Welkom bij ProVeiling!

Inloggen via uw sociale netwerk


Inloggen via uw ProVeiling account

Registreren bij ProVeiling

ProVeiling veilt dagelijks roerende zaken uit faillissementen en bedrijfsbeëindigingen.

Registreer u snel en vrijblijvend, zodat u kunt bieden.


Aanmelden op onze nieuwsbrief

Meld u aan op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Huidige veilingen

Einde:
Vandaag vanaf 19:15
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
Gratis thuisbezorging

FLITS Sieraden veiling met GRATIS thuisbezorging OOZZOO (Lunteren) Kortlopende (6 etmalen) veiling van diverse nieuwe en uit nalatenschappen en boedels afkomstige sieraden en horloges. De kavels worden G R A T I S aan u verzonden! In deze veiling zijn uitsluitend kavels opgenomen die onder het MARGEREGELING systeem vallen. Deze regeling betekent dat bij bieding over het biedbedrag GEEN BTW hoeft te worden betaald.

Kortlopende (6 etmalen) veiling van diverse nieuwe en uit nalatenschappen en boedels afkomstige sieraden en horloges. De kavels worden G R A T I S aan...

Kavels:

200

Einde:

Vandaag vanaf 19:15

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis thuisbezorging

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
Vandaag vanaf 19:55
Kijkdag(en):
17 jul 2015 16:00 - 18:00
24 jul 2015 16:00 - 18:00
Ophaaldag(en):
31 jul 2015 13:00 - 17:00

Grote Antiek, Curiosa en Boedelveiling OOZZOO (Lunteren) Veiling van veel zeer diverse, o.a. bijzondere antieke en collectable goederen afkomstig van particulieren, uit verzamelingen, uit oude inboedels, uit nalatenschappen, van vendue/antiekveilingen, uit handelsvoorraden, etcetera. In deze veiling zijn uitsluitend kavels opgenomen die onder het MARGEREGELING systeem vallen. U hoeft over de kavels G E E N B T W te betalen. De veilinglocatie ligt in het midden van ons land aan de snelweg A30 en is vanuit alle richtingen zeer makkelijk bereikbaar!

Veiling van veel zeer diverse, o.a. bijzondere antieke en collectable goederen afkomstig van particulieren, uit verzamelingen, uit oude inboedels, uit...

Kavels:

505

Einde:

Vandaag vanaf 19:55

Kijkdag:

17 jul 2015 16:00 - 18:00
24 jul 2015 16:00 - 18:00

Ophalen:

31 jul 2015 13:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
Vandaag vanaf 20:00
Kijkdag(en):
27 jul 2015 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
03 aug 2015 09:00 - 12:00

Faillissementsveiling kantoorinventaris "Digidive" (Opgeslagen te Drachten) Veiling van diverse kantoorbenodigdheden te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden; kantoormeubilair, diverse cartridge en toners, printers, pinapparaten, computer apparatuur, koelkasten, magnetron,etc. Attentie: er zijn extra kavels aan deze veiling toegevoegd.

Veiling van diverse kantoorbenodigdheden te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden; kanto...

Kavels:

156

Einde:

Vandaag vanaf 20:00

Kijkdag:

27 jul 2015 10:00 - 12:00

Ophalen:

03 aug 2015 09:00 - 12:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
Vandaag vanaf 20:00
Kijkdag(en):
27 jul 2015 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
31 jul 2015 10:00 - 12:00

Faillissementsveiling van diverse bedrijfs- en personenauto’s te Drachten Veiling van diverse bedrijfs- en personenauto’s te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Opel Omega 2.5 I V6 SDN AUT 2000; Renault Megane 1.5 DCI; auto ambulance; caravan de Reu; Chevrolet Chevy Van Starcraft 6.2 Diesel V8; Volkswagen Crafter 28 2.5 TDI; Toyota Hi-Ace Wit 2.5 D4-d; Nissan Primastar 1.9 DCI L1 H1; Opel Vivaro 2.0 Cdti 66KW L1H1; Ford Mondeo 2.5-24V V6 (170 pk) Ghia Executive etc.

Veiling van diverse bedrijfs- en personenauto’s te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aang...

Kavels:

26

Einde:

Vandaag vanaf 20:00

Kijkdag:

27 jul 2015 13:00 - 15:00

Ophalen:

31 jul 2015 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
Morgen vanaf 20:00
Kijkdag(en):
18 jul 2015 11:00 - 16:00
25 jul 2015 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
01 aug 2015 11:00 - 16:00

Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. hoek & loungebanken; huishoudelijke artikelen etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: hoek & loungebanken (nieuw) af fabriek; pannensets; bestek en messensets; afzuigkappen; divers keukenapparatuur; eetkamerstoelen; polynorm bloembakkensets; hockers; divers gereedschap; koffersets; stofzuigers; wandklokken; voertuigen o.a. Filipijnse motor riksja, Opel Astra, buggy met trailer etc. Diverse soorten speelgoed; desktop computers en diverse partijtjes en verzamelkavels.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: hoek & lo...

Kavels:

622

Einde:

Morgen vanaf 20:00

Kijkdag:

18 jul 2015 11:00 - 16:00
25 jul 2015 11:00 - 16:00

Ophalen:

01 aug 2015 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
Morgen vanaf 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
Gratis verzending

Veiling van gereedschap, werkkleding, IT en textiel (gratis verzending in NL+BE) In opdracht van belanghebbende veilt Proveiling diverse gereedschappen, werkkleding en constructiematerialen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: werkkleding (jassen, broeken, schoenen, laarzen, overalls, bodywarmers), persoonlijke beschermingsmiddelen (oordoppen, veiligheidsbrillen, helmen, werkhandschoenen), handgereedschap (dop-ring-steek sleutels, boren, zagen), soldeer apparatuur, meetapparatuur (multimeters, leidingzoekers, rolbandmaten), constructiematerialen (tape, schroeven, radiatorkranen), elektronica (telefonie, IT, speakers, kabels, zaklampen), schuurpapier (schijven, vellen, banden), tuinartikelen (pompen, gereedschap), auto en fiets materialen, textiel (lakens, kleding) etc.

In opdracht van belanghebbende veilt Proveiling diverse gereedschappen, werkkleding en constructiematerialen. In deze veiling wordt o.a. het volgende ...

Kavels:

735

Einde:

Morgen vanaf 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
Morgen vanaf 20:00
Kijkdag(en):
18 jul 2015 11:00 - 16:00
25 jul 2015 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
01 aug 2015 11:00 - 16:00

1-Euro veiling van diverse horloges en sieraden (Opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse horloges en sieraden te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: C & S dameshorloge met strass; diverse kettingen met bijpassende oorbellen; sierlijke armbanden; kinderhorloges etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse horloges en sieraden te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: C...

Kavels:

570

Einde:

Morgen vanaf 20:00

Kijkdag:

18 jul 2015 11:00 - 16:00
25 jul 2015 11:00 - 16:00

Ophalen:

01 aug 2015 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
30 jul 2015 20:00
Kijkdag(en):
29 jul 2015 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
04 aug 2015 10:00 - 14:00

Faillissementsveiling van diverse installatiematerialen te Drachten Veiling van diverse installatiematerialen te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: steigers; ladders; PVC/PE materiaal; schakelmaterialen; bedrading; groepenkasten; knel/pers/soldeerkoppelingen; gereedschap o.a. Milwaukee accu compact pijpenslijper; Hitachi accuschroefmachine; Makita haakse slijper; Akatherm lastoestel etc. Isolatie & installatiematerialen o.a. Dakdoorvoer loodslab, Wieland doorverbindingsklemmen, buis isolatie; radiatorknoppen; ontluchter; regelkast; kabelovergangkasten; flexibele slang; Legrand opvoerzuilen, verwarmingsbuizen; Phillips Pacific/ACC doorvoerbedradingsset etc.

Veiling van diverse installatiematerialen te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: stei...

Kavels:

454

Einde:

30 jul 2015 20:00

Kijkdag:

29 jul 2015 10:00 - 12:00

Ophalen:

04 aug 2015 10:00 - 14:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
30 jul 2015 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
Gratis verzending

Veiling van diverse gereedschappen & Audioapparatuur (Gratis verzending) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen & Audioapparatuur. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: subwoofers; speakers; home cinemaset; doorslijpschijven; nieten en nagels; freesaccessoires; lasbenodigdheden; batterijen en accu’s; elektrisch en handgereedschap; werkschoenen & laarzen etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen & Audioapparatuur. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: subw...

Kavels:

442

Einde:

30 jul 2015 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
02 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
Gratis verzending

Veiling van diverse (design) eetkamerstoelen (Gratis verzending) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (design) eetkamerstoelen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: eetkamerstoelen diverse kleuren en modellen o.a. Berlijn, Dubai, Antwerpen, London, Rome, Amsterdam, Barcelona etc. Alle aangeboden artikelen zijn nieuw in doos.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (design) eetkamerstoelen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: eetkamerstoelen ...

Kavels:

95

Einde:

02 aug 2015 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
02 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
Gratis verzending

Veiling van diverse (Easy-Up) partytenten met gratis verzending In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (Easy-Up) partytenten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Easy-Up partytenten incl. zijwanden met en/of zonder ramen – diverse afmetingen en kleuren o.a. zwart, wit, blauw, groen & rood. Alle producten zijn nieuw en worden gratis thuisbezorgd. Attentie: einddatum van deze veiling is gewijzigd.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (Easy-Up) partytenten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Easy-Up partytenten...

Kavels:

200

Einde:

02 aug 2015 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
02 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
Gratis verzending

Veiling van diverse soorten elektrisch, hand & luchtgereedschap (Gratis verzending) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Generator 1000W. 230V CE Super Silence; kettingzagen, benzine; gereedschapstrolley; hydraulische motorkraan 2.0 Ton; garagepers 20T; pijpenbuiger 12T; motorfietslift 1500LBS; generatoren diverse soorten o.a. 2000/2500/3000 & 5000W; gereedschapswagens gevuld 942/1126 delig; haakse slijpers; 94-delige Superlock doppendoos in kunststof koffer; Acculader/jumpstarter 200 AMP; compressors etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Generator 1000W. 230V CE S...

Kavels:

340

Einde:

02 aug 2015 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
03 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
Gratis verzending

Veiling van diverse soorten boeken (Gratis verzending) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten boeken. In deze veiling worden ca. 7000 boeken met 250 verschillende titels aangeboden o.a. diverse romans o.a. Mama's, Martini's en Manolo's, De stille jacht & Noem me Brooklyn; zwangerschap & geboorte; geschiedenis boeken; Thriller & Fantasy; kookboeken o.a. De slanke leefwijze, Lekker, chili - Koken met plezier etc. Alle kavels zijn geschikt voor zowel particulier als handelaar, markthandel, wederverkopers, scholen etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten boeken. In deze veiling worden ca. 7000 boeken met 250 verschillende titels aangeboden...

Kavels:

683

Einde:

03 aug 2015 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
03 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
07 aug 2015 15:00 - 16:00

Veiling van diverse soorten Android tablets te Drachten In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten Android tablets te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: 7-inch Android 4.2 tablet. ATM7021 dual core 1.0Ghz processor. 7" TFT LCD display in diverse kleuren o.a. wit, oranje & paars.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten Android tablets te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: 7-inc...

Kavels:

24

Einde:

03 aug 2015 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

07 aug 2015 15:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
03 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
03 aug 2015 15:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
07 aug 2015 14:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Hoogezand met o.a. landbouwvoertuigen; shovel; heftrucks etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Hoogezand. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: vlindermachines; Airman compressor; Wacker grondverdichter; Ransomes maaier; slijpschijven; rupslader; Hapert gesloten aanhanger; schaarhoogwerke; Still heftruck; Eurosloep model steilsteven; Paus shovel; Extrastove KS 85 pelletkachel; Gubisch schaafbank; Racoon schranklader type HT40; Stiga Zitmaaier etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Hoogezand. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: vlindermachines; Ai...

Kavels:

36

Einde:

03 aug 2015 20:00

Kijkdag:

03 aug 2015 15:00 - 16:00

Ophalen:

07 aug 2015 14:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
03 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
31 jul 2015 15:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
06 aug 2015 15:30 - 17:00

Veiling van OLIJFBOMEN, diverse PALMBOMEN, CITRUSBOMEN, VIJGEN en diverse soorten andere planten en bomen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse olijfbomen, palmbomen en andere tropische planten/bomen te Borne. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Olijfbomen diverse maten, Palmbomen diverse soorten, polygala myrtifolia, vijgenbomen en oleanders + oleanders speciaal, cycas revoluta, callistemon, eukalyptus, bonsai olijfboom, aardbeiboom, alexanderpalmen, feijo sellowiana, diverse soorten citrusbomen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse olijfbomen, palmbomen en andere tropische planten/bomen te Borne. In deze veiling wordt o.a. h...

Kavels:

234

Einde:

03 aug 2015 20:00

Kijkdag:

31 jul 2015 15:00 - 16:00

Ophalen:

06 aug 2015 15:30 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Veiling van diverse goederen te Lutten met o.a. PVC, Polyester & Isolatiematerialen; complete veranda's; vijveroverkappingen; lichtkoepels etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten PVC en Polyester golfplaten, zowel vlak als gegolft en ook op rol, platen zijn nieuw en van 1e keus materiaal. Complete veranda's; vijveroverkappingen; bouw isolatieplaten; dakgoten; kunststof glas; lichtkoepels etc. Op locatie is geen pinapparaat aanwezig.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten PVC en Polyester golfplaten, zowel vlak als gegolft en ook op rol, platen zijn nieuw e...

Kavels:

543

Einde:

04 aug 2015 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

13 aug 2015 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
04 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
03 aug 2015 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
07 aug 2015 09:00 - 12:00

Faillissementsveiling kantoorinventaris “Inovit Holland B.V.” (Opgeslagen te Drachten) Ten gevolge van het faillissement van “Inovit Holland B.V.” veilt ProVeiling de kantoorinventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bureautafels & stoelen; archief/opbergkasten; HP 530 laptop; brandblussers; decoratieve vazen; Ideal papierversnipperaar; computermeubel; DELL Precision 390 PC met monitor etc.

Ten gevolge van het faillissement van “Inovit Holland B.V.” veilt ProVeiling de kantoorinventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o...

Kavels:

33

Einde:

04 aug 2015 20:00

Kijkdag:

03 aug 2015 10:00 - 12:00

Ophalen:

07 aug 2015 09:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
04 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
04 aug 2015 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
12 aug 2015 14:00 - 17:00

1-euroveiling van diverse goederen te Gramsbergen met o.a. verpakkingsmaterialen & decoratie In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een groot aantal opruimingskavels met elk een openingsbod van 1 euro. In dezes veiling worden diverse soorten goederen aangeboden van verpakkingsmateriaal tot decoratie en posters. Attentie: er is geen pinautomaat aanwezig op de afhaallocatie.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een groot aantal opruimingskavels met elk een openingsbod van 1 euro. In dezes veiling worden diverse ...

Kavels:

977

Einde:

04 aug 2015 20:00

Kijkdag:

04 aug 2015 10:00 - 12:00

Ophalen:

12 aug 2015 14:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
05 aug 2015 19:00
Kijkdag(en):
04 aug 2015 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
12 aug 2015 14:00 - 17:00

Veiling van diverse goederen en verpakkingsmateriaal te Gramsbergen (deel 2) Veiling van diverse goederen te Gramsbergen. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een groot aantal goederen in zowel grote als kleine kavels. Er worden diverse goederen aangeboden zoals verpakkingsmateriaal, decoratie, glaswerk, babyartikelen, posters en veel meer.

Veiling van diverse goederen te Gramsbergen. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een groot aantal goederen in zowel grote als kleine kavel...

Kavels:

849

Einde:

05 aug 2015 19:00

Kijkdag:

04 aug 2015 10:00 - 12:00

Ophalen:

12 aug 2015 14:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
05 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
25 jul 2015 11:00 - 16:00
01 aug 2015 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
08 aug 2015 11:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. huishoudelijk apparatuur; gereedschap; laptops etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse laptops en 9 inch tablets ideaal voor vakantie en/of thuis; divers huishoudelijk & audioapparatuur o.a. homecinema set en navigatie; diverse hand/elektrisch gereedschap; gereedschapswagens; badkleding; reiskoffers; partijgoederen; overhemden; damesschoenen & laarzen; grote partij (strip) boeken; dvd’s en diverse verzamelkavels etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse lapto...

Kavels:

414

Einde:

05 aug 2015 20:00

Kijkdag:

25 jul 2015 11:00 - 16:00
01 aug 2015 11:00 - 16:00

Ophalen:

08 aug 2015 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Veiling van diverse goederen o.a. binnen & buitenverlichting, markthandel, huishoudelijke artikelen etc. (Gratis verzending) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: sieraden; huishoudelijke artikelen; laarzen; diverse soorten verlichting; feestartikelen; partijen & markthandel; diverse inktcartridges o.a. van de merken Brother, Epson & HP; decoratie; veiligheidsartikelen etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: sieraden; huishoudelijke artikel...

Kavels:

799

Einde:

09 aug 2015 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Openbare veiling

Veiling van diverse goederen te Marum met o.a. elektrische boxsprings; gereedschap; vloercoating; huishoudelijke artikelen etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marum. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: dekbedden/overtrekken; boxsprings; messenset; Mega mop Premium reinigingssysteem; verf/latex; vloercoating; stoomreinigers; kussens; Kinzo hak, breek en boormachine op benzine; gereedschapswagens gevuld; straalketels; werkbanken; Kinzo cirkelzaag met laser en led verlichting; badkamerset; sfeerhaarden diverse modellen o.a. Avantgarde Grey, Bolzano Spraystone Aluminium en Trento Spraystone Desert etc

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marum. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: dekbedden/overtrekken; ...

Kavels:

445

Einde:

09 aug 2015 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

13 aug 2015 15:00 - 17:30

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
10 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
27 jul 2015 14:00 - 16:00
10 aug 2015 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
14 aug 2015 09:00 - 14:00

Faillissementsveiling inventaris Dutch Worktop Solutions B.V. te Leek

Ten gevolge van het faillissement van Dutch Worktop Solutions B.V. te Leek, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: IMA bewerkingscentrum; Holzher platenzaag; Turanlar Roller Press; Toyota heftruck; gereedschap; Strapex omsnoeringsmachine; plaatmateriaal; HP thin clients etc.
Attentie: de sluitingsdatum en ophaaldag zijn gewijzigd!

Ten gevolge van het faillissement van Dutch Worktop Solutions B.V. te Leek, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a....

Kavels:

516

Einde:

10 aug 2015 20:00

Kijkdag:

27 jul 2015 14:00 - 16:00
10 aug 2015 10:00 - 12:00

Ophalen:

14 aug 2015 09:00 - 14:00

Betreft:

Executie veiling

Veiling van diverse partijen; massieve eiken- en grenen vloeren, click PVC & laminaat, ondervloeren, plinten, vloerverwarming, wand- & plafond panelen te Vriezenveen Veiling van partij vloeren te Vriezenveen; o.a. Massive eiken (werkingsvrij) & Franse grenen vloeren, lamelparket of duo plank, click laminaat en PVC click vloeren in de nieuwste designs, ondervloeren, plinten, vloerverwarming en diverse leg-gereedschappen en toebehoren. Bezichtiging is mogelijk na telefonische afspraak. Betaling uitsluitend per bank of contant, op locatie is geen pinapparaat aanwezig.

Veiling van partij vloeren te Vriezenveen; o.a. Massive eiken (werkingsvrij) & Franse grenen vloeren, lamelparket of duo plank, click laminaat en ...

Kavels:

425

Einde:

10 aug 2015 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

14 aug 2015 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
10 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
01 aug 2015 10:00 - 12:00
08 aug 2015 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
15 aug 2015 10:00 - 12:00

Veiling van diverse gereedschappen & toebehoren te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen & toebehoren afkomstig uit nalatenschap w.o. de merken Gedore, Nooitgedagt, Alloysteel, Belzer en Stahwille. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse bevestigingsmaterialen; machineonderdelen; handgereedschap o.a. koevoet, voorhamer, ring/steeksleutels enz. Elektrisch gereedschap: soldeerbout; lasapparaat; cirkelzaag; schuurmachine; Bosch boormachine etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen & toebehoren afkomstig uit nalatenschap w.o. de merken Gedore, Nooitgedagt,...

Kavels:

370

Einde:

10 aug 2015 20:00

Kijkdag:

01 aug 2015 10:00 - 12:00
08 aug 2015 10:00 - 12:00

Ophalen:

15 aug 2015 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
10 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
10 aug 2015 10:00 - 13:00
Ophaaldag(en):
14 aug 2015 10:00 - 15:00

Faillissementsveiling horeca-inventaris “Hotel-restaurant de Vijf broers te Zaandam” (Opgeslagen te Heerenveen)

Ten gevolge van het faillissement van “Hotel-restaurant de Vijf broers” te Zaandam, veilt ProVeiling de horeca-inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: terrastafels; barkrukken; 2-persoons boxspring met matrassen; skai lederen stoelen; Sam4S ELLIX20S Bonprinter; Nano Labware Horeca rekensysteem; Alcas/Mood Music Master muzieksysteem; ItalCat Espresso apparaat; divers glaswerk o.a. Champagne & bierglazen; snookertafel etc.

Ten gevolge van het faillissement van “Hotel-restaurant de Vijf broers” te Zaandam, veilt ProVeiling de horeca-inventaris van dit bedrijf....

Kavels:

618

Einde:

10 aug 2015 20:00

Kijkdag:

10 aug 2015 10:00 - 13:00

Ophalen:

14 aug 2015 10:00 - 15:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
10 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
10 aug 2015 10:00 - 13:00
Ophaaldag(en):
14 aug 2015 10:00 - 15:00

Faillissementsveiling inventaris VCC Oost Beheer & O.P.C. BV te Heerenveen Ten gevolge van het faillissement van VCC Oost beheer te Arnhem en O.P.C BV te Heerenveen, veilt ProVeiling de inventaris van deze bedrijven. In deze veiling worden diverse goederen aangeboden zoals; Segway HT I2, Lifesize Team 220 Videoconference systeem met LG 119CM Full HD TV, Hotpoint Ariston Quadrio Koel- vriescombinatie, archief-/en dossierkasten, diverse meubels, keukenartikelen, pc’s en randapparatuur etc.

Ten gevolge van het faillissement van VCC Oost beheer te Arnhem en O.P.C BV te Heerenveen, veilt ProVeiling de inventaris van deze bedrijven. In deze ...

Kavels:

252

Einde:

10 aug 2015 20:00

Kijkdag:

10 aug 2015 10:00 - 13:00

Ophalen:

14 aug 2015 10:00 - 15:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
10 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
14 aug 2015 10:00 - 12:00

Faillissementsveiling voorraad diverse autovelgen “Inovit Holland B.V.” (Opgeslagen te Drachten – deel 5) Ten gevolge van het faillissement van “Inovit Holland B.V.” te Drachten, veilt Proveiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wordt het volgende aangeboden; nieuwe sets autovelgen (4 stuks per set) – diverse maten o.a. 16 tot en met 22 inch; diverse types o.a. YSM, Vortex, Savoy, Revolve, Sonic, Crillon etc.

Ten gevolge van het faillissement van “Inovit Holland B.V.” te Drachten, veilt Proveiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wor...

Kavels:

103

Einde:

10 aug 2015 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

14 aug 2015 10:00 - 12:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
12 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
17 aug 2015 11:00 - 12:00

Veiling van Ben van Berkel kast te Drachten Veiling van Ben van Berkel kast te Drachten, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt het volgende aangeboden: Ben van Berkel kast, totale lengte ca. 20mtr.

Veiling van Ben van Berkel kast te Drachten, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt het volgende aangeboden: Ben van Berkel kast, totale l...

Kavels:

1

Einde:

12 aug 2015 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

17 aug 2015 11:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
13 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
24 aug 2015 09:00 - 16:00

Veiling van diverse tuinbenodigdheden te Budel met o.a. blokhutten, overkappingen, kweekkassen, speeltoestellen etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse tuinbenodigdheden te Budel. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse overkappingen/carport; tuinpaviljoen; blokhutten/tuinhuisjes; kweekkassen; steigerhouten tuinmeubelen; speeltoestellen; veegmachine; freesmachine; kruisboog; steigerhouten bloembakken; trampolines etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse tuinbenodigdheden te Budel. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse overka...

Kavels:

168

Einde:

13 aug 2015 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

24 aug 2015 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
15 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
Gratis verzending

Veiling van diverse grillplaten & pannensets (Gratis verzending) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: grillplaten diverse soorten en maten; diverse pannensets o.a. Pannenset 14-delig ven het merk Deluxe Royalty Line Switzerland etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: grillplaten diverse soorten en m...

Kavels:

52

Einde:

15 aug 2015 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis verzending

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
16 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
08 aug 2015 10:00 - 12:00
15 aug 2015 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
22 aug 2015 10:00 - 12:00

Veiling van diverse goederen te Biddinghuizen met o.a. damesfietsen; tuinmeubilair; sanitair etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: werkwagens/mopsystemen; tuinmeubilair; decoratie; telecommunicatie; gereedschap; persoonlijke verzorging; diverse partijgoederen; schoonmaakartikelen; vloerpads; sanitair-inrichting etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: werkwagens/mops...

Kavels:

595

Einde:

16 aug 2015 20:00

Kijkdag:

08 aug 2015 10:00 - 12:00
15 aug 2015 10:00 - 12:00

Ophalen:

22 aug 2015 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
17 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
08 aug 2015 10:00 - 12:00
15 aug 2015 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
22 aug 2015 10:00 - 12:00

Veiling van diverse schoonmaak/onderhoudsproducten, machines, en sanitaire voorzieningen van bekende merken te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Biddinghuizen. Deze veiling is interessant voor zowel particulier als de zakelijke markt. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: schoonmaak/onderhoudsproducten; machines; sanitaire voorzieningen van bekende merken o.a. 3M, Eva helder; Euroselect/Santral etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Biddinghuizen. Deze veiling is interessant voor zowel particulier als de zakelijke...

Kavels:

773

Einde:

17 aug 2015 20:00

Kijkdag:

08 aug 2015 10:00 - 12:00
15 aug 2015 10:00 - 12:00

Ophalen:

22 aug 2015 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Binnenkort te starten veilingen

Einde:
10 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
03 aug 2015 16:00 - 18:00
Ophaaldag(en):
17 aug 2015 13:00 - 17:00

1 EURO Veiling inhoud 3 ontruimde STORAGE LOCKERS OOZZOO (Lunteren) Veiling bij opbod van goederen afkomstig uit 3 ontruimde storage lockers en 1 woning. Tijdens de ontruiming zijn afval, persoonlijke zaken, e.d. direct verwijderd en vernietigd. De resterende zaken zijn naar Lunteren getransporteerd, gefotografeerd en summier omschreven. Alhoewel u meer kunt zien dan de bieders bij bijv. Storage Wars, is er natuurlijk een zeker risico bij biedingen op deze kavels. Daarom starten alle kavels op een minimum van 1 EURO en kunt u net als in de TV programma’s zelf bepalen welk risico u wilt nemen. Voor alle kavels in deze veiling is de MARGEREGELING van toepassing. Dit betekent dat bij bieding over het biedbedrag GEEN BTW hoeft te worden betaald.

Veiling bij opbod van goederen afkomstig uit 3 ontruimde storage lockers en 1 woning. Tijdens de ontruiming zijn afval, persoonlijke zaken, e.d. direc...

Kavels:

473

Start:

28 jul 2015 15:30

Einde:

10 aug 2015 20:00

Kijkdag:

03 aug 2015 16:00 - 18:00

Ophalen:

17 aug 2015 13:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
11 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
06 aug 2015 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
14 aug 2015 11:00 - 15:00

Veiling van diverse (partij) goederen te Tilburg met o.a. kappersproducten; winkelinrichting etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Tilburg. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse markthandel; lichaamsverzorging; make-up; magazijninrichting; verpakkingsmaterialen; elektra; kantoorbenodigdheden; kappersproducten o.a. Wella kleurschuim, Nexxus permanent set; C lynol shampoo en conditioner etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Tilburg. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse markthandel; ...

Kavels:

349

Start:

29 jul 2015 09:00

Einde:

11 aug 2015 20:00

Kijkdag:

06 aug 2015 10:00 - 12:00

Ophalen:

14 aug 2015 11:00 - 15:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
11 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
08 aug 2015 10:00 - 14:00
Ophaaldag(en):
15 aug 2015 09:00 - 15:00

Veiling van diverse goederen te Hellendoorn met o.a. tuinartikelen, gereedschap, quads & crossmotoren etc. – deel I

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Hellendoorn. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Amerikaanse legerjassen; vrijetijd jassen; broeken; aggregraat; Coca-Cola koelkast; Hanwha zonnepanelen; systeemverlichting; scooters; servies en bestek; pannensets; elektrische fietsen; quads & crossmotoren; gereedschap; tuinartikelen; werkplaatskasten; Byzanti leren tassen; diverse heftrucks; Dethleff caravan; aanhangwagen; vliesbehang; elektrische grasmaaier; veldkeien; dieseltank; houten zeilboot; europallets etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Hellendoorn. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Amerikaanse leger...

Kavels:

1

Start:

31 jul 2015 10:00

Einde:

11 aug 2015 20:00

Kijkdag:

08 aug 2015 10:00 - 14:00

Ophalen:

15 aug 2015 09:00 - 15:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
12 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
08 aug 2015 10:00 - 14:00
Ophaaldag(en):
15 aug 2015 09:00 - 15:00

Veiling van diverse goederen te Hellendoorn met o.a. tuinartikelen, gereedschap, quads & crossmotoren etc. – deel II

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Hellendoorn. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Amerikaanse legerjassen; vrijetijd jassen; broeken; aggregraat; Coca-Cola koelkast; Hanwha zonnepanelen; systeemverlichting; scooters; servies en bestek; pannensets; elektrische fietsen; quads & crossmotoren; gereedschap; tuinartikelen; werkplaatskasten; Byzanti leren tassen; diverse heftrucks; Dethleff caravan; aanhangwagen; vliesbehang; elektrische grasmaaier; veldkeien; dieseltank; houten zeilboot; europallets etc.

 

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Hellendoorn. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Amerikaanse leger...

Kavels:

1

Start:

01 aug 2015 10:00

Einde:

12 aug 2015 20:00

Kijkdag:

08 aug 2015 10:00 - 14:00

Ophalen:

15 aug 2015 09:00 - 15:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
13 aug 2015 20:00
Kijkdag(en):
08 aug 2015 10:00 - 14:00
Ophaaldag(en):
15 aug 2015 09:00 - 15:00

Veiling voorraad diverse stoffen te Hellendoorn – deel III In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een voorraad diverse stoffen te Hellendoorn. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse zonneweringsdoeken; bedonderleggers; vinyl; polyester; (skai) leer; diverse stoffen o.a. boeklinnen, decoratiestof, canvas, coating, nylon etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een voorraad diverse stoffen te Hellendoorn. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diver...

Kavels:

1

Start:

02 aug 2015 10:00

Einde:

13 aug 2015 20:00

Kijkdag:

08 aug 2015 10:00 - 14:00

Ophalen:

15 aug 2015 09:00 - 15:00

Betreft:

Openbare veiling

Laatste Veilingen

Advertenties door Google