Welkom bij ProVeiling!

Inloggen

Registreren bij ProVeiling

ProVeiling.nl veilt dagelijks roerende zaken uit faillissementen en bedrijfsbeëindigingen.

Registreer u snel en vrijblijvend, zodat u kunt bieden.

Meld u aan op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Huidige veilingen

Einde:
Vandaag vanaf 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
09 aug 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse design woon/keukenaccessoires & Gerber Multitools te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse design woon/keukenaccessoires & Gerber Multitools te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Jamie Oliver magnetische maatlepels; Lotus steamer; Joseph Joseph Cut & Carve Plus kunststof snijplanken; voorraadbussen; vergiet; thermocup; L'Objet & Le Vin Kurkentrekker; Menu Baggy Winecoat; rubberen vazen; stapelbare ovenschalen; Vacu Vin Wine Cooler; Kokoon design barstoelen; King tea maker ; Bialetti 10-delige pannenset etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse design woon/keukenaccessoires & Gerber Multitools te Biddinghuizen. In deze veiling wordt ...

Kavels:

663

Einde:

Vandaag vanaf 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

09 aug 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
Vandaag vanaf 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
01 aug 2014 15:00 - 16:00

Veiling van Calvaneo+1583 horloges Voor een opdrachtgever veilt ProVeiling Calvaneo+1583 horloges. De horloges zijn nieuw, ongedragen en in originele verpakking. Alle labels zijn aanwezig en daarnaast met 2 jaar schriftelijke garantie. Daarnaast kunnen de horloges tegen verzekerde waarde worden verzonden.

Voor een opdrachtgever veilt ProVeiling Calvaneo+1583 horloges. De horloges zijn nieuw, ongedragen en in originele verpakking. Alle labels zijn aanwez...

Kavels:

14

Einde:

Vandaag vanaf 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

01 aug 2014 15:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
Vandaag vanaf 20:00
Kijkdag(en):
26 jul 2014 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
02 aug 2014 11:00 - 16:00

Faillissementsveiling van diverse goederen o.a. keuken & huishoudelijk apparatuur, nieuw & gebruikt etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: keukenapparatuur; huishoudelijk apparatuur en diverse andere soorten apparatuur. Nieuw fonteinen; betonnen tuinbeelden en tuinsets. Diverse leuke partijtjes en grote partijen voor handelaar. Diverse tablets en laptops; diverse bedrijfsvoertuigen o.a. Mercedes-Benz Viano, Opel Astra en Ssang Young; nieuwe hoekbanken en bankstellen af fabriek, alleen A-keuze; schilderijen; wandklokken en gereedschapstrolleys.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: keukenapparat...

Kavels:

855

Einde:

Vandaag vanaf 20:00

Kijkdag:

26 jul 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

02 aug 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
Vandaag vanaf 20:00
Kijkdag(en):
29 jul 2014 15:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
31 jul 2014 09:00 - 13:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Habivitaal te Bolsward

Ten gevolge van het faillissement van Habivitaal veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse Vitility producten o.a. Alzheimerset, multisnijder, bestek, snijhulp, badrandbeugels, badzitje etc; Thuasne orthocare producten o.a. Silitstab Epi elleboogbrace, Ligaflex Manu polsbrace, Ortel P bekkengordel, Lombaskin rugbrace, Pedi Pro softer hielkussens etc; Medela baby artikelen o.a. Calma moedermelkflesjes, spenen, afkolfsets etc; Beurer rode lamp; wandelstokken; krukken; rollators; rolstoelen; Yoga mat; fietstrainer; Crane sports hometrainer etc. Verzenden van kleine artikelen is mogelijk.

Ten gevolge van het faillissement van Habivitaal veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende a...

Kavels:

625

Einde:

Vandaag vanaf 20:00

Kijkdag:

29 jul 2014 15:00 - 16:00

Ophalen:

31 jul 2014 09:00 - 13:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
Vandaag vanaf 20:00
Kijkdag(en):
25 jul 2014 12:00 - 13:00
Ophaaldag(en):
01 aug 2014 15:00 - 17:30

Veiling van olijfbomen, palmbomen, vijgenbomen, druiven en diverse soorten andere planten en bomen te Borne In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse olijfbomen, palmbomen, vijgenbomen, druiven en andere tropische planten/bomen te Borne. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Olijfbomen diverse maten, Palmbomen diverse maten, Druiven, Mangobomen, Kakibomen, Amandelbomen, Citroenbomen, Grapefruitbomen, Polygala etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse olijfbomen, palmbomen, vijgenbomen, druiven en andere tropische planten/bomen te Borne. In dez...

Kavels:

109

Einde:

Vandaag vanaf 20:00

Kijkdag:

25 jul 2014 12:00 - 13:00

Ophalen:

01 aug 2014 15:00 - 17:30

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
Morgen vanaf 20:00
Kijkdag(en):
30 jul 2014 10:00 - 13:00
Ophaaldag(en):
06 aug 2014 10:00 - 16:00

Veiling voorraad “Lohman Fietsenspecialisten” Amsterdam (opgeslagen te Drachten) deel 1

In verband met bedrijfsbeëindiging van  “Lohman Fietsenspecialisten” te Amsterdam (thans opgeslagen te Drachten), veilt ProVeiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: dames & herenfietsen; mountainbikes; fietsonderdelen o.a. kettingen, binnen & buitenbanden, fietspompen, frames; standaards; verlichting; fietskleding enz.

In verband met bedrijfsbeëindiging van  “Lohman Fietsenspecialisten” te Amsterdam (thans opgeslagen te Drachten), veilt ProVeili...

Kavels:

722

Einde:

Morgen vanaf 20:00

Kijkdag:

30 jul 2014 10:00 - 13:00

Ophalen:

06 aug 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
Morgen vanaf 20:00
Kijkdag(en):
29 jul 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
02 aug 2014 10:00 - 13:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Habivitaal te Bleiswijk Ten gevolge van het faillissement van Habivitaal veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse Vitility producten o.a. Alzheimerset, multisnijder, bestek, snijhulp, badrandbeugels, badzitje etc; Thuasne orthocare producten o.a. Silitstab Epi elleboogbrace, Ligaflex Manu polsbrace, Ortel P bekkengordel, Lombaskin rugbrace, Pedi Pro softer hielkussens etc;  Medela baby artikelen o.a. Calma moedermelkflesjes, spenen, afkolfsets etc;  Sissel warmtepantoffels; Beurer rode lamp; wandelstokken; krukken; rollators; rolstoelen; Yoga mat; fietstrainer; Crane sports hometrainer etc. Verzenden van kleine artikelen is mogelijk.

Ten gevolge van het faillissement van Habivitaal veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende a...

Kavels:

524

Einde:

Morgen vanaf 20:00

Kijkdag:

29 jul 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

02 aug 2014 10:00 - 13:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
Morgen vanaf 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
02 aug 2014 14:00 - 17:00

Veiling van diverse gereedschappen te Purmerend met lage startprijzen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen te Purmerend. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden tegen zeer lage startprijzen: haakse slijpers; druppellader; jumpstarter; generator; hijsinrichting; led-verlichting; garagepers; motorblokstand; uitdeukset; bladblazer etc. Alle artikelen zijn nieuw in verpakking.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen te Purmerend. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden tegen zeer lag...

Kavels:

103

Einde:

Morgen vanaf 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

02 aug 2014 14:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
31 jul 2014 20:00
Kijkdag(en):
30 jul 2014 10:00 - 13:00
Ophaaldag(en):
06 aug 2014 10:00 - 16:00

Veiling voorraad “Lohman Fietsenspecialisten” Amsterdam (opgeslagen te Drachten) deel 2 In verband met bedrijfsbeëindiging van  “Lohman Fietsenspecialisten” te Amsterdam (thans opgeslagen te Drachten), veilt ProVeiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: dames & herenfietsen; mountainbikes; fietsonderdelen o.a. kettingen, binnen & buitenbanden, fietspompen, frames; standaards; verlichting; fietskleding enz.

In verband met bedrijfsbeëindiging van  “Lohman Fietsenspecialisten” te Amsterdam (thans opgeslagen te Drachten), veilt ProVeili...

Kavels:

1047

Einde:

31 jul 2014 20:00

Kijkdag:

30 jul 2014 10:00 - 13:00

Ophalen:

06 aug 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
04 aug 2014 19:30
Kijkdag(en):
26 jul 2014 10:00 - 12:00
02 aug 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
09 aug 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse gereedschappen te Biddinghuizen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: lasaccessoires; zaagbladen; nieten en nagels; tuingereedschap; doorslijpschijven; pneumatische nietmachine; rioolreiniging set; verfspuitsysteem; decoupeerzaag; elektronische slagboormachine; hetelucht kanon; laskap; klompschoenen; steeksleutels; waterpas; lasdraad; werkschoenen & laarzen etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: lasaccess...

Kavels:

389

Einde:

04 aug 2014 19:30

Kijkdag:

26 jul 2014 10:00 - 12:00
02 aug 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

09 aug 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
04 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
24 jul 2014 12:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
11 aug 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Budel met o.a. blokhutten; gereedschap; tuinbenodigdheden etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Budel. In deze veiling wordt o. a. het volgende aangeboden: handgereedschap; speeltoestellen; messen; bestek; pannensets; generator SG2000; elektrisch gereedschap; scooters; elektrische fietsen; blokhutten/tuinhuisjes; carport/overkapping; tuinbenodigdheden; aanhangwagens etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Budel. In deze veiling wordt o. a. het volgende aangeboden: handgereedschap; speel...

Kavels:

519

Einde:

04 aug 2014 20:00

Kijkdag:

24 jul 2014 12:00 - 16:00

Ophalen:

11 aug 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
04 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
08 aug 2014 15:00 - 16:00

Veiling van diverse nieuwe Royal Britt Collection loungesets te Drachten In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse Royal Britt Collection loungesets te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Loungeset van het merk ‘Royal Britt Collection' - kleur antraciet; bestaande uit een 2-zits bank; bijzettafel en twee stoelen; incl. luxe kussenset.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse Royal Britt Collection loungesets te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangebo...

Kavels:

15

Einde:

04 aug 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

08 aug 2014 15:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
04 aug 2014 20:30
Kijkdag(en):
04 aug 2014 10:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
08 aug 2014 10:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Vlijmen met o.a. Fitnessapparatuur, gereedschappen, machines etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Vlijmen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: presentatiemateriaal, gereedschappen, een partij fitnessapparaten, machines, stellingen etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Vlijmen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: presentatiemateriaal,...

Kavels:

474

Einde:

04 aug 2014 20:30

Kijkdag:

04 aug 2014 10:00 - 16:00

Ophalen:

08 aug 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
05 aug 2014 19:30
Kijkdag(en):
05 aug 2014 14:00 - 16:30
Ophaaldag(en):
13 aug 2014 14:00 - 17:00

 Veiling van diverse goederen te Gramsbergen met o.a. tuintafels; grote partij verpakkingsmateriaal en posters etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een partij tuintafels, verpakkingsmateriaal, posters cd /dvd opslagsystemen en diverse markthandel te Gramsbergen. In deze veiling word o.a. het volgende aangeboden: een grote partij verpakkingsmateriaal, markthandel, rookmot en diverse goederen welke interesant zijn voor zowel de als handelaar/marktkoopman. Er worden goederen aangeboden in zowel kleine aantallen als grotere partijen voor lage startbedragen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een partij tuintafels, verpakkingsmateriaal, posters cd /dvd opslagsystemen en diverse markthandel te ...

Kavels:

1045

Einde:

05 aug 2014 19:30

Kijkdag:

05 aug 2014 14:00 - 16:30

Ophalen:

13 aug 2014 14:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
05 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
08 aug 2014 14:00 - 17:00

Grote fabrieksmagazijn leegverkoop van diverse meubelen (opgeslagen te Rotterdam) In opdracht van belangebbende veilt ProVeiling diverse meubelen i.v.m. fabrieksmagazijn leegverkoop te Rotterdam. In deze veiling worden tegen zeer lage startprijzen diverse A-kwaliteit stoelen en hoekbanken aangeboden – nieuw in de verpakking – af fabriek.

In opdracht van belangebbende veilt ProVeiling diverse meubelen i.v.m. fabrieksmagazijn leegverkoop te Rotterdam. In deze veiling worden tegen zeer la...

Kavels:

273

Einde:

05 aug 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

08 aug 2014 14:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
05 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
12 aug 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse vloer & wandtegels te Budel In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse vloer & wandtegels te Budel. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: boeren plavuizen vloertegels; vloertegels – diverse soorten o.a. type Provo; diverse soorten en kleuren wandtegels o.a. type Gardenia, Imok etc. Let op: de tegels staan bij afhalen op pallets; heftruck is aanwezig.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse vloer & wandtegels te Budel. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: boeren pl...

Kavels:

94

Einde:

05 aug 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

12 aug 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
05 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
01 aug 2014 10:00 - 17:00
02 aug 2014 10:00 - 17:00
03 aug 2014 10:00 - 17:00
Ophaaldag(en):
08 aug 2014 10:00 - 17:00
09 aug 2014 10:00 - 17:00

Veiling van diverse goederen te Leeuwarden met o.a. boten, diverse auto’s en aanhangwagens etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Leeuwarden. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: zeilboten; sloepen; motorboten; werfcruiser; sleepboot; diverse auto’s o.a. Mercedes Benz S-klasse & SL cabriolet; fietsen; elektrisch gereedschap; aanhangwagens; boottrailers etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Leeuwarden. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: zeilboten; sloepen...

Kavels:

79

Einde:

05 aug 2014 20:00

Kijkdag:

01 aug 2014 10:00 - 17:00
02 aug 2014 10:00 - 17:00
03 aug 2014 10:00 - 17:00

Ophalen:

08 aug 2014 10:00 - 17:00
09 aug 2014 10:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
05 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
02 aug 2014 12:00 - 14:00
Ophaaldag(en):
09 aug 2014 12:00 - 14:00

Veiling van diverse goederen te Marrum & Haulerwijk met o.a. diverse afzuigbuizen en een Abus kraanbaan In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marrum & Haulerwijk. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: PE buis; PVC koppelstukken; partij afzuigers/ventilatoren; lift/tilhaak t.b.v. heftruck; Abus kraanbaan; kantelbare vacuüm heffer etc. Let op: de aangeboden goederen bevinden zich op 2 locatie's, zie ophaalschema.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marrum & Haulerwijk. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: PE bu...

Kavels:

15

Einde:

05 aug 2014 20:00

Kijkdag:

02 aug 2014 12:00 - 14:00

Ophalen:

09 aug 2014 12:00 - 14:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
06 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
06 aug 2014 14:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
11 aug 2014 09:00 - 12:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris “VOF Drukkerij Alberts” te Klazienaveen Ten gevolge van het faillissement van “VOF Drukkerij Alberts”, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: werkkasten; stellingen; weldon magazijnwagen; bedrukkingsapparaat; persapparaat; serveerwagen; offsetpers; grafische machine met Apple Macintosh 9600/233; Agfa plaatontwikkelaar; verlichte tekentafel; bureautafels en stoelen; archiefkasten; Nashuatec kopieermachine; IBM PC met IP4 HT; Apple Power iMac met toebehoren; compressor; gereedschapskisten; Ajax brandblussers; bindringen; enveloppen; boekenkast etc.

Ten gevolge van het faillissement van “VOF Drukkerij Alberts”, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling...

Kavels:

95

Einde:

06 aug 2014 20:00

Kijkdag:

06 aug 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

11 aug 2014 09:00 - 12:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
06 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
26 jul 2014 11:00 - 16:00
02 aug 2014 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
09 aug 2014 11:00 - 16:00

Faillissementsveiling van nieuwe binnen & buitenverlichting (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse nieuwe binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: duurzame design lampen van Jan des Bouvrie o.a schemerlampen en grote staande lampen; straatlantaarns; solarlampen; halogeenverlichting; inbouwspots en restant voorraad lounge hoekbanken. Met lage start prijzen alle biedingen zullen gegund worden.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse nieuwe binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volge...

Kavels:

1398

Einde:

06 aug 2014 20:00

Kijkdag:

26 jul 2014 11:00 - 16:00
02 aug 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

09 aug 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
07 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
07 aug 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
11 aug 2014 10:00 - 12:00

Faillissementsveiling trekhaken en onderdelen van Constructiebedrijf Trefina BV te Ede (opgeslagen te Drachten) Ten gevolge van het faillissement van Constructiebedrijf Trefina BV te Ede (thans opgeslagen in Drachten) veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse soorten trekhaken; trekhaakkogels; palletkist; bouten en moeren; rolsnijmachine; Siemens telefoons etc.

Ten gevolge van het faillissement van Constructiebedrijf Trefina BV te Ede (thans opgeslagen in Drachten) veilt ProVeiling de voorraad en inventaris v...

Kavels:

92

Einde:

07 aug 2014 20:00

Kijkdag:

07 aug 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

11 aug 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
08 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
08 aug 2014 11:00 - 13:00
Ophaaldag(en):
12 aug 2014 10:00 - 13:00

Naveiling voorraad “Elite Dive Center” te Amsterdam (opgeslagen te Drachten) Naveiling voorraad “Elite Dive Center” te Amsterdam (opgeslagen te Drachten) afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: snowscooter; waterproof cases; zwemvliezen; duikbrillen; snorkels; skates; helmen; trimjackets; schoenen; handschoenen; wetsuits/droogpakken;onderpakken; diverse duikaccessoires o.a. duikslangen, Dacor duikautomaat etc.

Naveiling voorraad “Elite Dive Center” te Amsterdam (opgeslagen te Drachten) afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het v...

Kavels:

204

Einde:

08 aug 2014 20:00

Kijkdag:

08 aug 2014 11:00 - 13:00

Ophalen:

12 aug 2014 10:00 - 13:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
08 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
06 aug 2014 11:00 - 13:00
Ophaaldag(en):
12 aug 2014 10:00 - 13:00

Veiling van diverse (slaapkamer) meubilair & beddengoed (opgeslagen te Drachten) Veiling van diverse (slaapkamer) meubilair & beddengoed (opgeslagen te Drachten). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Hekkert en van der Leen dekbedovertrekken – diverse soorten en maten; Damai hoeslakens; banken; stoelen; tafels; poef; bedden; kasten etc.

Veiling van diverse (slaapkamer) meubilair & beddengoed (opgeslagen te Drachten). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Hekkert en v...

Kavels:

205

Einde:

08 aug 2014 20:00

Kijkdag:

06 aug 2014 11:00 - 13:00

Ophalen:

12 aug 2014 10:00 - 13:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
08 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
06 aug 2014 15:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
15 aug 2014 13:00 - 15:00

Veiling van diverse auto’s, scooter en campers te Geldrop In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse auto’s, scooters en campers te Geldrop. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Audi 80; BMW X5; Citroën Xsara; Mazda 626; Volkswagen Polo; Hyundai Atos etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse auto’s, scooters en campers te Geldrop. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangebod...

Kavels:

20

Einde:

08 aug 2014 20:00

Kijkdag:

06 aug 2014 15:00 - 16:00

Ophalen:

15 aug 2014 13:00 - 15:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
10 aug 2014 19:30
Kijkdag(en):
02 aug 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
16 aug 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse soorten decoratie materiaal te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten decoratie te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bladslingers; varens; klompen; herfstboeket; boomschors; gekleurde Margriet; kerstballen; dobbelstenen; carnaval artikelen; bloemstukjes; zonnebloem slingers etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten decoratie te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bladsl...

Kavels:

200

Einde:

10 aug 2014 19:30

Kijkdag:

02 aug 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

16 aug 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
11 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
11 aug 2014 14:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
13 aug 2014 09:00 - 16:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Habivitaal Hoogezand B.V. Ten gevolge van het faillissement van Habivitaal Hoogezand BV, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: kassasysteem; infrarood lampen; bloeddrukmeters; Omron body fat monitor; Verifone pinapparaat; Alecto flessenverwarmer; babyfoon; badmaterialen/hulpstukken o.a. wandbeugels, douchestoel, washulp etc. Meubilair: Kubikoff plexiglas design stoelen; eettafel; seniorenstoel etc. Therapiemiddelen: LigaFlex Manu polsbrace; neksteun; zwangerschapsgordel; Thuasne kniebrace – diverse maten; steungordel; grijpstokken; krukken etc. Rollators en scootmobielen; diverse hulpmiddelen o.a. looprek, rolstoelen, wandelstok, rolstoelkussens etc.

Ten gevolge van het faillissement van Habivitaal Hoogezand BV, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. ...

Kavels:

401

Einde:

11 aug 2014 20:00

Kijkdag:

11 aug 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

13 aug 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
11 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
11 aug 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
14 aug 2014 10:00 - 14:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Van de Griend schilderwerken te Gorinchem Ten gevolge van het faillissement van Van de Griend schilderwerken te Gorinchem, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Steinel heteluchtpistool; werkbank; Skyworks doorwerkzeil; schildersbrug; opsteekladders; kamersteigers; rolsteiger; Peugeot Bipper 1.4 HDI; Opel Vivaro; Nilfisk hogedrukreiniger; Rupes deltaschuurmachine; Wagner Paint Crew; diverse schildersartikelen etc.

Ten gevolge van het faillissement van Van de Griend schilderwerken te Gorinchem, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze v...

Kavels:

138

Einde:

11 aug 2014 20:00

Kijkdag:

11 aug 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

14 aug 2014 10:00 - 14:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
11 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
Gratis bezorging binnen 14 dagen na betaling factuur

Veiling van diverse goederen te Budel met o.a. keukenbenodigdheden; handgereedschap etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Budel. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: messen; bestek; BBQ; Q Media Led TV; snijplanken; carport;overkapping; bewakingsrecorder; Elro babyfoon; pizzapan; gereedschapset; Kinzo accu-schroefmachine; decoupeerzaag etc. Let op: dit is een veiling waar alles gratis wordt bezorgd in heel Nederland (m.u.v. de wadden eilanden).

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Budel. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: messen; bestek; BBQ; Q ...

Kavels:

134

Einde:

11 aug 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis bezorging binnen 14 dagen na betaling factuur

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
12 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
12 aug 2014 13:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
15 aug 2014 09:00 - 16:00

Veiling van een grote partij blokhut/tuinhuis/schuttingdeuren (opgeslagen te Lutten)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een grote partij blokhut/tuinhuis/schuttingdeuren te Lutten. In deze veiling wordt een grote partij van ca. 1250 stuks diverse deuren aangeboden, fabricaat Universo; volume van deze partij is ca. 2 opleggers. 

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een grote partij blokhut/tuinhuis/schuttingdeuren te Lutten. In deze veiling wordt een grote partij va...

Kavels:

1

Einde:

12 aug 2014 20:00

Kijkdag:

12 aug 2014 13:00 - 16:00

Ophalen:

15 aug 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
12 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
02 aug 2014 10:00 - 12:00
09 aug 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
16 aug 2014 10:00 - 14:00

Veiling van diverse soorten tuinmeubilair te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten tuinmeubilair te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Tuinbank Bologna grijs hardhout; tuintafels; spiegels; 8 delige luxe loungeset; Woody spiegel; Wicker tafel etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten tuinmeubilair te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Tu...

Kavels:

37

Einde:

12 aug 2014 20:00

Kijkdag:

02 aug 2014 10:00 - 12:00
09 aug 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

16 aug 2014 10:00 - 14:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
12 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
16 aug 2014 14:00 - 17:00

Veiling van diverse goederen te Terschuur met o.a. huishoudelijke artikelen; gereedschap; crossmotoren & quads etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Terschuur. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: crossmotoren; quads; Royalty Line pannensets; messensets; waterkokers; elektrische kookplaten; gereedschapstrolleys; kettingzagen; diesel aggregraten; stroomgenerators; Kraft gereedschapswagens; Swiss Kraft benzine hogedrukreinigers; stofzuigers; speelgoed etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Terschuur. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: crossmotoren; quads...

Kavels:

167

Einde:

12 aug 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

16 aug 2014 14:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
13 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
21 aug 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse soorten PVC en Polyester golfplaten te Lutten In opdracht van belanghebbende veilt proveiling diverse soorten PVC en Polyester golfplaten, zowel vlak als gegolft en ook op rol, platen zijn nieuw en van 1e keus materiaal. Op locatie is geen pinapparaat aanwezig.

In opdracht van belanghebbende veilt proveiling diverse soorten PVC en Polyester golfplaten, zowel vlak als gegolft en ook op rol, platen zijn nieuw e...

Kavels:

137

Einde:

13 aug 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

21 aug 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
13 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
22 aug 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Vriezenveen met o.a. Natuursteen; vloeren, veranda daken en kunststof glas etc. Veiling van diverse goederen te Vriezenveen o.a. een partij vloeren en veranda daken, ca. 5000m2 vloeren o.a. Frans grenen, werkingsvrije eiken vloeren (lamel parket of duoplank) en diverse soorten laminaat, tevens 8 stuks veranda daken in opaal en helder; ondervloeren; plinten; kunststof glas; chinees natuursteen etc. Bezichtiging is mogelijk na het maken van een telefonische afspraak. Betaling uitsluitend contant of per bank, op locatie is geen pinapparaat aanwezig.

Veiling van diverse goederen te Vriezenveen o.a. een partij vloeren en veranda daken, ca. 5000m2 vloeren o.a. Frans grenen, werkingsvrije eiken vloere...

Kavels:

393

Einde:

13 aug 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

22 aug 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
21 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
21 aug 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
28 aug 2014 09:00 - 13:00

Veiling van diverse bouwgerelateerde goederen te Drachten met o.a. gereedschap, steigers etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse bouwgerelateerde goederen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: badkamermeubel; meubelpanelen; deuren; bouwhekken; bouwlampen; Altrex doorwerktent; Bosch boormachine; Hitachi reciprozaag; Kempi lasapparaat etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse bouwgerelateerde goederen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bad...

Kavels:

251

Einde:

21 aug 2014 20:00

Kijkdag:

21 aug 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

28 aug 2014 09:00 - 13:00

Betreft:

Openbare veiling

Binnenkort te starten veilingen

Einde:
12 aug 2014 20:00
Kijkdag(en):
12 aug 2014 10:00 - 13:00
Ophaaldag(en):
14 aug 2014 09:00 - 14:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Habivitaal Assen B.V.

Ten gevolge van het faillissement van Habivitaal Assen BV, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: kassasysteem; infrarood lampen; bloeddrukmeters; Omron body fat monitor; Verifone pinapparaat; Alecto flessenverwarmer; babyfoon; badmaterialen/hulpstukken o.a. wandbeugels, douchestoel, washulp etc.  Meubilair: Kubikoff plexiglas design stoelen; eettafel; seniorenstoel etc. Therapiemiddelen: LigaFlex Manu polsbrace; neksteun; zwangerschapsgordel; Thuasne kniebrace – diverse maten; steungordel; grijpstokken; krukken etc. Rollators en scootmobielen; diverse hulpmiddelen o.a. looprek, rolstoelen, wandelstok, rolstoelkussens etc.

Ten gevolge van het faillissement van Habivitaal Assen BV, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het ...

Kavels:

1

Start:

30 jul 2014 10:00

Einde:

12 aug 2014 20:00

Kijkdag:

12 aug 2014 10:00 - 13:00

Ophalen:

14 aug 2014 09:00 - 14:00

Betreft:

Executie veiling

Advertenties door Google

Laatste Veilingen

Einde:
28 jul 2014 20:30
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
01 aug 2014 15:00 - 17:00

Veiling van diverse goederen te Marum met o.a. gereedschap; vloercoating etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marum. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: werkbanken Erro NO2; vloercoating – grijs en zwart; Deco latex; gereedschapstrolley; handgereedschap; Kraft Metals Professional Tools - 186 pcs; Exclusive Line koffie/espressomachines; sfeerhaarden – diverse merken o.a. Trento Blue Stone & Jan des Bouvrie; gereedschapswagen/poetskarren; momentversterker; steeksleutelset; handpalm schuurmachine; Kinzo luchtdruk accessoireset 5-delig; BST uitdeukset 7- delig; slijptol etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marum. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: werkbanken Erro NO2; vl...

Kavels:

152

Start:

17 jul 2014 22:15

Einde:

28 jul 2014 20:30

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

01 aug 2014 15:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
28 jul 2014 20:07
Kijkdag(en):
28 jul 2014 14:30 - 15:30
Ophaaldag(en):
30 jul 2014 09:00 - 12:00

Faillissementsveiling kantoorinventaris “Barabas Groep BV” te Oosterwolde Ten gevolge van het faillissement van “de Barabas Groep BV”, veilt ProVeiling in opdracht van de curator de inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bureaustoelen; balie; ladeblokken; Compaq netwerk pc’s; bureautafels; patchkast; Acer monitor; jalouziedeurkasten; Dell laptop; Brother all-in one kleurenprinter; KPN telecom telefoons; jalouzieën; kantoorartikelen; Markant tussenschotten t.b.v. bureaus; Acco Nobo projectiescherm; Siemens vaatwasser etc.

Ten gevolge van het faillissement van “de Barabas Groep BV”, veilt ProVeiling in opdracht van de curator de inventaris van dit bedrijf. In...

Kavels:

72

Start:

10 jul 2014 10:00

Einde:

28 jul 2014 20:07

Kijkdag:

28 jul 2014 14:30 - 15:30

Ophalen:

30 jul 2014 09:00 - 12:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
28 jul 2014 20:05
Kijkdag(en):
28 jul 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
31 jul 2014 10:00 - 13:00

Faillissementsveiling kantoorinventaris en voorraad Leids B.V. te Enschede Ten gevolge van het faillissement van Leids B.V. veilt ProVeiling de kantoorinventaris en voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bureautafels; archiefkasten; Brother printer; HP pc's; kantoorartikelen; Philips koffiemachine; diverse soorten verlichting o.a. LED spots, Lucid Arena LED lampen, Liores LED TL buizen etc.

Ten gevolge van het faillissement van Leids B.V. veilt ProVeiling de kantoorinventaris en voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het vol...

Kavels:

130

Start:

10 jul 2014 18:00

Einde:

28 jul 2014 20:05

Kijkdag:

28 jul 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

31 jul 2014 10:00 - 13:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
28 jul 2014 20:00
Kijkdag(en):
26 jul 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
31 jul 2014 13:00 - 16:00

Veiling van oldtimers, personenauto's en Youngtimers (Marge)

Opruimveiling van diverse inruil auto's o.a. oldtimers, youngtimers, personenauto's waaronder Renault; Volvo; Opel etc.

Opruimveiling van diverse inruil auto's o.a. oldtimers, youngtimers, personenauto's waaronder Renault; Volvo; Opel etc.

Kavels:

8

Start:

18 jul 2014 20:30

Einde:

28 jul 2014 20:00

Kijkdag:

26 jul 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

31 jul 2014 13:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
28 jul 2014 20:00
Kijkdag(en):
19 jul 2014 10:00 - 12:00
26 jul 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
02 aug 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse nieuwe dames & herenfietsen te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse dames en herenfietsen te Biddinghuizen. In deze veiling worden diverse nieuwe fietsen aangeboden van het merk Sparta – diverse framematen en modellen o.a. Spirit DLX; Pick Up Lucky; Marathon 7.0; Bullet Blackline; Boncer Bullet; FAB 1 etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse dames en herenfietsen te Biddinghuizen. In deze veiling worden diverse nieuwe fietsen aangebod...

Kavels:

43

Start:

17 jul 2014 16:00

Einde:

28 jul 2014 20:00

Kijkdag:

19 jul 2014 10:00 - 12:00
26 jul 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

02 aug 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
28 jul 2014 20:00
Kijkdag(en):
26 jul 2014 10:00 - 14:00
28 jul 2014 13:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
01 aug 2014 10:00 - 16:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris “MKM Design BV” te Medemblik

Ten gevolge van het faillissement van “MKM Design BV” te Medemblik, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. Het volgende wordt o.a. in deze veiling aangeboden: kantoormeubilair, computers, printers, pinapparaten, verkooprekken, transportmiddelen, kasten, kantoorartikelen, voorraden etc.

Ten gevolge van het faillissement van “MKM Design BV” te Medemblik, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. Het volgende wordt o.a...

Kavels:

642

Start:

15 jul 2014 17:00

Einde:

28 jul 2014 20:00

Kijkdag:

26 jul 2014 10:00 - 14:00
28 jul 2014 13:00 - 16:00

Ophalen:

01 aug 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
27 jul 2014 20:00
Kijkdag(en):
12 jul 2014 10:00 - 12:00
19 jul 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
02 aug 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse goederen te Biddinghuizen met o.a. feestartikelen; huishoudelijk apparatuur; verlichting etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse feestartikelen en verlichting te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: speakers; subwoofers; aanstekers; batterijen; decoratie; tuingereedschap etc. Verlichting: Massive plafonnieres; halogeenspots; staande lampen; inbouwspots; outdoorlantaarn; Philips lampen; persoonlijke verzorgingsartikelen; fiets-accessoires; huishoudelijk apparatuur; speelgoed etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse feestartikelen en verlichting te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeb...

Kavels:

866

Start:

11 jul 2014 13:00

Einde:

27 jul 2014 20:00

Kijkdag:

12 jul 2014 10:00 - 12:00
19 jul 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

02 aug 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
23 jul 2014 20:18
Kijkdag(en):
19 jul 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
Nader te bepalen

Faillissementsveiling zeilboot Karlskrona Viggen te Almere Haven In opdracht van curator GCM Advocaten te Almere veilt ProVeiling een zeilboot merk Karlskrona Viggen welk ligt in Almere Haven. De boot behoeft enige aandacht maar is zeker nog zeilwaardig! Voorzien van 6 pk Suzuki BuitenBoordMotor.

In opdracht van curator GCM Advocaten te Almere veilt ProVeiling een zeilboot merk Karlskrona Viggen welk ligt in Almere Haven. De boot behoeft enige ...

Kavels:

1

Start:

04 jul 2014 12:00

Einde:

23 jul 2014 20:18

Kijkdag:

19 jul 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

Nader te bepalen

Betreft:

Executie veiling

Einde:
23 jul 2014 20:05
Kijkdag(en):
21 jul 2014 13:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
28 jul 2014 09:00 - 12:00

Faillissementsveiling kantoorinventaris van o.a. “Custwiste Limited” te Alkmaar (opgeslagen te Drachten) Veiling van kantoorinventaris afkomstig uit diverse faillissementen o.a. van het bedrijf “Custwiste Limited” te Alkmaar (opgeslagen te Drachten). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: jalouziedeurkasten; bureautafels en stoelen; ladekasten; Siemens laptop; fauteuils; Nobo Shark flip-over; Samsung SyncMaster 940N monitor; Grandsteam IP-telefoons; Microsoft Office Small Business 2007; DeLonghi ventilator; Netgear NAS server; Sony Playstation; pc’s; 3Com switches; toners; AEG stofzuiger; Switch LightningEdge 310; Bosch koel-vriescombinatie; salontafels; Posca coloring set á 20 markers in draagkoffer etc. Let op: er zijn meerdere kavels aan deze veiling toegevoegd.

Veiling van kantoorinventaris afkomstig uit diverse faillissementen o.a. van het bedrijf “Custwiste Limited” te Alkmaar (opgeslagen te Dra...

Kavels:

461

Start:

07 jul 2014 15:00

Einde:

23 jul 2014 20:05

Kijkdag:

21 jul 2014 13:00 - 16:00

Ophalen:

28 jul 2014 09:00 - 12:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
23 jul 2014 20:00
Kijkdag(en):
19 jul 2014 14:00 - 17:00
Ophaaldag(en):
26 jul 2014 14:00 - 17:00

Veiling van diverse lasbenodigdheden en gereedschap te Purmerend In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse lasbenodigdheden en gereedschap te Purmerend. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: lashandschoenen; mig toorts toebehoren; lashelmen en brillen; laselektroden; plamuurmessen; RVS bouten; slijpmiddelen etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse lasbenodigdheden en gereedschap te Purmerend. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangebod...

Kavels:

88

Start:

15 jul 2014 17:30

Einde:

23 jul 2014 20:00

Kijkdag:

19 jul 2014 14:00 - 17:00

Ophalen:

26 jul 2014 14:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
22 jul 2014 20:05
Kijkdag(en):
19 jul 2014 10:00 - 14:00
Ophaaldag(en):
26 jul 2014 10:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Marrum met o.a. crossmotoren; gereedschap; auto-onderdelen etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marrum. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: fietsen; brommers; crossmotoren; gereedschap; autobanden & velgen; gereedschapswagens tuinbenodigdheden etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marrum. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: fietsen; brommers; cro...

Kavels:

138

Start:

12 jul 2014 21:00

Einde:

22 jul 2014 20:05

Kijkdag:

19 jul 2014 10:00 - 14:00

Ophalen:

26 jul 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
22 jul 2014 20:02
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
24 jul 2014 09:00 - 12:00

Veiling van diverse gereedschapswagens te Lutten In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschapswagens te Lutten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: gereedschapswagen 1121-delig Black Edition Chrome Vanadium; Benson 942-delig; de luxe met 7 laden en een 542-delige gereedschapswagen met 7 kogel gelagerde laden, zowel de gereedschapswagen als het gereedschap is van top kwaliteit!

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschapswagens te Lutten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: gereedschaps...

Kavels:

14

Start:

09 jul 2014 13:00

Einde:

22 jul 2014 20:02

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

24 jul 2014 09:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
22 jul 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
26 jul 2014 15:00 - 16:00

Veiling van een complete partij nieuwe professionele gereedschappen te Schagen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling i.v.m. overtollige voorraad een complete partij nieuwe professionele gereedschappen te Schagen. In deze veiling worden gereedschappen aangeboden van het topmerk Stahlwille. Alles wordt aangeboden als 1 kavel – totaal ca. 1064 stuks en zijn nieuw in doos.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling i.v.m. overtollige voorraad een complete partij nieuwe professionele gereedschappen te Schagen. In dez...

Kavels:

1

Start:

10 jul 2014 20:00

Einde:

22 jul 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

26 jul 2014 15:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
22 jul 2014 20:00
Kijkdag(en):
12 jul 2014 10:00 - 12:00
19 jul 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
26 jul 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse soorten tuinmeubilair te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten tuinmeubilair te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Tuinbank Bologna grijs hardhout; tuintafels; spiegels; 8 delige luxe loungeset; Big Roma parasol; kettingzagen etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten tuinmeubilair te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Tu...

Kavels:

50

Start:

08 jul 2014 16:00

Einde:

22 jul 2014 20:00

Kijkdag:

12 jul 2014 10:00 - 12:00
19 jul 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

26 jul 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
22 jul 2014 20:00
Kijkdag(en):
12 jul 2014 11:00 - 16:00
19 jul 2014 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
26 jul 2014 11:00 - 16:00

Liquidatieveiling voorraad nieuwe badkleding van diverse topmerken o.a. After Eden, Catamar Italy & Nickey Nobel (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een voorraad nieuwe badkleding van diverse topmerken o.a. After Eden, Catamar Italy & Nickey Nobel. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: partij ondermode en badkleding o.a. bikini’s, badpakken, beachdresses/skirts etc. zowel voor dames en kinderen. Winkelprijzen per stuk vanaf €44.95 tot €129.95. Deze veiling met lage startprijzen is ook zeer geschikt voor particulieren. Alle biedingen zullen worden gegund door de opdrachtgever.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een voorraad nieuwe badkleding van diverse topmerken o.a. After Eden, Catamar Italy & Nickey Nobel...

Kavels:

1103

Start:

08 jul 2014 13:00

Einde:

22 jul 2014 20:00

Kijkdag:

12 jul 2014 11:00 - 16:00
19 jul 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

26 jul 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling