Veiling van diverse goederen o.a. gereedschap & BMW Cabriolet te Leeuwarden

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen o.a. gereedschap & BMW 3ER REIHE Cabriolet te Leeuwarden. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden; Porsche cup velgen; hetelucht kanon; Gazelle Diva elektrische fiets; Mercedes scheepsmotor.

* Attentie: op betaling bij voorkeur via bank, op locatie kunt u Niet pinnen!

*Voor bezichtiging kunt u zich i.v.m. de corona omstandigheden van te voren aan melden via info@proveiling.nl

Datums

maandag 04 januari 2021
vanaf 13:00

Sluiting:
maandag 18 januari 2021
vanaf 20:00

zondag 17 januari 2021
van 11:00 tot 12:00

donderdag 21 januari 2021
van 12:00 tot 14:00

Aantal kavels:
12

Ceresweg 10
8938 BG, Leeuwarden

Auto Onderdelen

18 jan 2021 20:00 3 dagen

TV

18 jan 2021 20:00 3 dagen

Auto´s

18 jan 2021 20:05 3 dagen

Boiler

18 jan 2021 20:10 3 dagen

Fietsen

18 jan 2021 20:15 3 dagen

Machines En Gereedschap

18 jan 2021 20:20 3 dagen

Scheepsmotor

18 jan 2021 20:25 3 dagen