Veiling van diverse goederen te Oosterwolde met o.a. voertuigen, meubilair, audio & apparatuur

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Makita accuboormachine | Hogedrukreinigers | Meubilair | Lasapparaten | Bladblazers | Decoupeerzaag | Ski Do sneeuwscooter Rotax 300 | Quad | Snorscooter | Yamaha crossmotor | ATB fiets | Scootmobielen | Printers | Beeldschermen | Receivers | Koffiezetapparaten | Stofzuigers | Wasmachine | CD-spelers | Speelgoed | Schilderijen | KNVB artikelen | Akoestische gitaren | Tl-armaturen | Speelautomaten/gokkasten | Servies | Bestek | Glaswerk | Decoratie | Horloges e.d.

Verzending mogelijk op aanvraag.

*Attentie: aangeboden goederen zijn niet getest; wij adviseren u om naar de kijkdag te komen!

*Voor bezichtiging kunt u zich i.v.m. de corona omstandigheden van te voren aan melden via info@proveiling.nl

*Verzending is mogelijk op aanvraag via info@proveiling.nl

Aantal kavels:
273

13 Aprilstraat 40
8431 GE, Oosterwolde

Auto-Onderdelen/Accessoires

19 apr 2021 20:05 Gesloten

Boeken/Cd's/Dvd's

19 apr 2021 20:10 Gesloten

Computers/Printers Etc.

19 apr 2021 20:15 Gesloten

Audio & Apparatuur

19 apr 2021 20:15 Gesloten

Decoratie

19 apr 2021 20:20 Gesloten

Diversen

19 apr 2021 20:25 Gesloten

Gereedschap

19 apr 2021 20:34 Gesloten

Glaswerk/Servies

19 apr 2021 20:37 Gesloten

Kinder/Baby-Artikelen

19 apr 2021 20:40 Gesloten

Kleding & Schoenen

19 apr 2021 20:45 Gesloten

Meubilair

19 apr 2021 20:50 Gesloten

Muziek Instrumenten

19 apr 2021 20:55 Gesloten

Schilderijen

19 apr 2021 21:00 Gesloten

Speelautomaten/Jukebox

19 apr 2021 21:05 Gesloten

Tuinbenodigdheden

19 apr 2021 21:15 Gesloten

Speelgoed

19 apr 2021 21:18 Gesloten

Voertuigen

19 apr 2021 21:30 Gesloten

Verzorgingsartikelen & Sieraden

19 apr 2021 21:32 Gesloten

Verlichting

19 apr 2021 21:33 Gesloten

Witgoed & Apparatuur

19 apr 2021 21:36 Gesloten