Welkom bij ProVeiling!

Inloggen

Registreren bij ProVeiling

ProVeiling.nl veilt dagelijks roerende zaken uit faillissementen en bedrijfsbeëindigingen.

Registreer u snel en vrijblijvend, zodat u kunt bieden.

Meld u aan op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Huidige veilingen

Einde:
Vandaag vanaf 20:00
Kijkdag(en):
17 sep 2014 13:00 - 16:00
20 sep 2014 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
27 sep 2014 13:00 - 16:00

Overstock veiling met diverse nieuwe (Telekids) & Ultra dunne tablets (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (Telekids) tablets te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse nieuwe ultra dunne tablets & Telekids tablets in de kleuren rose of blauw. Alle artikelen zijn ongeopend af fabriek en hebben een winkelwaarde van € 159,= en worden aangeboden tegen lage startprijzen. Alle biedingen zullen worden gegund. Dit is een aantrekkelijke veiling voor particulieren, leuke cadeaus voor de aankomende feestdagen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (Telekids) tablets te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: div...

Kavels:

79

Einde:

Vandaag vanaf 20:00

Kijkdag:

17 sep 2014 13:00 - 16:00
20 sep 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

27 sep 2014 13:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
Morgen vanaf 19:55
Kijkdag(en):
19 sep 2014 16:00 - 18:00
Ophaaldag(en):
26 sep 2014 13:00 - 17:00

Dag 1 grote marge boedelveiling OOZZOO (Lunteren) Veiling van veel zeer diverse, o.a. antieke en collectable goederen afkomstig van particulieren, uit verzamelingen, uit oude inboedels, uit nalatenschappen, van vendue/antiekveilingen, uit handelsvoorraden, etcetera, etcetera. In deze veiling zijn uitsluitend kavels opgenomen die onder het M A R G E R E G E L I N G systeem vallen. Deze regeling betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald. De locatie ligt in het midden van het land op de Bisschopweg 5, 6741LC in Lunteren (LET OP 3de ingang tussen de keien!) . Op dit adres kunt u op de kijkdag, tenzij anders vermeld, de te veilen goederen bezichtigen en op de afhaaldag verkregen goederen afhalen.

Veiling van veel zeer diverse, o.a. antieke en collectable goederen afkomstig van particulieren, uit verzamelingen, uit oude inboedels, uit nalatensch...

Kavels:

1168

Einde:

Morgen vanaf 19:55

Kijkdag:

19 sep 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

26 sep 2014 13:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
Morgen vanaf 20:00
Kijkdag(en):
22 sep 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
25 sep 2014 09:00 - 12:00

Faillissementsveiling van diverse kantoorbenodigdheden te Drachten Veiling van diverse kantoorbenodigdheden te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: computers; laptops; printers; bureaustoelen en tafels; archiefkasten; ladeblokken; whiteboard; kantoorartikelen; telefonie; witgoed en apparatuur etc.

Veiling van diverse kantoorbenodigdheden te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: compu...

Kavels:

337

Einde:

Morgen vanaf 20:00

Kijkdag:

22 sep 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

25 sep 2014 09:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
Morgen vanaf 20:00
Kijkdag(en):
22 sep 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
25 sep 2014 10:00 - 13:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Aydin levensmiddelen te Almelo Ten gevolge van het faillissement van Aydin levensmiddelen te Almelo, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. Ter veiling worden o.a. de volgende items aangeboden: kauwgomballen automaat; Vitrine koelingen; diverse vrieskisten; weegschalen; Gondola's; groente stellingen; diverse levensmiddelen o.a. diepvriesproducten; Kärcher stofzuiger etc.

Ten gevolge van het faillissement van Aydin levensmiddelen te Almelo, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. Ter veiling worden o...

Kavels:

113

Einde:

Morgen vanaf 20:00

Kijkdag:

22 sep 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

25 sep 2014 10:00 - 13:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
Morgen vanaf 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
24 sep 2014 15:00 - 17:00

Veiling van diverse soorten (kantoor) meubilair & benodigdheden te Bunnik In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten (kantoor) meubilair & benodigdheden te Bunnik. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: vergaderset; bureau/vergaderstoelen; elektrische bureaus; kantoor/jalouziedeurkasten; kantoorartikelen o.a. whiteboard, folderstandaard etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten (kantoor) meubilair & benodigdheden te Bunnik. In deze veiling wordt o.a. het volg...

Kavels:

146

Einde:

Morgen vanaf 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

24 sep 2014 15:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
23 sep 2014 19:55
Kijkdag(en):
19 sep 2014 16:00 - 18:00
Ophaaldag(en):
26 sep 2014 13:00 - 17:00

Dag 2 grote marge boedelveiling OOZZOO (Lunteren) Veiling van veel zeer diverse, o.a. antieke en collectable goederen afkomstig van particulieren, uit verzamelingen, uit oude inboedels, uit nalatenschappen, van vendue/antiekveilingen, uit handelsvoorraden, etcetera, etcetera. In deze veiling zijn uitsluitend kavels opgenomen die onder het M A R G E R E G E L I N G systeem vallen. Deze regeling betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald. De locatie ligt in het midden van het land op de Bisschopweg 5, 6741LC in Lunteren (LET OP 3de ingang tussen de keien!) . Op dit adres kunt u op de kijkdag, tenzij anders vermeld, de te veilen goederen bezichtigen en op de afhaaldag verkregen goederen afhalen.

Veiling van veel zeer diverse, o.a. antieke en collectable goederen afkomstig van particulieren, uit verzamelingen, uit oude inboedels, uit nalatensch...

Kavels:

1122

Einde:

23 sep 2014 19:55

Kijkdag:

19 sep 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

26 sep 2014 13:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
23 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
22 sep 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
26 sep 2014 09:00 - 13:00

Veiling van diverse bouwgerelateerde goederen te Drachten met o.a. gereedschap, sanitair, installatiemateriaal etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse bouwgerelateerde goederen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Kew hogedrukspuit; Bosch muurfrees; Rems draadsnijder; Hitachi boormachine; stroompaddenstoel; DeWalt accuboormachine; Airpress compressor; Kermi douchewand; Keramag toilet; Grohe kraan; PVC materiaal; perskoppelingen; M&G dakdoorvoer; Grundfos circulatiepomp etc. 
Er zijn extra kavels aan deze veiling toegevoegd!

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse bouwgerelateerde goederen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Kew...

Kavels:

507

Einde:

23 sep 2014 20:00

Kijkdag:

22 sep 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

26 sep 2014 09:00 - 13:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
23 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
06 sep 2014 11:00 - 16:00
13 sep 2014 11:00 - 16:00
20 sep 2014 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
27 sep 2014 11:00 - 16:00

Faillissementsveiling voorraad lingerie & schoenen van Mode webshop (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) n opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten lingerie & schoenen van Mode Webshop (opgeslagen te Beneden-Leeuwen), afkomstig uit faillissement. Het betreft hier een veiling met vnl. lingerie en ondermode, dames/heren & kinderschoenen. Bekende merken Lingeriesets o.a. Lazami, Every, Tunover, Lo J-wanti; strings; boxershorts; bh’s; Italiaanse design schoenen; kinderschoenen van de collectie 2014 – diverse modellen, maten en kleuren en een heren paspop. Alles artikelen zijn nieuw en van goede kwaliteit (veel met de labels er nog aan). Deze veiling bevat 1 verzamelkavel waarop u op de complete veiling kunt bieden.

n opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten lingerie & schoenen van Mode Webshop (opgeslagen te Beneden-Leeuwen), afkomstig uit...

Kavels:

1077

Einde:

23 sep 2014 20:00

Kijkdag:

06 sep 2014 11:00 - 16:00
13 sep 2014 11:00 - 16:00
20 sep 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

27 sep 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
23 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
13 sep 2014 13:00 - 16:00
20 sep 2014 13:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
27 sep 2014 11:00 - 16:00

Faillissementsveiling van diverse waterornamenten & kinderspeelgoed (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse waterornamenten & kinderspeelgoed, afkomstig uit faillissement te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: waterornamenten met waterpompjes met en zonder verlichting; Nieuw speelgoed voor meisjes en jongens en diverse leuke spellen. Daarnaast worden er ook 2 verzamelkavels aangeboden waarop u een bieding kan doen op alle waterornamenten en/of speelgoed. Indien de losse kavels meer opbrengen dan vervallen de verzamelkavels en andersom idem dito.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse waterornamenten & kinderspeelgoed, afkomstig uit faillissement te Beneden-Leeuwen. In deze...

Kavels:

698

Einde:

23 sep 2014 20:00

Kijkdag:

13 sep 2014 13:00 - 16:00
20 sep 2014 13:00 - 16:00

Ophalen:

27 sep 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
23 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
22 sep 2014 14:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
27 sep 2014 10:00 - 16:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Herofolie B.V. te Zevenaar Ten gevolge van het faillissement van Herofolie B.V. te Zevenaar, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse soorten folie o.a. vijverfolie en mestfolie enz.; gronddoek; machines voor folie; gereedschappen; kantoorinventaris; worteldoek; waterbassin etc.

Ten gevolge van het faillissement van Herofolie B.V. te Zevenaar, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o....

Kavels:

643

Einde:

23 sep 2014 20:00

Kijkdag:

22 sep 2014 14:00 - 16:00

Ophalen:

27 sep 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
23 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
02 okt 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse soorten PVC, Polyester & Isolatieplaten te Lutten In opdracht van belanghebbende veilt proveiling diverse soorten PVC, Polyester & Isolatieplaten, zowel vlak als gegolft en ook op rol, platen zijn nieuw en van 1e keus materiaal. Op locatie is geen pinapparaat aanwezig.

In opdracht van belanghebbende veilt proveiling diverse soorten PVC, Polyester & Isolatieplaten, zowel vlak als gegolft en ook op rol, platen zijn...

Kavels:

187

Einde:

23 sep 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

02 okt 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
24 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
12 sep 2014 13:00 - 16:00
13 sep 2014 13:00 - 16:00
20 sep 2014 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
27 sep 2014 11:00 - 16:00

Overstock veiling van diverse nieuwe hoekbanken en bankstellen  (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse nieuwe hoekbanken en bankstellen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling worden diverse soorten A-keuze (hoek) bankstellen aangeboden tegen zeer lage fabrieksprijzen. Alles is nieuw en van dikke kwaliteit stof/Eco leder, koudschuim en nosagveren. Alle biedingen zullen worden gegund.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse nieuwe hoekbanken en bankstellen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling worden diverse soorten A-...

Kavels:

81

Einde:

24 sep 2014 20:00

Kijkdag:

12 sep 2014 13:00 - 16:00
13 sep 2014 13:00 - 16:00
20 sep 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

27 sep 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
24 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
03 okt 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Vriezenveen met o.a. Natuursteen; vloeren, veranda daken en kunststof glas etc. Veiling van diverse goederen te Vriezenveen o.a. een partij vloeren en veranda daken, ca. 5000m2 vloeren o.a. Frans grenen, werkingsvrije eiken vloeren (lamel parket of duoplank) en diverse soorten laminaat, tevens 8 stuks veranda daken in opaal en helder; ondervloeren; plinten; kunststof glas; chinees natuursteen etc. Bezichtiging is mogelijk na het maken van een telefonische afspraak. Betaling uitsluitend contant of per bank, op locatie is geen pinapparaat aanwezig.

Veiling van diverse goederen te Vriezenveen o.a. een partij vloeren en veranda daken, ca. 5000m2 vloeren o.a. Frans grenen, werkingsvrije eiken vloere...

Kavels:

377

Einde:

24 sep 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

03 okt 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
24 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
22 sep 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
29 sep 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse (nieuwe) Metalen & RVS buizen te Drachten Veiling van diverse (nieuwe) Metalen & RVS buizen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: RVS & metalen buizen, strippen en staven – diverse soorten en maten etc. etc.

Veiling van diverse (nieuwe) Metalen & RVS buizen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: RVS & metalen buizen, strip...

Kavels:

28

Einde:

24 sep 2014 20:00

Kijkdag:

22 sep 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

29 sep 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
24 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
30 sep 2014 10:00 - 17:00

Veiling van diverse soorten verf & spuitbussen te Rijssen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten verf & spuitbussen te Rijssen. In deze veiling worden goederen geveild die interessant zijn voor particulieren en klein handelaren. Waaronder vele diverse verfsoorten van o.a. de merken Histor, Sikkens, Flexa, Wijzonol, Levis, Tokion, Cetabever, Sigma en vele diverse soorten spuitbussen met autolak van het merk Motip. Elke kavel start tegen een zeer lage startprijs van €1,= Vooral voor de particulier is deze veiling zeer interessant. Verzenden is mogelijk in overleg.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten verf & spuitbussen te Rijssen. In deze veiling worden goederen geveild die interes...

Kavels:

572

Einde:

24 sep 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

30 sep 2014 10:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
25 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
25 sep 2014 10:00 - 13:00
Ophaaldag(en):
30 sep 2014 10:00 - 16:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris H & O Service B.V. (witgoed & klimaatbeheersing) te Rijssen Ten gevolge van het faillissement van H & O Service B.V. (witgoed & klimaatbeheersing te Rijssen, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: aico’s & benodigdheden; Indesit onderdelen; werkbanken; stellingen; wasmachines & onderdelen; Hotpoint Aristion inductieplaat; Scholten Ceran keramische kookplaat; transportwagen; kantoormeubilair/artikelen; inbouwvaatwasser; snijbranderset; Hotpoint Ariston (inbouw) koffiemachine; Vabor steekwagen; diverse Whirpool & Bauknecht onderdelen etc.

Ten gevolge van het faillissement van H & O Service B.V. (witgoed & klimaatbeheersing te Rijssen, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris v...

Kavels:

464

Einde:

25 sep 2014 20:00

Kijkdag:

25 sep 2014 10:00 - 13:00

Ophalen:

30 sep 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
26 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
26 sep 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
30 sep 2014 10:00 - 15:00

Faillissementsveiling kantoorinventaris Interactive Mediation B.V. (h.o.n. Student Select) te Amsterdam Ten gevolge van het faillissement van Interactive Mediation B.V. te Amsterdam, veilt ProVeiling de kantoorinventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden; Dauphin projectstoelen; vergadertafel; jalouziedeurkasten; folderrek; bureautafels; whiteboard; HP Compaq PC incl. Dell monitor; HP Laserjet 5N + Brother MFC 9650; bureaustoelen; server-apparatuur etc.

Ten gevolge van het faillissement van Interactive Mediation B.V. te Amsterdam, veilt ProVeiling de kantoorinventaris van dit bedrijf. In deze veiling ...

Kavels:

77

Einde:

26 sep 2014 20:00

Kijkdag:

26 sep 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

30 sep 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
26 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
19 sep 2014 13:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
03 okt 2014 09:00 - 16:00

Veiling te Budel met o.a. diverse tuinhuisjes/blokhutten; gereedschap; speeltoestellen etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Budel. In deze veiling wordt o. a. het volgende aangeboden: handgereedschap; generatoren;blokhutten/tuinhuisjes; keukenmachines; huishoudelijke artikelen; elektrisch gereedschap o.a. accuschroefboormachine; kettingzagen; decoupeerzaag; klopboor-breekhamer etc. Speeltoestellen o.a. glijbanen, speeltoren enz. Messen/bestek en pannenset. Beeld, licht & geluid: diverse RGB lasers; UFO rainbow lichteffect; Led-muziek-discobal etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Budel. In deze veiling wordt o. a. het volgende aangeboden: handgereedschap; gener...

Kavels:

459

Einde:

26 sep 2014 20:00

Kijkdag:

19 sep 2014 13:00 - 16:00

Ophalen:

03 okt 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
29 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
29 sep 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
03 okt 2014 10:00 - 13:00

Faillissementsveiling inventaris Kinderdagverblijf Happy Faces te Lelystad (opgeslagen te Drachten) Ten gevolge van het faillissement van Kinderdagverblijf Happy Faces te Lelystad, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: kantoormeubilair; kinderboeken; poppenkast; opbergcombinatie incl. speelgoed; 3-zits bankstellen; speelgoed keukens; dressoir; karaoke speler; diverse knutselartikelen; Bestron Turbine 1400W stofzuiger; Sony digitale camera etc.

Ten gevolge van het faillissement van Kinderdagverblijf Happy Faces te Lelystad, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt...

Kavels:

146

Einde:

29 sep 2014 20:00

Kijkdag:

29 sep 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

03 okt 2014 10:00 - 13:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
29 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
26 sep 2014 16:30 - 17:00
Ophaaldag(en):
03 okt 2014 10:00 - 14:00

Faillissementsveiling inventaris Taxibedrijf Houwert en Van der Meer B.V. te Wateringen Ten gevolge van het faillissement van Taxibedrijf Houwert en Van der Meer B.V. te Wateringen, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: automaterialen; kantoorartikelen; meubilair; HP All-in-one printer; Acer monitor; DrayTek Vigor 2910 Dual-WAN security router; Ferve acculader; accuboormachine; compressor; bandenpomp; handgereedschap; werkplaatsbenodigdheden o.a. PEAK Corporation hefbrug; olie-opvangbakken; Microtec bandenbalanceerapparaat; werkbank etc.

Ten gevolge van het faillissement van Taxibedrijf Houwert en Van der Meer B.V. te Wateringen, veilt ProVeiling de inventaris van dit bedrijf. In deze ...

Kavels:

144

Einde:

29 sep 2014 20:00

Kijkdag:

26 sep 2014 16:30 - 17:00

Ophalen:

03 okt 2014 10:00 - 14:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
29 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
26 sep 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
02 okt 2014 10:00 - 14:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris "Buurtcentrum De Veldschuit” te Zaandam Ten gevolge van het faillissement van "Buurtcentrum De Veldschuit” te Zaandam, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. Ter veiling worden o.a. de volgende items aangeboden: fietsenrekken; defibrillator; vergaderstoelen; bureautafels; Dell pc's; archiefkasten; grenen bar; Bravilor koffiezetapparaat; Rhima afwasmachine; Smeg gasfornuis; diverse keukenbenodigdheden; sjoelbakken etc.

Ten gevolge van het faillissement van "Buurtcentrum De Veldschuit” te Zaandam, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. Ter v...

Kavels:

315

Einde:

29 sep 2014 20:00

Kijkdag:

26 sep 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

02 okt 2014 10:00 - 14:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
29 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
26 sep 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
02 okt 2014 10:00 - 16:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Installatiebedrijf UTW Noord B.V. met o.a. diverse bouwgerelateerde goederen(opgeslagen te Drachten) Ten gevolge van het faillissement van Installatiebedrijf UTW Noord B.V. te Wolvega, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: ELCON verticale platensnijmachine; Diacarb dwarsmes; magazijnwagen; platenkar; werktafel met bankschroef; Noha brandslanghaspel; Carpoint jumpstarter met Campingaz euro transformer; bouwmaterialen; sanitair; tegels; koperen buizen; installatiematerialen; elektrisch gereedschap o.a. Bosch boorhamer, Hitachi cirkelzaag, Sokkia bouwlaser, Makita schroefmachine etc. Let op: er worden z.s.m. extra kavels aan deze veiling toegevoegd!

Ten gevolge van het faillissement van Installatiebedrijf UTW Noord B.V. te Wolvega, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In dez...

Kavels:

494

Einde:

29 sep 2014 20:00

Kijkdag:

26 sep 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

02 okt 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
29 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
26 sep 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
02 okt 2014 10:00 - 16:00

Faillissementsveiling van divers rollend materieel (opgeslagen te Drachten) Veiling van diverse rollend materieel te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling worden de volgende goederen aangeboden: heftrucks; stapelaars; aanhangwagens; scooters; bedrijfsauto’s o.a. Volkswagen Transporter Bestel TDI 63KW 0.8, Mercedes-Benz Sprinter 311CDI bakwagen met open laadbak (pick-up), Nissan model PRIMASTAR 1000 L1H1 2.0 DCI 66KW (90pk) Euro 4, Fiat Doblo etc. Personen/terreinauto’s: Passat 1.9 TDI Trendline Bluemotion; Ford model C-MAX 1.6 TDCI; MW model 5ER REIHE (523i Executive) automaat; Alfa Romeo model 166 2.5 V6 24V; Mercedes-Benz model E320cdi uitvoering: Avantgarde; SsangYong Rexton XDI 270 AUT. 121KW (164PK); Volkswagen model Passat CC vv 2.0 TDI (103kw-140 pk) etc. etc.

Veiling van diverse rollend materieel te Drachten, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling worden de volgende goederen aangeboden: heft...

Kavels:

44

Einde:

29 sep 2014 20:00

Kijkdag:

26 sep 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

02 okt 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
30 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
13 sep 2014 10:00 - 12:00
20 sep 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
04 okt 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse soorten (tuin) meubilair te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten (tuin) meubilair te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: design eetstoelen – diverse modellen o.a. Dubai, Berlijn, Barcelona etc.; luxe 8-delige loungesets; Wicker tafels; luxe diningsets; Woody buitenspiegel etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten (tuin) meubilair te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden:...

Kavels:

32

Einde:

30 sep 2014 20:00

Kijkdag:

13 sep 2014 10:00 - 12:00
20 sep 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

04 okt 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
30 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
03 okt 2014 16:00 - 17:00

Veiling van diverse goederen te Marum (GR) met o.a. divers (elektrisch) gereedschap; vloercoating; gereedschapwagens etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marum (GR). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Kinzo hak/breek/boormachine; slijptol; steeksleutelset; BST gereedschapswagens; cirkelzaagtafel; uitdeukset 7-delig; luchtdruk accessoireset 5-delig; vlakschuurmachines; Deco latex; vloercoating/verf industrieel – kleuren zwart of grijs; momentversterkers; Deb Instant Foam; multifunctionele stoomreinigers type Aqua Line; Mega mop Premium reinigingssysteem; 5 - delige chefkok messenset; Tchibo kompakt-radio; schaafmachines in koffer; professionele schoenpoetsmachines; gereedschapkoffers; Kraft Metals Professional Tools - 186 pcs in trolley etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marum (GR). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Kinzo hak/breek/bo...

Kavels:

225

Einde:

30 sep 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

03 okt 2014 16:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
30 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
27 sep 2014 10:00 - 14:00
Ophaaldag(en):
04 okt 2014 09:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Marrum (FR) met o.a. fietsen, crossmotoren; gereedschap etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marrum (FR). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse dames en herenfietsen; crossmotoren; gereedschap; machines; autobanden en velgen; auto’s; scooters; boten; verlichting; motoren; werkplaatsinrichting etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Marrum (FR). In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse dames en ...

Kavels:

476

Einde:

30 sep 2014 20:00

Kijkdag:

27 sep 2014 10:00 - 14:00

Ophalen:

04 okt 2014 09:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
01 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
13 sep 2014 10:00 - 12:00
20 sep 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
04 okt 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse nieuwe dames & herenfietsen te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse dames en herenfietsen te Biddinghuizen. In deze veiling worden diverse nieuwe fietsen aangeboden van het merk Sparta – diverse framematen en modellen o.a. Spirit DLX; Pick Up Lucky; Marathon 7.0; Bullet Blackline; Boncer Bullet; FAB 1 etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse dames en herenfietsen te Biddinghuizen. In deze veiling worden diverse nieuwe fietsen aangebod...

Kavels:

38

Einde:

01 okt 2014 20:00

Kijkdag:

13 sep 2014 10:00 - 12:00
20 sep 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

04 okt 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
01 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
20 sep 2014 11:00 - 16:00
27 sep 2014 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
04 okt 2014 11:00 - 16:00

Faillissement verkoop van diverse dames, heren & kinderkleding uit kledingzaak (opgeslagen te  Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse dames, heren & kinderkleding ten gevolge van faillissement van een kledingzaak. Het betreft hier o.a. diverse dames, heren & kinderkleding van bekende topmerken; alles is nieuw en wordt aangeboden tegen zeer lage startprijzen. Diverse merken o.a. Girlstar - Fashiongirl- Dickies- Hongfa- GF-mode- Juli mode- Kis Stars- Fashion Kids- CSK- Tommy Hilfiger- Wats- Rags- Russel Connection - No No- Colors & BlueEspirit- Zoo York - Lacoste- alprausch- kill- Brother- Masita- Animal- Tribal- YoYo Mirage- Gracia.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse dames, heren & kinderkleding ten gevolge van faillissement van een kledingzaak. Het betref...

Kavels:

526

Einde:

01 okt 2014 20:00

Kijkdag:

20 sep 2014 11:00 - 16:00
27 sep 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

04 okt 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
02 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
11 okt 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse woonaccessoires te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse woonaccessoires te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: theepotten; keukenaccessoires – diverse merken o.a. Dreamfarm & Jamie Oliver; glaswerk; Gerber Multitools; wijnaccessoires o.a. Vacu Vin Wine Cooler Grapes White 38814, Vacu Vin Champagne Saver 018804; Nuance digitale wijn thermometer 180715; Nuance Wine Finer Deluxe hoogwaardig RVS, Siliconen 180718 etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse woonaccessoires te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: theepott...

Kavels:

539

Einde:

02 okt 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

11 okt 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
05 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
20 sep 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
11 okt 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse soorten decoratiematerialen te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten decoratiematerialen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: decoratiematerialen o.a. kerstballen; slingers; hangkandelaars; kunstbloemen; vlinders; dennenappels; diverse bladdecoratie etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten decoratiematerialen te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangebod...

Kavels:

234

Einde:

05 okt 2014 20:00

Kijkdag:

20 sep 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

11 okt 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
05 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
20 sep 2014 11:00 - 16:00
27 sep 2014 11:00 - 16:00
04 okt 2014 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
11 okt 2014 11:00 - 16:00

Faillissementsveiling van diverse restant/overstock & (partij) goederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen) In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse restant/overstock & (partij) goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: hoge kwaliteit pannensets; uitgebreide bestekset in koffer; mini chopper bike; super dunne Android tablets af fabriek; diverse skelters met en zonder motor; mobiele airco’s; diverse hengels, molens en visgerei van bekende merken. Diverse kleine en grote partij voor de handelaren. Adidas leggings en trainingspakken; diverse kunstbloemen en planten; spijkerbroeken; religie; diverse boeken en Mega partijen stripboeken; bestuurbare helikopters; nieuwe hoekbanken en bankstellen af fabriek enz….

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse restant/overstock & (partij) goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het v...

Kavels:

633

Einde:

05 okt 2014 20:00

Kijkdag:

20 sep 2014 11:00 - 16:00
27 sep 2014 11:00 - 16:00
04 okt 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

11 okt 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
09 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
17 okt 2014 10:00 - 17:00

1-Euro veiling van overproductie, restpartijen en overtollige voorraad te Tilburg In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Tilburg. In deze veiling worden restpartijen, fabrieksoverproductie en faillissementsgoederen aangeboden in grote en kleine kavels o.a. drogisterijartikelen; gereedschap; games; haarmode; haarkleuring; horecabenodigdheden; kappersproducten; kleding; verlichting; verpakkingsmateriaal; erotiek en diverse partijgoederen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Tilburg. In deze veiling worden restpartijen, fabrieksoverproductie en faillisseme...

Kavels:

863

Einde:

09 okt 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

17 okt 2014 10:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
12 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
04 okt 2014 10:00 - 12:00
11 sep 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
18 okt 2014 10:00 - 14:00

Veiling van diverse goederen te Biddinghuizen met o.a. feestartikelen; huishoudelijk apparatuur; verlichting etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse feestartikelen en verlichting te Biddinghuizen. In deze veiling worden diverse artikelen aangeboden tegen lage startprijzen o.a. Aanstekers; batterijen; decoratie; tuingereedschap etc. Verlichting: Massive plafonnieres; halogeenspots; staande lampen; inbouwspots; outdoorlantaarn; Philips lampen; persoonlijke verzorgingsartikelen; fiets-accessoires; huishoudelijk apparatuur; speelgoed etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse feestartikelen en verlichting te Biddinghuizen. In deze veiling worden diverse artikelen aange...

Kavels:

880

Einde:

12 okt 2014 20:00

Kijkdag:

04 okt 2014 10:00 - 12:00
11 sep 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

18 okt 2014 10:00 - 14:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
13 okt 2014 20:00
Kijkdag(en):
04 okt 2014 10:00 - 12:00
11 okt 2014 10:00 - 12:00
Ophaaldag(en):
18 okt 2014 10:00 - 12:00

Veiling van diverse surroundsets, speakers & subwoofers te Biddinghuizen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse surroundsets, speakers & subwoofers te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Phillips ( magnavox ) speakers; Phillips surroundset bestaande uit 5 speakers; Subwoofers van het merkPhillips type Baritone; home cinemaset bestaande uit 1 x centerspeaker, 2 x frontspeakers,2 x raer speakers 8 ohm incl. montageset etc. Alle artikelen zijn nieuw.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse surroundsets, speakers & subwoofers te Biddinghuizen. In deze veiling wordt o.a. het volge...

Kavels:

172

Einde:

13 okt 2014 20:00

Kijkdag:

04 okt 2014 10:00 - 12:00
11 okt 2014 10:00 - 12:00

Ophalen:

18 okt 2014 10:00 - 12:00

Betreft:

Openbare veiling

Binnenkort te starten veilingen

Er zijn geen veilingen gevonden.

Advertenties door Google

Laatste Veilingen

Einde:
19 sep 2014 20:05
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
Gratis thuisbezorging

1 Euro-veiling met gratis thuisbezorging!! 1 Euro-veiling, Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuisbezorgd (max. 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a. geveild: divers merk gereedschap w.o. RIdgid-Bahco-Ruko enz, Diamant zaagbladen o.a voor bandenzaag, regentonnen, cirkelzaagbladen, diverse consumenten elektronica, (tuin) gereedschap en bewatering, DHZ artikelen, pannensets, dekbedden, ondervloeren, ijzerwaren, deurbeslag en diverse andere producten.

1 Euro-veiling, Het betreft hier een veiling van nieuwe goederen die gratis worden thuisbezorgd (max. 10 werkdagen na betaling). Deze week worden o.a....

Kavels:

483

Start:

18 sep 2014 14:00

Einde:

19 sep 2014 20:05

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

Gratis thuisbezorging

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
18 sep 2014 20:08
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
24 sep 2014 11:00 - 14:00

Veiling van overproductie, restpartijen en overtollige voorraad te Tilburg In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Tilburg. In deze veiling worden restpartijen, fabrieksoverproductie en faillissementsgoederen aangeboden in grote en kleine kavels o.a. drogisterij-artikelen; gereedschap; games; haarmode; haarkleuring; horeca-benodigdheden; kappersproducten; kleding; verlichting; verpakkingsmateriaal; erotiek en diverse partijgoederen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Tilburg. In deze veiling worden restpartijen, fabrieksoverproductie en faillisseme...

Kavels:

735

Start:

01 sep 2014 12:00

Einde:

18 sep 2014 20:08

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

24 sep 2014 11:00 - 14:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
18 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
17 sep 2014 10:00 - 13:00
Ophaaldag(en):
22 sep 2014 10:00 - 16:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris “Stichting Welsaen” te Zaandam - deel II Ten gevolge van het faillissement van “Stichting Welsaen” te Zaandam, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. Ter veiling worden o.a. de volgende items aangeboden: kantoortafels, meubilair, bureautafels, bureaustoelen, jalouziedeurkasten, archiefkasten, stellingen, balie, reclamebord, keukeninventaris, koffiemachines, spellen, geluidsapparatuur, whiteboards, computers, servers, telefoons, patchkasten, kantoorartikelen, schoonmaakartikelen, boenmachines, etc.

Ten gevolge van het faillissement van “Stichting Welsaen” te Zaandam, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. Ter veil...

Kavels:

454

Start:

09 sep 2014 12:00

Einde:

18 sep 2014 20:00

Kijkdag:

17 sep 2014 10:00 - 13:00

Ophalen:

22 sep 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
17 sep 2014 20:05
Kijkdag(en):
17 sep 2014 10:00 - 13:00
Ophaaldag(en):
22 sep 2014 10:00 - 16:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris “Stichting Welsaen” te Zaandam - deel I

Ten gevolge van het faillissement van “Stichting Welsaen” te Zaandam, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. Ter veiling worden o.a. de volgende items aangeboden: kantoortafels, meubilair, bureautafels, bureaustoelen, jalouziedeurkasten, archiefkasten, stellingen, balie, reclamebord, keukeninventaris, koffiemachines, spellen, geluidsapparatuur, whiteboards, computers, servers, telefoons, patchkasten, kantoorartikelen, schoonmaakartikelen, boenmachines, etc.

Ten gevolge van het faillissement van “Stichting Welsaen” te Zaandam, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. Ter veil...

Kavels:

437

Start:

05 sep 2014 18:00

Einde:

17 sep 2014 20:05

Kijkdag:

17 sep 2014 10:00 - 13:00

Ophalen:

22 sep 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
17 sep 2014 20:02
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
26 sep 2014 15:00 - 18:00

Veiling van een fabriekspartij diverse isolatiematerialen te Lemelerveld (OV) In opdracht van belanghebbende veilt Proveiling diverse isolatiematerialen te Lemelerveld. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden; XPS (bouw) isolatieplaten, buisisolatie en geluidisolatie platen. Alle producten zijn nieuw.

In opdracht van belanghebbende veilt Proveiling diverse isolatiematerialen te Lemelerveld. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden; XPS (bo...

Kavels:

49

Start:

10 sep 2014 19:00

Einde:

17 sep 2014 20:02

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

26 sep 2014 15:00 - 18:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
17 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
06 sep 2014 11:00 - 16:00
13 sep 2014 11:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
20 sep 2014 11:00 - 16:00

Veiling van diverse goederen te Beneden Leeuwen met o.a. horloges, elektrisch gereedschap, speelgoed etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe heren-, dames- en kinderhorloges, digitaal en analoog; ring- en kettinghorloges; nieuw jongens en meisjes speelgoed; diverse kristallen beeldjes; elektrisch gereedschap: decoupeerzagen, accu boormachines, klopboormachines; nieuwe koffers; messen sets; leuke partijtjes voor de handel etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe heren-...

Kavels:

727

Start:

02 sep 2014 16:00

Einde:

17 sep 2014 20:00

Kijkdag:

06 sep 2014 11:00 - 16:00
13 sep 2014 11:00 - 16:00

Ophalen:

20 sep 2014 11:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
17 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
16 sep 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
22 sep 2014 10:00 - 15:00

Veiling van diverse goederen o.a. (kantoor)meubilair, sanitair, installatiemateriaal etc. Veiling van diverse goederen ivm verhuizing winkel. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Keramag Vitalis wastafels; Duravit en Villeroy&Boch wandclosetpotten; Hans Grohe Unica's glijstangen; diverse Uponor perskoppelingen; Skantrea binnendeuren; Overtoom magazijnkasten; tafels; barkrukken; dekbedovertrekken; hoeslakens etc.

Veiling van diverse goederen ivm verhuizing winkel. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Keramag Vitalis wastafels; Duravit en Villeroy...

Kavels:

371

Start:

29 aug 2014 17:00

Einde:

17 sep 2014 20:00

Kijkdag:

16 sep 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

22 sep 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
17 sep 2014 19:59
Kijkdag(en):
12 sep 2014 16:00 - 18:00
Ophaaldag(en):
22 sep 2014 13:00 - 17:00

ANTIEK, curiosa, munten en kleingoedveiling Middel Punt Van Nederland (Lunteren) Veiling bij opbod van v.n.l. kleingoed, munten en curiosa uit B O E D E L R U I M I N G E N e.d. Voor de kavels in deze veiling is de M A R G E R EG E L I N G van toepassing. Dit betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald.

Veiling bij opbod van v.n.l. kleingoed, munten en curiosa uit B O E D E L R U I M I N G E N e.d. Voor de kavels in deze veiling is de M A R G E R EG E...

Kavels:

181

Start:

02 sep 2014 12:00

Einde:

17 sep 2014 19:59

Kijkdag:

12 sep 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

22 sep 2014 13:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
16 sep 2014 20:13
Kijkdag(en):
13 sep 2014 10:00 - 14:00
15 sep 2014 13:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
19 sep 2014 10:00 - 16:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Installatiebedrijf B.B. & L. B.V. te Hardenberg - deel II Ten gevolge van het faillissement van Installatiebedrijf B.B. & L. B.V. te Hardenberg, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: installatiematerialen; kantoormeubilair; trappen; ladders; steigers; diverse (elektrische) gereedschappen o.a. Bosch boormachines, Hitachi haakse slijper en Rems Amigo 2 elektrisch draadsnij-ijzer; machines; transportmiddelen o.a. aanhangwagens, bakkruiwagens; PVC materialen;container; Cv-onderdelen; sanitair; veiligheidsmiddelen; servicekoffers; witgoed & apparatuur etc.

Ten gevolge van het faillissement van Installatiebedrijf B.B. & L. B.V. te Hardenberg, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf....

Kavels:

506

Start:

25 aug 2014 17:00

Einde:

16 sep 2014 20:13

Kijkdag:

13 sep 2014 10:00 - 14:00
15 sep 2014 13:00 - 16:00

Ophalen:

19 sep 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
16 sep 2014 20:05
Kijkdag(en):
16 sep 2014 13:00 - 15:00
Ophaaldag(en):
19 sep 2014 10:00 - 15:00

Veiling voorraad “Lohman Fietsenspecialisten” Amsterdam (opgeslagen te Drachten) In verband met bedrijfsbeëindiging van  “Lohman Fietsenspecialisten” te Amsterdam (thans opgeslagen te Drachten), veilt ProVeiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: dames & herenfietsen; mountainbikes; fietsonderdelen o.a. kettingen, binnen & buitenbanden, fietspompen, frames; standaards; verlichting; fietskleding enz.

In verband met bedrijfsbeëindiging van  “Lohman Fietsenspecialisten” te Amsterdam (thans opgeslagen te Drachten), veilt ProVeili...

Kavels:

1379

Start:

27 aug 2014 20:00

Einde:

16 sep 2014 20:05

Kijkdag:

16 sep 2014 13:00 - 15:00

Ophalen:

19 sep 2014 10:00 - 15:00

Betreft:

Openbare veiling

Veiling van diverse goederen te Terschuur o.a. Renault Trafic bedrijfsauto's; messenblokken, pannensets, hogedrukreinigers etc. In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Terschuur. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Renault Trafic bedrijfsauto's; Swiss Kraft generator; gereedschaptrolley; Pro kraft bosmaaier; Swiss Line messenset etc. Er zijn extra kavels aan deze veiling toegevoegd.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Terschuur. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Renault Trafic bedr...

Kavels:

90

Start:

04 sep 2014 10:00

Einde:

16 sep 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

18 sep 2014 14:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
16 sep 2014 20:00
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
18 sep 2014 16:00 - 17:00

Veiling van diverse keukenblokken en aanrechtbladen te Harkema In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse keukenblokken en aanrechtbladen te Harkema. In deze veiling worden diverse keukenblokken met kasten; aanrechtbladen met spoelbak en onderkasten met handvaten aangeboden. Alle artikelen zijn nieuw. LET OP: de ophaaldag is verplaats naar 18 september 2014.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse keukenblokken en aanrechtbladen te Harkema. In deze veiling worden diverse keukenblokken met k...

Kavels:

76

Start:

03 sep 2014 15:30

Einde:

16 sep 2014 20:00

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

18 sep 2014 16:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
16 sep 2014 19:55
Kijkdag(en):
12 sep 2014 16:00 - 18:00
Ophaaldag(en):
22 sep 2014 13:00 - 17:00

ANTIEK, curiosa, kleinmeubelveiling Middel Punt Van Nederland (Lunteren) Veiling bij opbod van v.n.l. kleinmeubelen en curiosa uit B O E D E L R U I M I N G E N e.d. Voor de kavels in deze veiling is de M A R G E R EG E L I N G van toepassing. Dit betekent dat bij bieding over het biedbedrag G E E N B T W hoeft te worden betaald.

Veiling bij opbod van v.n.l. kleinmeubelen en curiosa uit B O E D E L R U I M I N G E N e.d. Voor de kavels in deze veiling is de M A R G E R EG E L I...

Kavels:

141

Start:

01 sep 2014 18:00

Einde:

16 sep 2014 19:55

Kijkdag:

12 sep 2014 16:00 - 18:00

Ophalen:

22 sep 2014 13:00 - 17:00

Betreft:

Openbare veiling

Einde:
15 sep 2014 20:15
Kijkdag(en):
13 sep 2014 10:00 - 14:00
15 sep 2014 13:00 - 16:00
Ophaaldag(en):
19 sep 2014 10:00 - 16:00

Faillissementsveiling voorraad en inventaris Installatiebedrijf B.B. & L. B.V. te Hardenberg - deel I

Ten gevolge van het faillissement van Installatiebedrijf B.B. & L. B.V. te Hardenberg, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: installatiematerialen o.a. waterleiding tyleen, vlotters, dakdoorvoeren, vloerverwarmingbuizen, installatiekabels etc. Steigers; diverse (elektrische) gereedschappen; machines/werktuigen o.a. profielwals, Jorg guillotineplaatschaar, Tarzan 12 stripbuiger op kolom etc. Transportmiddelen oa. Trekker, Opel Combo, Michelin autobanden, steekwagen. PVC materialen; Intergas Kombi ketels; luchtheater; houtkachel etc. Bouwmaterialen: Royal dakleer; Kingspan isolatieplaten; afvoermaterialen etc. Accugereedschap – diverse merken o.a. Bosch & Hitachi etc.  Er zijn extra kavels aan deze veiling toegevoegd!

Ten gevolge van het faillissement van Installatiebedrijf B.B. & L. B.V. te Hardenberg, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf....

Kavels:

602

Start:

25 aug 2014 10:00

Einde:

15 sep 2014 20:15

Kijkdag:

13 sep 2014 10:00 - 14:00
15 sep 2014 13:00 - 16:00

Ophalen:

19 sep 2014 10:00 - 16:00

Betreft:

Executie veiling

Einde:
15 sep 2014 20:02
Kijkdag(en):
Geen
Ophaaldag(en):
19 sep 2014 14:00 - 16:00

Veiling van olijfbomen, palmbomen, druiven & vijgen te Borne voor stuntprijzen In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse olijfbomen, palmbomen en andere tropische planten/bomen te Borne voor stuntprijzen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Olijfbomen diverse maten, Palmbomen, druiven & vijgenbomen.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse olijfbomen, palmbomen en andere tropische planten/bomen te Borne voor stuntprijzen. In deze ve...

Kavels:

41

Start:

09 sep 2014 19:30

Einde:

15 sep 2014 20:02

Kijkdag:

Geen

Ophalen:

19 sep 2014 14:00 - 16:00

Betreft:

Openbare veiling