Welkom bij ProVeiling!

Nieuw! Uw orders gemakkelijk en veilig betalen via iDeal. Tevens kunt u nu via Mijn ProVeiling -> Mijn Orders & facturen eenvoudig een verzendofferte aanvragen, goedkeuren en betalen nadat de order is betaald.

Inloggen

Registreren bij ProVeiling

ProVeiling.nl veilt dagelijks roerende zaken uit faillissementen en bedrijfsbeëindigingen.

Registreer u snel en vrijblijvend, zodat u kunt bieden.

Meld u aan op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Huidige veilingen

Veiling van diverse goederen met o.a. elektrisch gereedschap; werkplaatsbenodigdheden; bureaustoelen etc. (Gratis verzending) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse manager/bureaustoelen; design barkrukken; stellingen; steiger en ladder 2 in 1; oprijplaten; honden & konijnenhokken; rolnagel tackers; boormachines; waterpompen met benzinemotor; aquarium filters; fietsenrekken; garagekrikken; compressors; laskappen; lasapparaten; schuurmachines; ratelsleutelset; elektrische lieren; werkbanken; plaatscharen; reciprozaag; jumpstarters etc. Let op: alle artikelen zijn nieuw in doos en worden gratis verzonden.

Kavels:

337

Einde:

02 nov 2014 19:55

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Einde:
02 nov 2014 20:00
25 okt 2014 10:00 - 12:00
01 nov 2014 10:00 - 12:00
08 nov 2014 10:00 - 14:00

Veiling van diverse goederen te Biddinghuizen met o.a. huishoudelijke artikelen; gereedschap & diverse markthandel In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Biddinghuizen. In deze veiling worden diverse artikelen aangeboden tegen lage startprijzen o.a. Aanstekers; batterijen; decoratie; gereedschap etc. Verlichting: Massive plafonnieres; halogeenspots; staande lampen; inbouwspots; outdoorlantaarn; Philips lampen; persoonlijke verzorgingsartikelen; fiets-accessoires; huishoudelijk apparatuur; speelgoed; markt/partijhandel etc.

Kavels:

943

Einde:

02 nov 2014 20:00

Kijkdag:

25 okt 2014 10:00 - 12:00
01 nov 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

08 nov 2014 10:00 - 14:00

Betreft:

Einde:
02 nov 2014 20:00
Geen
Gratis thuisbezorging

1 Euroveiling met gratis thuisbezorging!! 1 Euroveiling. Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuis bezorgd (Max 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: een aantal verrassingsdozen met 50 of 100 stuks gereedschap, Diamant zaagbladen o.a. voor bandenzaag, regentonnen, cirkelzaagbladen, diverse consumenten elektronica, (tuin) gereedschap en bewatering, DHZ artikelen, pannensets, ondervloeren, ijzerwaren, deurbeslag en diverse andere producten.

Kavels:

469

Einde:

02 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis thuisbezorging

Betreft:

Einde:
03 nov 2014 20:00
03 nov 2014 14:00 - 16:00
07 nov 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse goederen te Lelystad met o.a. diverse bedrijfs- en personenauto's; boten; bankstellen etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Lelystad. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bankstellen - diverse soorten en modellen; sierhekwerk; boten; bedrijfsauto's o.a. DAF auto ambulance; Fiat Ducato bestelwagen; podiumwagen etc. Personenauto’s: Ford Ka; Renault Espace; Opel Astra; Ferrari 308 gtb replica; Chevrolet Kalos 1.4, spirit; Renault Clio 1.6, rip curl; Peugeot 307 SW 1.6 16v, premium; Volkswagen Polo 1.4, trend 44kW; Volvo S80 2.4d5, momentum family aut etc. Let op: er worden z.s.m. meerdere kavels aan deze veiling toegevoegd.

Kavels:

70

Einde:

03 nov 2014 20:00

Kijkdag:

03 nov 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

07 nov 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
03 nov 2014 20:00
Geen
07 nov 2014 10:00 - 11:00

Veiling van diverse goederen te Drachten met o.a. gereedschapwagens; koffiemachines etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse gevulde gereedschapwagens 1121-delig; Britt Royal Collection afvalbakken met sensor & Merol koffiemachines. Alle artikelen zijn nieuw in doos.

Kavels:

39

Einde:

03 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

07 nov 2014 10:00 - 11:00

Betreft:

Einde:
03 nov 2014 20:00
Geen
Gratis verzending

Veiling van diverse kunstkerstbomen te Borne (gratis verzending) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling kunstkerstbomen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Kunstkerstbomen 180cm hoog in de kleuren wit en groen. LET OP: Alles wordt gratis verzonden binnen Nederland.

Kavels:

46

Einde:

03 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Einde:
04 nov 2014 20:00
03 nov 2014 10:00 - 12:00
07 nov 2014 09:00 - 12:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Timmerfabriek Nostiel te Leeuwarden Ten gevolge van het faillissement van Timmerfabriek Nostiel te Leeuwarden, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: motafzuigsysteem; heftruck; meubilair; witgoed en apparatuur; computers; printers; transportmiddelen; divers gereedschap o.a. Makita schaafmachine, Bosch accuboormachine, Airpress schroefboormachine etc. Hout/ metaalbewerkingsmachines: GREIF Double Ended Grinder; FROMMIA bandschuurmachine; Freesmachine: merk Paoloni type T160; Metaallintzaagmachine: merk Startrite met Ideal laspuntapparaat; CMC vlakbank; lintzaagmachine etc.

Kavels:

121

Einde:

04 nov 2014 20:00

Kijkdag:

03 nov 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

07 nov 2014 09:00 - 12:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
04 nov 2014 20:00
03 nov 2014 13:00 - 14:00
06 nov 2014 10:00 - 12:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris “Schoenmakerij Hasselt” te Barneveld Ten gevolge van het faillissement van “Schoenmakerij Hasselt” te Barneveld, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: winkelstellingen; stoepborden; afbeeldingen in wissellijst; decoratie; riemenrek; balie; Bama schoenspanners; inlegzolen; damestas; spaanse sloffen; Fana schoenonderhoudsproducten; riemen – diverse soorten en modellen; schoenveters etc.

Kavels:

93

Einde:

04 nov 2014 20:00

Kijkdag:

03 nov 2014 13:00 - 14:00

Ophalen:

06 nov 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
04 nov 2014 20:00
Geen
08 nov 2014 13:00 - 16:00

Veiling van diverse lasbenodigdheden & gereedschappen te Purmerend In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse lasbenodigdheden & gereedschappen te Purmerend. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden tegen zeer lage startprijzen: haakse slijpers; druppellader; jumpstarter; generator; takels en lieren; led-verlichting; lashandschoenen; mig toorts toebehoren; automatische lashelmen en brillen; laselektroden; slijpmiddelen; autoaccessoires; gereedschapswagen etc. Alle artikelen zijn nieuw in verpakking.

Kavels:

364

Einde:

04 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

08 nov 2014 13:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
05 nov 2014 20:00
25 okt 2014 11:00 - 16:00
01 nov 2014 11:00 - 16:00
08 nov 2014 11:00 - 16:00

Faillissement verkoop van diverse goederen o.a. huishoudelijke apparatuur; gereedschap; kleding etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: div. pannensets o.a. 10/12 en 14-delig; messensets; waterkokers/ketels; aggregraten nieuw type 7500W; diverse soorten en merken gereedschapstrolleys; huishoudelijke apparatuur – nieuw – af fabriek; kleding hoogsegment uit kledingzaak. Diverse topmerken dames/heren/kinderkleding o.a. Fashiongirl – Dickies - Kis Stars - Fashion Kids - CSK- Tommy Hilfiger - Russel Connection - No No - Colors & BlueEspirit- Lacoste - alprausch – Brother - Masita - Animal Tribal – Gracia etc. Alles is nieuw en gelabeld met zeer lage startprijzen.

Kavels:

672

Einde:

05 nov 2014 20:00

Kijkdag:

25 okt 2014 11:00 - 16:00
01 nov 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

08 nov 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Veiling van diverse goederen te Vriezenveen met o.a. Vijveroverkappingen, diverse vloeren, veranda daken. kunststof glas etc. Veiling van diverse goederen te Vriezenveen o.a. een partij vloeren en veranda daken, ca. 5000m2 vloeren o.a. Frans grenen, werkingsvrije eiken vloeren (lamel parket of duoplank) en diverse soorten laminaat, tevens 8 stuks veranda daken in opaal en helder; ondervloeren; plinten; kunststof glas etc. Bezichtiging is mogelijk na het maken van een telefonische afspraak. Betaling uitsluitend contant of per bank, op locatie is geen pinapparaat aanwezig.

Kavels:

362

Einde:

05 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

14 nov 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
05 nov 2014 20:00
01 nov 2014 10:00 - 14:00
08 nov 2014 10:00 - 16:00

Veiling van diverse meubelen te Nijverdal

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse meubelen te Nijverdal. In deze veiling worden goederen geveild die interessant zijn voor particulieren en klein handelaren. Waaronder diverse gebruikte banken/stoelen/fauteuils/Sta-op stoel - elektrisch, authentieke bewerkte meubelen zoals salontafels, bijzettafels, buffetkasten,dressoirkasten, dekenkisten enz. Steinberg vleugel piano (verrijdbaar); gebruikt. Vooral voor de particulier is deze veiling zeer interessant.

Kavels:

91

Einde:

05 nov 2014 20:00

Kijkdag:

01 nov 2014 10:00 - 14:00

Ophalen:

08 nov 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
06 nov 2014 20:00
06 nov 2014 14:00 - 16:00
11 nov 2014 13:00 - 15:00

Veiling van diverse (cross) motoren & quads te Oudleusen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (cross) motoren & quads te Oudleusen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Hummer incl. kenteken; Kart TM K9; game-accessoires o.a. Logitech G27 Racestuur + Versnellingspook PS3 + PS2 + PC; Kawasaki crossmotoren – diverse modellen o.a. KX85, KX65, KLX650 etc. Quads – diverse merken o.a. Yamaha, Suzuki, Kazuma & Kawasaki.

Kavels:

43

Einde:

06 nov 2014 20:00

Kijkdag:

06 nov 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

11 nov 2014 13:00 - 15:00

Betreft:

Einde:
06 nov 2014 20:00
03 nov 2014 10:00 - 12:00
10 nov 2014 10:00 - 15:00

Faillissementsveiling (horeca) inventaris grootkeuken “Keuzemaaltijd B.V.” te Barneveld Ten gevolge van het faillissement van Keuzemaaltijd B.V. te Barneveld, veilt ProVeiling de inventaris (grootkeuken) van het verzorgingstehuis. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: combi-steamers, complete RVS plafondafzuigsysteem van 13x20 meter! Kookketels, RVS werkbanken, schoonmaakmiddelen, frituur, koelingen, koelmotoren, bestek, borden, warmhoudwagens, koelwagens, koelrekken, bordenwagens, complete HOBART spoelinstallatie, sproei-installatie, Apple Imac PC, automatische deuren, verpakkingsmateriaal, etc

Kavels:

520

Einde:

06 nov 2014 20:00

Kijkdag:

03 nov 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

10 nov 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
08 nov 2014 20:00
07 nov 2014 15:00 - 17:00
12 nov 2014 09:00 - 12:00

Veiling van diverse auto’s & motoren te Lutten In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse auto’s & motoren te Lutten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Amphibious 4 –WD land en watervoertuig; Kia Picanto; Volvo V70; tandemas aanhanger; BMW 320 D touring; Suzuki GSX-R 750; Honda Super Magna etc.

Kavels:

10

Einde:

08 nov 2014 20:00

Kijkdag:

07 nov 2014 15:00 - 17:00

Ophalen:

12 nov 2014 09:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
09 nov 2014 20:00
01 nov 2014 10:00 - 12:00
08 nov 2014 10:00 - 12:00
15 nov 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse goederen te Biddinghuizen met o.a. diverse gereedschappen; Junior palletwikkerlaar en een Rocla reachtruck etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: meubilair; diverse home cinema sets; speakers; handgereedschap; werkschoenen & laarzen; schuurpapier; zaagbladen; Logitrans stapelaar; Rocla reachtruck; Junior palletwikkelaar; Osmose unit merk lubron etc.

Let op: goederen die onder de categorie “Logistiek" vallen hebben een afwijkende kijk en ophaaldag!

Kavels:

547

Einde:

09 nov 2014 20:00

Kijkdag:

01 nov 2014 10:00 - 12:00
08 nov 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

15 nov 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Veiling van diverse goederen met o.a. diverse auto/werkplaatsbenodigdheden; luchtgereedschap; gereedschapwagens etc. (gratis verzending) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Mannesmann gereedschapwagens; (auto) veiligheidsets; gereedschapboxen 155-delig; acculaders; verstekzagen; boren-en bitsets 101 en 300 delig; Elektra gereedschapsets 14-delig; Multi-slijper/graveerapparaten; Snelspan lijmtangenset merk Mannesmann; Grundig luchtcompressors; 10-delige garageset; Grundig achteruitrij cameraset; Haakse slijper/poetsmachine in koffer; Magic Paint 4 in 1 verfsysteem, merk Renschler etc. Let op: alle artikelen zijn nieuw in doos en worden gratis verzonden door heel Nederland (m.u.v. België en de Wadden-eilanden).

Kavels:

200

Einde:

09 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Einde:
10 nov 2014 20:00
10 nov 2014 10:00 - 11:00
13 nov 2014 10:00 - 13:00

Faillissementsveiling (horeca) inventaris “Pizzeria Pardoes” te Putten Ten gevolge van het faillissement van “Pizzeria Pardoes” te Putten, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: pizza oven met onderstel; opzetkoeling; gekoelde werkbank met marmeren blad merk Profinox; shoarma grill; Epson bonnenprinter; sauspompen; Diamond deegmachine; brandblussers; Dadler vaatwasmachine met korven; patatbak met schep en zoutstrooier; wandafzuigkap; steigerhouten tafels en banken etc.

Kavels:

58

Einde:

10 nov 2014 20:00

Kijkdag:

10 nov 2014 10:00 - 11:00

Ophalen:

13 nov 2014 10:00 - 13:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
10 nov 2014 20:00
10 nov 2014 14:00 - 16:00
14 nov 2014 13:00 - 15:00

Veiling van diverse personenauto’s en een AC Zodiac RIB 430 Johnson boot te Weteringburg In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse personenauto’s te Weteringburg. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Audi A3 Sportback 2.0 TDI S line Pro; BMW 1 Serie 118i Executive; Cadillac Escalade 6.2 V8 Sport luxury EXT; Chevrolet Spark 1.0 16V LS Bi-Fuel; Chevrolet USA Tahoe Avalanche 5.3 V8 4x4; Citroën C1 1.0 12V Ambiance; Fiat Multipla 1.6 16V Dynamic plus; Kia Sorento 2.5 CRDI VGT Adventure 4WD; Mini Cabrio 1.6 One Pepper; Renault Megane 1.6 16V Priv. Luxe; Seat Leon 1.9 TDI; Volkswagen Bora 1.6, Sedan; Volkswagen Polo 1.2 TDI Trendline; Volkswagen Up 1.0 Move up; Volvo S70 2.5 TDI Exlusive etc.

Kavels:

61

Einde:

10 nov 2014 20:00

Kijkdag:

10 nov 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

14 nov 2014 13:00 - 15:00

Betreft:

Einde:
11 nov 2014 20:00
10 nov 2014 12:00 - 14:00
14 nov 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse soorten dranken o.a. Champagne & wijnen (opgeslagen te Amsterdam) Veiling van diverse soorten dranken o.a. Champagne & wijnen, afkomstig uit faillissement (opgeslagen te Amsterdam). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Abatilles Saint Anne mineraalwater; H. Blin Champagne Extra Brut; Theresianer Premium Lager bier; Mayador cider; Champagne H.Blin&Co Brut Jeroboam - 3 liter; Theresianer winterbier; Cantina Noveli Montefalco Sagratino DOCG; Bianco Cue Umbria merk Cantina Novelli; H. Blin Rosé Champagne etc.

Kavels:

183

Einde:

11 nov 2014 20:00

Kijkdag:

10 nov 2014 12:00 - 14:00

Ophalen:

14 nov 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
11 nov 2014 20:00
11 nov 2014 10:00 - 12:00
15 nov 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse bruidsjurken te Leeuwarden Veiling van diverse bruidsjurken te Leeuwarden. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bruidsjurken – diverse modellen, maten en merken o.a. Roberto Torretta, Trés Chic, Point Mariage, Julia Rosa, Pronuptia Paris etc. Locatiegegevens volgen z.s.m.

Kavels:

54

Einde:

11 nov 2014 20:00

Kijkdag:

11 nov 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

15 nov 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
11 nov 2014 20:00
Geen
Gratis verzending

Veiling van diverse gereedschappen & huishoudelijke artikelen (gratis verzending) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen & huishoudelijke artikelen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: rugbladblazers, 2 takt – benzine; generators van het Duitse merk kraftech; Royalty Line Switzerland keramische pannensets – diverse kleuren o.a. rood, crème, rosé, bruin, grijs & zwart; Stainless Steel keramische hapjespannen 12-delig; 226-delige gereedschapstrolleys; kettingzagen; doppenset, 94-delig; borenset 170-delig; Pro Kraft bosmaaiers etc. Alle artikelen zijn nieuw in doos en worden gratis verzonden.

Kavels:

170

Einde:

11 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Einde:
12 nov 2014 20:00
Geen
15 nov 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse goederen te Terschuur met o.a.  diverse (elektrische) gereedschappen; crossmotoren etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (elektrische) gereedschappen te Terschuur. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: banden balanceerapparaat; wand-en plafond schuurmachine; generatoren; compressors; as-steunen; compressor bandenpomp; trilplaat; luchtslanghaspel; gereedschapstrolley 186-delig; sleutelset 108-delig; pannen & messensets etc.

Kavels:

131

Einde:

12 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

15 nov 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
16 nov 2014 20:00
Geen
21 nov 2014 15:30 - 18:30

Overstock veling van diverse nieuwe (hoek) & loungebanken (opgeslagen te Oudenbosch) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse nieuwe hoek & loungebanken te Oudenbosch. Alle goederen zijn nieuw in verpakking af fabriek en van A-kwaliteit. Let op: U kunt op locatie tijdens de ophaaldag Niet pinnen, betaling uitsluitend contant of per bank via ProVeiling.

Kavels:

48

Einde:

16 nov 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

21 nov 2014 15:30 - 18:30

Betreft:

Einde:
17 nov 2014 20:00
01 nov 2014 11:00 - 16:00
08 nov 2014 11:00 - 16:00
15 nov 2014 11:00 - 16:00
22 nov 2014 11:00 - 16:00

Faillissementsveiling van diverse goederen met o.a. speelgoed, binnen & buitenverlichting etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuw speelgoed voor baby’s, jongens & meisjes o.a. puzzels af fabriek. Huiskamer waterfonteinen met en zonder verlichting – diverse soorten en maten; duurzame design lampen van Jan de Bouvrie o.a. schemerlampen en vloerlampen; straatlantaarns; solar lampen; led verlichting; inbouwspots etc. Dit is een zeer geschikte veiling voor particulieren met leuke cadeaus voor de aankomende feestdagen. Alle biedingen zullen worden gegungd.

Kavels:

1819

Einde:

17 nov 2014 20:00

Kijkdag:

01 nov 2014 11:00 - 16:00
08 nov 2014 11:00 - 16:00
15 nov 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

22 nov 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
18 nov 2014 20:00
18 nov 2014 10:00 - 12:00
21 nov 2014 09:00 - 12:00

Faillissementsveiling van diverse (kantoor) meubilair & benodigdheden te Drachten Veiling van diverse (kantoor) meubilair & benodigdheden te Drachten afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: cartridges; laptops – diverse merken o.a. Acer & Dell; stellingkasten; computers; Samsung videocassette player; Martin Yale P720022 vouwmachine; kantinestoelen; jalouziedeurkasten; ladekasten; bureaustoelen; winkelinventaris o.a. kassasysteem & displays; Symbol barcode scanner; bureautafels; Juwel kluis; HP LCD monitoren; decoratie etc.

Kavels:

495

Einde:

18 nov 2014 20:00

Kijkdag:

18 nov 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

21 nov 2014 09:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
18 nov 2014 20:35
14 nov 2014 16:00 - 18:00
21 nov 2014 16:00 - 18:00

Veiling van nieuwe en uit nalatenschappen afkomstige horloges (Lunteren) Veiling bij opbod van nieuwe 1st Class Watches en uit nalatenschappen afkomstige horloges. Ook worden in deze veiling geveild een18k gouden Maurice Lacroix en een 18k gouden Ebel Sportwave. Voor al de kavels in deze veiling is de M A R G E R EG E L I N G van toepassing. Dit betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald.

Kavels:

105

Einde:

18 nov 2014 20:35

Kijkdag:

14 nov 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

21 nov 2014 16:00 - 18:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
26 nov 2014 20:35
31 okt 2014 13:00 - 17:00
21 nov 2014 16:00 - 18:00
28 nov 2014 14:35 - 16:35

Veiling van een unieke zeer grote hardhouten Boeddha OOZZOO (Lunteren) Veiling bij opbod van een BOEDDHA hoofd gesneden uit stam met wortels van hardhouten tropische boom en verguld. Voor deze kavel is de M A R G E R EG E L I N G van toepassing. Dit betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald. LET OP: Afhalen in week 49 op afspraak.

Kavels:

1

Einde:

26 nov 2014 20:35

Kijkdag:

31 okt 2014 13:00 - 17:00
21 nov 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

28 nov 2014 14:35 - 16:35

Betreft:

Binnenkort te starten veilingen

Einde:
10 nov 2014 20:00
10 nov 2014 10:00 - 12:00
14 nov 2014 10:00 - 14:00

Veiling van diverse personenauto’s te Hem

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse personenauto’s te Hem. In deze veiling worden o.a. de volgende auto’s aangeboden: Alfa 156 1.9 JTD; Mercedes-Benz A-klasse 160CDI; Nissan Primera Estate; Renault Clio; Mercedes-Benz E300; Mercedes-Benz C-Klasse Sportcoupe 220 CDI; Renault Mégane Break 1.6-16V; BMW 5 serie; Volkswagen Golf Variant 1.9TDI; Ford Galaxy 1.9TDI; Hyundai Atos; Ford Focus Wagon; Hyundai Tucson 2.0 CRDi Dynamic etc.

Kavels:

24

31 okt 2014 18:00

Einde:

10 nov 2014 20:00

Kijkdag:

10 nov 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

14 nov 2014 10:00 - 14:00

Betreft:

Einde:
17 nov 2014 20:00
08 nov 2014 10:00 - 12:00
15 nov 2014 10:00 - 12:00
22 nov 2014 10:00 - 12:00

Veiling  van diverse (partij) goederen te Biddinghuizen met o.a. diverse decoratiematerialen; fietsen; meubilair etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (partij) goederen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Lattemento melkopschuimers; diverse decoratiematerialen o.a. bloemen, fruit en herfst & kerst decoratie; eetkamerstoelen; 4 delige luxe loungeset antraciet; diverse partijgoederen; dames en herenfietsen o.a. van het merk Sparta etc.

Kavels:

414

03 nov 2014 09:00

Einde:

17 nov 2014 20:00

Kijkdag:

08 nov 2014 10:00 - 12:00
15 nov 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

22 nov 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Einde:
23 dec 2014 20:00
23 dec 2014 14:00 - 16:00
29 dec 2014 10:00 - 14:00

Mega vuurwerkveiling te Lelystad 2014

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse vuurwerkartikelen te Lelystad. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: vuurwerkpakket combi o.a. Titaan 2/3; vuurpijlen o.a. Beautiful Night 1935 – Dynasty, Heavy Metal 1936, Power Nova 1944, Tornado 1945 – Dynasty; diverse cakes o.a. Tomahawk Full Loaded, Resistance 1536, Bandit 1688 Dynasty, Sniper 1614A etc. Diverse pakketten o.a. Deep Impact 1392 Classic, Show Box no. 1, The Impossible, Ammo Crate 1551 Special, Black Dragon box etc. etc.

Kavels:

498

03 nov 2014 10:00

Einde:

23 dec 2014 20:00

Kijkdag:

23 dec 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

29 dec 2014 10:00 - 14:00

Betreft:

Advertenties door Google

Laatste Veilingen

Einde:
29 okt 2014 20:10
27 okt 2014 13:00 - 16:00
25 okt 2014 11:00 - 14:00
31 okt 2014 10:00 - 15:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Installatietechniek Van Leeuwen B.V. te Voorburg

Ten gevolge van het faillissement van Installatietechniek Van Leeuwen B.V. te Voorburg, veilt ProVeiling de vooraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bouwmaterialen; steigers; ladders; PVC buizen; sanitair en kranen; witgoed en apparatuur o.a. stofzuigers; elektrisch gereedschap; diverse bedrijfsauto’s o.a. Volkswagen Caddy, Transporter etc. Installatiematerialen: WTH vloerverwarming regelunit; Vaillant en Nefit servicekoffers; koperen koppelingen; Eldra installatiedraad; Siemens RDH10 kamerthermostaat etc.

Kavels:

514

10 okt 2014 18:30

Einde:

29 okt 2014 20:10

Kijkdag:

27 okt 2014 13:00 - 16:00
25 okt 2014 11:00 - 14:00

Ophalen:

31 okt 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
29 okt 2014 20:05
Geen
01 nov 2014 10:00 - 13:00

1 Euroveiling van diverse kantoormeubilair & kinderdagverblijfinventaris te Bunnik In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten kantoormeubilair & kinderdagverblijfinventaris te Bunnik. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bureautafels; jalouziedeurkasten; clipboard; vergaderstoelen; kapstokken; ladeblokken; speelgoed; kindermeubilair; box; ledikant; krukjes; waterkoker; dispensers; wipstoeltjes; Beko koelkast; diepvriezers – diverse merken; monitoren; telefoons etc.

Kavels:

234

22 okt 2014 10:00

Einde:

29 okt 2014 20:05

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

01 nov 2014 10:00 - 13:00

Betreft:

Einde:
29 okt 2014 20:00
18 okt 2014 11:00 - 16:00
25 okt 2014 11:00 - 16:00
01 nov 2014 11:00 - 16:00

Faillissementsveiling van diverse goederen met o.a. nieuwe horloges; elektrisch gereedschap etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe (strass) dames en herenhorloges – diverse soorten o.a. met metalen en/of lederen band, kinder, ring en kettinghorloges– digitaal en analoog – diverse merken o.a. C & S Paris. Diverse kristallen beeldjes; oldtimer modelauto’s; elektrisch gereedschap o.a. decoupeerzagen, accu-boormachines en klopboormachines; diverse nieuwe koffers; messensets en diverse leuke partijhandel etc.

Kavels:

790

15 okt 2014 18:00

Einde:

29 okt 2014 20:00

Kijkdag:

18 okt 2014 11:00 - 16:00
25 okt 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

01 nov 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
28 okt 2014 21:00
24 okt 2014 16:00 - 18:00
31 okt 2014 13:00 - 17:00

Sieraden Veiling OOZZOO (Lunteren) Veiling bij opbod van v.n.l. nieuwe gouden, zilveren en diverse sieraden. Voor al de kavels in deze veiling is de M A R G E R E G E L I N G van toepassing. Dit betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald.

Kavels:

400

17 okt 2014 17:00

Einde:

28 okt 2014 21:00

Kijkdag:

24 okt 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

31 okt 2014 13:00 - 17:00

Betreft:

Einde:
28 okt 2014 20:00
28 okt 2014 10:00 - 12:00
31 okt 2014 10:00 - 12:00

Faillissementsveiling voorraad witgoed & winkelinventaris te Drachten Veiling voorraad witgoed & winkelinventaris te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Singer naaimachines; paspoppen; ijzeren pallets; kledingkasten; SAMSUNG mono laser printer; balie; krukken; reiskoffers; decoratie; TOSHIBA bonnenprinter; garderobemeubel voor kinderen etc. Witgoed/apparatuur: wasdrogers; Aqualtis wasmachine; ETNA combi-magnetron; koelvriescombinatie – diverse merken o.a. Liebherr, AEG, Marynen en Siemens; Bosch vaatwasser; vrieskasten diverse modellen en merken o.a. Bosch, Bauknecht, Hollandia etc.

Kavels:

121

17 okt 2014 14:00

Einde:

28 okt 2014 20:00

Kijkdag:

28 okt 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

31 okt 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
28 okt 2014 20:00
27 okt 2014 17:00 - 18:00
30 okt 2014 10:00 - 15:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris  Aveha Office Products B.V. te Oud-Beijerland Ten gevolge van het faillissement van Aveha Office Products B.V. te Oud-Beijerland, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: printers; kantoormeubilair o.a. Flex light bureautafels; archiefkasten; Sedus bureaustoel; balie; krukken etc. Cartridges – diverse merken o.a. HP, Samsung, Oki, Brother etc. Kantoorartikelen o.a. Fastprint color papier, Leitz 5553 perforator, laptoptas etc. stellingen; magazijnkasten; werktafels; witgoed en apparatuur; transportmiddelen; PC HP Pro 3500 MT met 22' Samsung LED monitoren; HP Procurve 2650 switch; APC serverkast; Siemens Gigaset C340; HP en Imation server toebehoren etc.

Kavels:

583

17 okt 2014 10:00

Einde:

28 okt 2014 20:00

Kijkdag:

27 okt 2014 17:00 - 18:00

Ophalen:

30 okt 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
28 okt 2014 20:00
28 okt 2014 10:00 - 12:00
31 okt 2014 12:00 - 14:00

Veiling van diverse personenauto's te Son en Breugel Veiling van diverse personenauto's te Son en Breugel. In deze veiling worden o.a. de volgende auto's aangeboden: Fiat Punto; Peugeot 206; Ford Transit; Ford Ka; Peugeot 305; Toyota Yaris; BMW X5 Excecutive; Renault Safrane; Suzuki Vitara; Citroën Berlingo etc.

Kavels:

9

13 okt 2014 15:00

Einde:

28 okt 2014 20:00

Kijkdag:

28 okt 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

31 okt 2014 12:00 - 14:00

Betreft:

Einde:
28 okt 2014 20:00
Geen
04 nov 2014 13:00 - 16:00

Fabrieksmagazijn opruiming van diverse elektronische producten te Grootegast In opdracht van belanghebbende veilt Proveiling diverse partijen elektronische producten te Grootegast. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: rookmelders; verlengsnoeren; verlengdozen; looplampen; vorstbeschermers etc. Let op: er is geen pinapparaat aanwezig, betaling uitsluitend contant of per bank via ProVeiling.

Kavels:

379

10 okt 2014 15:00

Einde:

28 okt 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

04 nov 2014 13:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
28 okt 2014 19:55
24 okt 2014 16:00 - 18:00
31 okt 2014 13:00 - 17:00

Dag 2 Grote Antiek, Curiosa en Boedelveiling OOZZOO (Lunteren) Veiling van veel zeer diverse, o.a. antieke en collectable goederen afkomstig van particulieren, uit verzamelingen, uit oude inboedels, uit nalatenschappen, van vendue/antiekveilingen, uit handelsvoorraden, etcetera, etcetera. In deze veiling zijn uitsluitend kavels opgenomen die onder het M A R G E R E G E L I N G systeem vallen. Deze regeling betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald. De locatie ligt in het midden van het land op de Bisschopweg 5, 6741LC in Lunteren (LET OP 3de ingang tussen de keien!) . Op dit adres kunt u op de kijkdag, tenzij anders vermeld, de te veilen goederen bezichtigen en op de afhaaldag verkregen goederen afhalen.

Kavels:

929

16 okt 2014 12:00

Einde:

28 okt 2014 19:55

Kijkdag:

24 okt 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

31 okt 2014 13:00 - 17:00

Betreft:

Einde:
27 okt 2014 20:13
27 okt 2014 13:00 - 15:00
31 okt 2014 13:00 - 15:00

Veiling van diverse auto’s te Haarlem

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse auto’s te Haarlem. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Mercedes-Benz C-Klasse 180K Elegance; Nissan Almera Tino; Mazda; Ford Ka 1.2 Limited; Fiat Stilo; Ford Focus 1.8 TDdi Cool Edition; Kia Picanto; Peugeot 306 Cabriolet 1.6i; Renault twizy; Saab 9-3Cabrio 1.9 TiD Vector; Renault KangooExpress 1.9D Confort 55; Toyota Yaris1.5 Vvt-i 3drs. T Sport Airco; Volvo S602.4 Automaat Airco; Renault Mégane Grand Tour 1.6 16v Expression;  Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo Distinctive TCT Automaat Navi/ECC etc.

Kavels:

48

13 okt 2014 09:00

Einde:

27 okt 2014 20:13

Kijkdag:

27 okt 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

31 okt 2014 13:00 - 15:00

Betreft:

Einde:
27 okt 2014 20:05
27 okt 2014 13:00 - 15:00
29 okt 2014 09:00 - 13:00

Spoedveiling (horeca) inventaris “Herberg Het Wapen Van Barradeel” te Tzummarum

Ten gevolge van het faillissement van “Herberg Het Wapen Van Barradeel” te Tzummarum, veilt ProVeiling de (horeca) inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: horecainventaris; meubilair; serviesgoed; sierhekwerk; kluis; afwasmachine; vleessnijmachine; bloembakken; uithangbord etc.

Kavels:

336

18 okt 2014 23:30

Einde:

27 okt 2014 20:05

Kijkdag:

27 okt 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

29 okt 2014 09:00 - 13:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
27 okt 2014 20:00
24 okt 2014 17:00 - 19:00
31 okt 2014 16:00 - 19:00

Overstock veiling  van diverse laptops & Android tablets (opgeslagen te Driel) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse laptops & Android tablets te Driel. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden; diverse ultra dunne & telekids tablets in 2 kleuren; roze en blauw. Alle tablets zijn voorzien van WiFi en ongeopend/geseald af fabriek. Winkel prijs per stuk van € 159,- nu tegen lage start prijzen alle biedingen zullen worden gegund. Dit is een aantrekkelijke veiling voor particulieren met leuke cadeaus voor de aankomende feestdagen.

Kavels:

55

17 okt 2014 14:00

Einde:

27 okt 2014 20:00

Kijkdag:

24 okt 2014 17:00 - 19:00

Ophalen:

31 okt 2014 16:00 - 19:00

Betreft:

Einde:
27 okt 2014 20:00
27 okt 2014 10:30 - 12:00
30 okt 2014 10:00 - 13:00

Faillissementsveiling (kantoor) inventaris “Vopav Re-integratie & Scholing B.V.” te Amsterdam Ten gevolge van het faillissement van “Vopav Re-integratie & Scholing B.V.” te Amsterdam, veilt ProVeiling de (kantoor) inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: computers; printers; decoratie; veiligheidsartikelen; kantoorbenodigdheden etc. Meubilair: bureaus incl. ladeblok; kasten; fauteuils; (bureau) stoelen; tafels etc. Witgoed en apparatuur: Vento stofzuiger; Alaska airco; LG TV; Jumbo vrieskast; elektrische kachel; Antari rookmachine; Showtec mengpaneel; Dap audio rackmounted player; projectiescherm; Epson LCD projector etc.

Kavels:

322

17 okt 2014 12:00

Einde:

27 okt 2014 20:00

Kijkdag:

27 okt 2014 10:30 - 12:00

Ophalen:

30 okt 2014 10:00 - 13:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
27 okt 2014 20:00
Geen
31 okt 2014 15:00 - 16:00

Veiling van diverse sportieve SQUADRA DI ITALIA jassen & Yachting overhemden te Drachten In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse sportieve SQUADRA DI ITALIA jassen & Yachting overhemden te Drachten. In deze veiling worden diverse Yachting overhemden & kwaliteits jassen van het merk Squadra di Italia aangeboden in diverse maten en kleuren. Alle artikelen zijn nieuw in verpakking.

Kavels:

84

13 okt 2014 10:00

Einde:

27 okt 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

31 okt 2014 15:00 - 16:00

Betreft:

Einde:
27 okt 2014 19:55
24 okt 2014 16:00 - 18:00
31 okt 2014 13:00 - 17:00

Dag 1 Grote Antiek, Curiosa en Boedelveiling OOZZOO (Lunteren) Veiling van veel zeer diverse, o.a. antieke en collectable goederen afkomstig van particulieren, uit verzamelingen, uit oude inboedels, uit nalatenschappen, van vendue/antiekveilingen, uit handelsvoorraden, etcetera, etcetera. In deze veiling zijn uitsluitend kavels opgenomen die onder het M A R G E R E G E L I N G systeem vallen. Deze regeling betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald. De locatie ligt in het midden van het land op de Bisschopweg 5, 6741LC in Lunteren (LET OP 3de ingang tussen de keien!) . Op dit adres kunt u op de kijkdag, tenzij anders vermeld, de te veilen goederen bezichtigen en op de afhaaldag verkregen goederen afhalen.

Kavels:

1012

16 okt 2014 12:00

Einde:

27 okt 2014 19:55

Kijkdag:

24 okt 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

31 okt 2014 13:00 - 17:00

Betreft: