling wordt o. a. het volgende aangeboden: handgereedschap; gener...

Kavels:

457

Start:

11 sep 2014 15:00

Einde:

26 sep 2014 20:00

Kijkdag:

19 sep 2014 13:00 - 16:00

Ophalen:

03 okt 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
25 sep 2014 20:04
Kijkdag(en):
25 sep 2014 10:00 - 13:00
Ophaaldag(en):
30 sep 2014 10:00 - 16:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris H & O Service B.V. (witgoed & klimaatbeheersing) te Rijssen Ten gevolge van het faillissement van H & O Service B.V. (witgoed & klimaatbeheersing te Rijssen, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: aico’s & benodigdheden; Indesit onderdelen; werkbanken; stellingen; wasmachines & onderdelen; Hotpoint Aristion inductieplaat; Scholten Ceran keramische kookplaat; transportwagen; kantoormeubilair/artikelen; inbouwvaatwasser; snijbranderset; Hotpoint Ariston (inbouw) koffiemachine; Vabor steekwagen; diverse Whirpool & Bauknecht onderdelen etc.

Ten gevolge van het faillissement van H & O Service B.V. (witgoed & klimaatbeheersing te Rijssen, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris v...

Kavels:

459

Start:

13 sep 2014 13:00

Einde:

25 sep 2014 20:04

Kijkdag:

25 sep 2014 10:00 - 13:00

Ophalen:

30 sep 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
24 sep 2014 20:03
Kijkdag(en):
22 sep 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
29 sep 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse (nieuwe) Metalen & RVS buizen te Drachten Veiling van diverse (nieuwe) Metalen & RVS buizen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: RVS & metalen buizen, strippen en staven – diverse soorten en maten etc. etc.

Veiling van diverse (nieuwe) Metalen & RVS buizen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: RVS & metalen buizen, strip...

Kavels:

28

Start:

13 sep 2014 15:00

Einde:

24 sep 2014 20:03

Kijkdag:

22 sep 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

29 sep 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling