Veiling van diverse gereedschappen & huishoudelijke artikelen (Gratis verzending binnen NL & BE)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen & huishoudelijke artikelen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: sneeuwfrees; kettingzagen; doppendoos 108dlg; verfset, 48-dlg; klemmen; hamers; vijlen & beitels; schijnwerpers; moestuinbakken; Led werklampen; koevoet; bosmaaiers; Royalty Line pannensets; messensets etc.

* Levering binnen 14 dagen na sluiting van de veiling.

Eventuele adreswijzigingen dient u binnen 24 uur na afloop van de veiling via info@proveiling.nl door te geven aan de Servicedesk van ProVeiling. Attentie: alleen wijzigen in het systeem is niet voldoende! Gratis verzending alleen in Nederland & BE.

Datums

dinsdag 05 januari 2021
vanaf 14:45

Sluiting:
zondag 24 januari 2021
vanaf 20:00

Geen

Gratis verzending binnen NL & BE, m.u.v. de Waddeneilanden

Aantal kavels:
116

,

Bijlen

24 jan 2021 20:00 9 dagen

Boren

24 jan 2021 20:05 9 dagen

Hamers

24 jan 2021 20:10 9 dagen

Handgereedschap

24 jan 2021 20:15 9 dagen

Keukengerei

24 jan 2021 20:20 9 dagen

Klemmen

24 jan 2021 20:25 9 dagen

Moestuin

24 jan 2021 20:30 9 dagen

Tuin-Perk Machine

24 jan 2021 20:35 9 dagen

Verf

24 jan 2021 20:40 9 dagen

Werklampen

24 jan 2021 20:45 9 dagen